Světový pohár alpské lyžování Špindlerův Mlýn 2023 – program, live stream a výsledky

Světový pohár alpské lyžování Špindlerův Mlýn 2023 program začíná již o víkendu 28. ledna. Stanice ČT Sport nabízí Světový pohár v alpském lyžování live stream zdarma všem milovníkům zimních sportů. Není to ale jediná adresa, na kterou se mohou fanoušci obrátit. Také sázková kancelář Tipsport je v pohotovosti a vedle streamu nabízí i Světový pohár v lyžování kurzy, kterých mohou sázkaři využít.

               Live Streamy Živě shield badgeTestované přenosy 14. června
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300 Kč zdarma za registraci
 • Světový pohár alpské lyžování začíná o víkendu 28. ledna ve Špindlerově Mlýně.
 • Závody přenáší Česká televize.
 • Na startu nebudou chybět největší hvězdy tohoto sportu - Petra Vlhová a Mikaela Shiffrinová.

Vyberte si sekci SP alpské lyžování

 • Špindlerův Mlýn sjezdové lyžování - Kde sledovat živě, live stream
 • Špindlerův Mlýn program a výsledky
 • Špindlerův Mlýn kurzy
 • Audi FIS Ski World Cup Špindlerův Mlýn 2023 - Světový pohár ženy: vstupenky, lístky, cena
 • Často kladené otázky
 • Světový pohár alpské lyžování program

  Zdroj: wintersportsworld

  Špindlerův Mlýn sjezdové lyžování - Kde sledovat živě, live stream

  Špindlerův Mlýn čeká o víkendu 28. a 29. ledna davy fanoušků. Závod světového poháru, který se zde koná po 4 letech, přirozeně láká spousty diváků. Ne všichni ale mohou závody sledovat přímo na místě. Do Špindlerova Mlýna to má přece jen většina z nás daleko. K dispozici proto je živé vysílání České televize. Už od 9:30 v sobotu 28. ledna začíná strhující podívaná na obrazovkách ČT. Navíc je připraven live stream zdarma na stránkách TV Tipsport. Ten si mohou pustit milovníci lyžování i z mobilního telefonu a třeba i ze zahraničí, což u přenosu České televize neplatí.

  Špindlerův Mlýn sjezdové lyžování live stream

  Zdroj: niagarafallsreview

  Špindlerův Mlýn program a výsledky

  Špindlerův Mlýn program a výsledky jsou zveřejněny na oficiálních stránkách této akce. Rádi je ale přinášíme i našim čtenářům. Světový pohár Špindlerův mlýn bude oficiálně odstartován v sobotu v 9:00. První závodnice ale vjedou na svah až v 9:30. To bude 1. kolo slalomu, 2. kolo začíná ve 12:30. V neděli začíná 1. kolo slalomu v 9:15. Poté divákům zazpívá oblíbená umělkyně Lenny a po jejím koncertu ve 12:15 začíná 2. Kolo. Každý ze soutěžních dnů dojde k vyhlášení neoficiálních výsledků ve 13:30.

  SP obří slalom program Datum a čas Vítězka
  Sobota - 1. kolo slalomu 28. 1. 2023, 9:30 Bude vypsáno
  Sobota - 2. kolo slalomu 28. 1. 2023, 12:30 Bude vypsáno
  Neděle - 1. kolo slalomu 29. 1. 2023, 9:15 Bude vypsáno
  Neděle - 2. kolo slalomu 19. - 21.1.2023 Bude vypsáno

  Špindlerův Mlýn kurzy

  Sázkaře nejvíce zajímají, jaké přinese Špindlerův Mlýn kurzy. Ty jasně reflektují, že Češi aktuálně nemají v kategorii slalom žádnou hvězdu světového formátu. Asi nejvíce se daří Martině Dubovské, která ale nepatří do TOP 10 světového lyžování. Tipsport této lyžařce přisuzuje kurz na vítězství 208.00, Betano přichází s mírnějším kurzem 150.00. Větší naděje mají slovenští fanoušci. Ti mají na startu velké želízko v ohni - Petra Vlhová, 27letá rodačka z Liptovského Mikuláše, vyhrála například 10. ledna ve Flachau.

  Ani ona ale není největší hvězdou závodu. Tou je suverénní Američanka Mikaela Shiffrin. Její počet vítězných závodů lyžařského Světového poháru se blíží magické hranici 80. Na dosah má historické rekordy. Je jí přitom také 27, takže titul nejúspěšnější lyžařky všech dob asi dříve nebo později získá. Po Shiffrin a Vlhové je v kurzech na vítězství ve Světovém poháru dlouhá mezera. Až pak najdeme další jména - Duerrová, Holdenerová či Ljutićová.

  Lyžařka Kurz Tipsport Kurz Betano
  Mikaela Shiffrin (USA) 1.80 1.80
  Petra Vlhová (SVK) 3.20 3.25
  Lena Duerr (GER) 13.90 12.00
  Wendy Holdener (SUI) 13.90 12.00
  Zrinka Ljutić (CRO) 17.80 20.00
  Anna Swenn-Larsson (SWE) 17.80 18.00
  Špindlerův Mlýn kurzy

  Zdroj: lematin

  Audi FIS Ski World Cup Špindlerův Mlýn 2023 - Světový pohár ženy: vstupenky, lístky, cena

  Vstupenky na Světový pohár rychle mizí z prodeje. Zvýhodněné lístky pro dospělé osoby na tribunu A už jsou pryč všechny. Stále ale lze zakoupit zbylé jednodenní lístky na tribunu A pro dospělé za 1590 Kč nebo lístky na tribunu B za 1290 Kč. K dostání jsou také lístky na stání. Na 1 den to pro dospělou osobu stojí 350 Kč a pro dítě do 6 let za 250 Kč. Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticket Live. Ke vstupence je dobré zakoupit také ubytování. Špindlerův Mlýn je oblíbené lyžařské středisko, takže je zde k dispozici mnoho hotelů. Lze zde tedy strávit krásný víkend spojený s tím, že si můžete zafandit na závodech a vidět na vlastní oči lyžařky, které jsou legendami tohoto sportu - Petru Vlhovou a Mikaelu Shiffrin. Z místních hotelů lze doporučit služby hotelů Hotel Praha, Horal, Harmony, Zátiší a mnoha dalších.

  Audi FIS Ski World Cup Špindlerův Mlýn 2023 - Světový pohár ženy: vstupenky, lístky, cena

  Zdroj: spindleruvmlyn

  Den Tribuna A Tribuna B Stání ZTP
  Sobota 28. ledna 1590 Kč za den 1290 Kč za den 350 Kč pro dospělou osobu, 250 Kč za dítě 300 Kč
  Neděle 29. ledna 1590 Kč za den 1290 Kč za den 350 Kč pro dospělou osobu, 250 Kč za dítě 300 Kč
  Světový pohár alpské lyžování Špindlerův Mlýn 2023 program začíná již o víkendu 28. ledna. Stanice ČT Sport nabízí Světový pohár v alpském lyžování live stream zdarma všem milovníkům zimních sportů. Není to ale jediná adresa, na kterou se mohou fanoušci obrátit. Také sázková kancelář Tipsport je v pohotovosti a vedle streamu nabízí i Světový pohár v lyžování kurzy, kterých mohou sázkaři využít.

  Mohlo by Vás zajímat

  Cashout

  Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…

  Daň z výhry 2024

  Danění výher není novinkou, dosud však podléhaly zdanění pouze výhry nad 1 000 000 Kč. Od 1. ledna 2024 došlo ale k úpravě zákona o…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…