Synottip Poker


Připravili jsme pro vás Synottip Poker recenze 2023. Zahrajte si poker online a změřte své síly s ostatními hráči u pokerového stolu. Sázková kancelář Synottip je jednou ze tří pokerových heren v ČR s platnou licencí. Zjistěte, jaké na vás čekají Synot poker nabídky her, co budete potřebovat pro úspěšnou registraci do online pokeru a pro koho je Synot poker určen. Podíváme se také na Synottip aplikace poker, výhody i nedostatky. A nezapomeneme ani na bonusy, které vás neminou při registraci a díky kterým můžete zasednout k pokerovému stolu bez vložení vlastních peněz a hrát o ty skutečné.

Synottip poker

Přejít do registrace s bonusem pro Synottip Poker

Vyberte si sekci Synottip poker

 • Synottip recenze pokerové herny
 • Jak se zaregistrovat do Synottip pokeru
 • Synottip poker má licenci v Česku
 • Synottip poker platební metody
 • Synottip poker nabídka her
 • Pro koho je poker Synot určen
 • Synottip poker turnaje
 • Cash Game v Synot pokeru
 • Synottip poker promo akce
 • Poker Synottip top akce
 • Kde sledovat nadcházející pokerové turnaje
 • Synottip poker mobilní aplikace
 • Synottip online poker herna porovnání se zahraničními hernami
 • Synottip poker zodpovědně
 • Jak hodnotíme Synottip poker herny
 • Často kladené otázky
 • Synottip recenze pokerové herny

  Synottip poker je jediná licencovaná česká pokerová herna, která nabízí 100 % bonus na první vklad až do 10.000 Kč. Dále můžete dostat až 500 Kč bonus za vytvoření kompletního účtu. Synottip poker hrajete online v českých korunách proti českým hráčům, se kterými se můžete pobavit i v chatu. .

  Synottip Uherské Hradiště recenze

  Nabídka her je také velmi široká. Zahrajete si zde klasickou cash game, dojde i na nejrůznější turnaje. Ať už jde o oblíbené SNG nebo multi-table turnaje. Synottip poker si můžete také zahrát přímo u kamenného stolu v Uherském hradišti. Herna Synottip poker Uherské Hradiště například vyhlašuje pravidelné turnaje, navíc zaručuje garanci turnajů 1x do měsíce o min. 50. 000 GTD, kde kapacita turnajů je až 70 hráčů.

  Jak se zaregistrovat do Synottip pokeru

  Jak probíhá registrace a jak funguje Synottip poker bonus u herny Synottip? V případě, že už účet máte, stačí se přihlásit a vstoupit do pokerové místnosti. Jeden účet slouží pro všechny varianty sázení. Registrace s ověřením online trvá několik minut a dělí se do dvou kroků.

  1. Vyplnění registračního formuláře a osobních údajů + Verifikace přes SMS a e-mail
  2. Dokončení registrace s ověřením identifikačních údajů online nebo na pobočce

  Registraci provádíte přes tlačítko „Registrovat“ na úvodní stránce Synnottip.cz v pravém horním rohu. Oproti ostatním sázkovým kancelářím, Synottip zefektivnil proces registrace a tel. číslo i e-mail verifikujete už v prvním kroku, při vyplňování osobních údajů.

  Registrace se dělí do 2 kroků

  Po ověření je vám zřízeno dočasné konto na 30 dní a s ním přičteno na účet prvních 50 bonusových bodů. Ty můžete samozřejmě využívat na sázky jako klasické peníze. Pokud ovšem registraci nedokončíte do 30 dnů, účet vám bude zrušen. Za kompletní dokončení Synottip registrace získáte dalších 200 bonusových bodů.

  K dokončení Synottip poker registrace se všemi bonusy je potřeba ověřit identifikační údaje. Nejrychlejší cestou je ověření online přes banku. V nabídce Synottipu najdete 6 bank:

  • Monetu,
  • AirBank,
  • Českou spořitelnu,
  • Raiffeisenbank,
  • ČSOB,
  • Komerční banku.

  Pokud nejste klientem těchto bank, můžete využít pobočky Synottip, případně ověření přes kurýra. Dalších 250 bonusových bodů můžete získat za doplnění a ověření vašeho bankovního účtu. S prvním vkladem navíc získáváte další bonus v hodnotě 100 % do částky 10.000 Kč do poker herny. Na závěr pojďme shrnout všechny dostupné bonusy Synottip poker:

  Bonusy Synottip poker: Výše bonusu:
  Zřízení dočasného účtu 50 Kč (v bonusových bodech)
  Ověření totožnosti 200 Kč (v bonusových bodech)
  Ověření bankovního účtu. 250 Kč (v bonusových bodech)
  Za první vklad. Až 10.000 Kč.

  Synottip poker má licenci v Česku

  Synottip poker má licenci v Česku již od roku 2018 a díky tomu můžete hrát bezpečně a se 100 % jistotou výplaty peněz. V ČR u velkých licencovaných sázkových kanceláří Poker v nabídce her nenajdete. Sázková kancelář Synottip je výjimkou a díky tomu láká do svých řad nové hazardní hráče a nabízí tak i více zábavy těm stávajícím. Ptáte se jaký je rozdíl mezi licencovanou a nelicencovanou hernou? Zásadní. Platná licence je pro hráče zárukou bezpečné hry a bezproblémového výběru peněz.

  Synottip poker má licenci v Česku

  V případě že budete hrát online poker u casina, které nemá platnou licenci, můžete přijít o vložené peníze a samozřejmě i o ty vyhrané. Navíc nikdy nebudete mít jistotu, že hra probíhá korektně podle nastavených pravidel. U Synottip poker můžete zasednout k pokerovému stolu bez obav. A na jaké pokerové hry se můžete těšit?

  Synottip poker platební metody

  Pro dobrý zážitek ze hry je důležité vědět, jak bezpečně vložit a vybrat peníze z vašeho hráčského účtu. Jak jsou tedy dostupné Synottip poker platební metody? Všechny najdete v přehledné tabulce níže:

  Typ platby: Rychlost provedení:
  Platební karta. Okamžitě.
  Propojení bankovního účtu, rychlá platba (pouze některé banky). Okamžitě.
  Tradiční bankovní převod. 1-2 dny.
  Vklad na pobočce. Okamžitě.

  Další možnosti vkladu a výběru prostředků na hráčský účet nejsou dostupné. Nelze tak využít SMS platby, Paysafecard či PayPal a další podobné služby.

  Synottip poker nabídka her

  Synottip poker nabídka her zahrnuje větší množství nejrůznějších druhů pokeru, turnajů a dalších typů her. Pojďme se v krátkosti podívat, na co se můžete těšit:

  • Čeká na vás samozřejmě live poker.
  • Klasická Cash Game.
  • SNG turnaje.
  • Multi-table turnaje.
  • Synot poker turnaje.
  • Pro začínající hráče, kteří nemají zkušenosti s hraním online pokeru je tu Fun Poker Synottip.
  Synottip poker nabídka her

  Jedná se o bezplatnou verzi Synot poker, kde i bez registrace můžete hrát od rána až do večera. Samozřejmě v této hře nejsou výhry reálné. Hrajete s virtuálními penězi. Bez registrace a vložení vlastních peněz např. do turnaje vyhrávat reálné peníze v žádném kasinu nebudete. Pokud vás víc, než bezplatná verze zajímá reálný svět online pokeru a chcete si zahrát o skutečné peníze, bude potřeba provést registraci.

  Pro koho je poker Synot určen

  A pro koho je poker Synot určen? Pro každého, kdo si rád zahraje poker nejen pro peníze, ale především pro zábavu. Pravdou je, že ostřílení hráči online Synot poker asi moc neocení. Nízké vstupní limity i možnost hraní na jednom stole nemusí být pro každého ideální. Pro přilákání zdatnějších hráčů jsou zde turnaje o Prizepool (aktuálně až v hodnotě 70.000 Kč) a možností dokoupení žetonů (rebuy). Také pravidelně probíhají víkendové turnaje o mnohem zajímavější částky, o kterých si více povíme později.

  Pro koho je poker Synot určen

  I přes víkendové turnaje o vysoké prizepool je Synot poker určen především rekreačním hráčům, kteří nemají vysoké pokerové ambice, chtějí si zahrát pro zábavu, zlepšit své dovednosti a při troše štěstí si odnést i pěknou výhru. A jaké hry na vás po registraci čekají? Na výběr máte Synottip poker turnaje a Cash Game.

  Synottip poker turnaje

  Synottip poker turnaje probíhají každý den v jakoukoliv denní hodinu. Jak jsme již zmínili, vstupné (Buy-in) se pohybuje nízko v řádech desítek až stovek korun hlavně v Sit&Go turnajích. Vysoké garantované výhry (prizepool) jsou vypsány v Rebuy turnajích, kde je možnost dokoupit si žetony a registrovat se do turnaje s předstihem. Nechybí ani freezouty s lákavými prizepool či freerolly o benefit body.

  Synottip poker turnaje

  Nezapomeňte se vždy podívat se na podmínky dělení prizepool, které najdete ve výherní listině. Příklad – 1. místo 60 %, 2.místo 40 % atd. Podmínky se mohou lišit, někdy získává prizepool 1 hráč, jindy je rozdělena na více procentuálních výher. Nenechte si ujít víkendovou nabídku turnajů v pokeru u Synottipu s garantovanou výhrou (prizepool). Speciální nabídky jsou zajímavé především vysokými garantovanými výhrami, které mohou dosahovat až 200.000 Kč. Vstupné (buy-in) do těchto speciálních víkendových akcí bývá 2.000 Kč.

  Cash Game v Synot pokeru

  Cash Game v Synot pokeru má pro hráče připraveno 67 stolů, které jsou k dispozici od rána až do večera s limity 1/2 Kč– 100/200 Kč. S obsazeností stolů to především v dopoledních a poledních hodinách je slabší. Po 20 hodině se trafik začíná zvedat a s tím i obsazenost stolů. Výhodou je, že vždy najdete místo a zapojit do Cash Game v Synot pokeru můžete kdykoliv. Zahrát si můžete také High stakes 50 Kč/100 Kč, 75 Kč/150 Kč až 100 Kč/200 Kč.

  Synottip poker promo akce

  Nesmíme zapomenout ani na Synottip poker promo akce, které bývají pravidelně vyhlašované Synottip sázkovou kanceláří. Synottip poker promo akce najdete na hlavní straně Synot poker nabídky. Můžete se těšit na nejrůznější akce, které vám skrz odměny a výzvy ještě zpříjemní váš pokerový zážitek.

  Poker Synottip top akce

  Kde najdete poker Synottip top akce a jaké to jsou? Top akce jsou zpřístupněny pouze hráčům s kompletní registrací. Na hlavní straně najdete aktuální nabídku a při prokliku na tlačítko „hrát“ se plně registrovaní hráči mohou registrovat do hry a zjistit, o co se hraje i kompletní podmínky. Mezi top akce můžeme zařadit i víkendové turnaje o vysoké výhry, ale také tzv. rakeback. Jedná se o bonus, který je ovlivněn úrovní hráče. Rakeback v doslovném překladu znamená – poplatek (rake), zpět (back).

  Poker Synottip top akce

  Každému hráči je u online Synottip poker vyplácen rakeback automaticky a jeho výši ovlivňuje vaše hráčská úroveň, tedy četnost zapojení do online pokeru.

  • Bronzový zákazník – 5 % rakeback,
  • Stříbrný zákazník – 7.5 % rakeback,
  • Zlatý zákazník – 10 % rakeback.

  Jednoduše řečeno, čím víc budete hrát, tím vyšší úroveň a více peněz získáte zpět. Vyhodnocení probíhá každé pondělí a zda jste se posunuli výš, zjistíte ihned po přihlášení do hráčského účtu vedle vašeho jména v horní šedé liště. Hrajte i když nejste doma a stáhněte si mobilní aplikaci Synottip.

  Kde sledovat nadcházející pokerové turnaje

  Chcete mít přehled a zjistit kde sledovat nadcházející pokerové turnaje? Stačí se přihlásit nebo zaregistrovat u Synottip sázkové kanceláře a v hlavní liště v menu vybrat „Poker“. Objeví se vám podnabídka her – vyberte „Turnaje“ a otevře se vám kompletní nabídka Synot turnajů. Pomocí filtrů si můžete zvolit:

  • datum,
  • Buy-in,
  • typ (freezeout, single, rebuy, Sit and Go),
  • Stav – aktivní, otevřený, registrace a probíhající.

  Pokud chcete mít přehled o nejbližších turnajích, po pravé straně úvodní stránky Synot pokeru najdete boxík s názvem „Nejbližší turnaje“ a stačí si jen vybrat. Během chvilky se do turnaje registrujete a počkáte na spuštění hry.

  Synottip poker mobilní aplikace

  Synottip poker mobilní aplikace je k dispozici na stránkách Synottip aktuálně pouze pro Android. Výhodou je, že nemusíte stahovat více aplikací pro různé typy sázení tak, jak tomu bylo v minulosti. Stačí vám pouze jedna, kde najdete, Casino, poker i kurzové sázení. Synottip mobilní aplikace je aktuálně v novém kabátě a je možné si ji stáhnout přes QR kód na stránkách Synottipu. Nikde jsme nenalezli možnost stáhnout si mobilní aplikaci i pro operační systém iOS.

  Synottip poker mobilní aplikace

  Výhody a nevýhody Synottip poker mobilní aplikace

  Výhody

  • Hrajete kdykoliv a odkudkoliv bez omezení
  • Velký výběr turnajů kdykoliv – ráno, odpoledne i večer
  • Zahrát si můžete freerolly a obohatit tak svůj herní účet o další benefit body, které uplatníte v poměru 1:1
  • Turnaje o zajímavé prize pool

  Nevýhody

  • Není dostupná pro iPhone
  • Lze stáhnout pouze přes QR kód

  Online Synottip poker najdete také na mobilních webových stránkách, které jsou identické s webovými stránkami a nesetkali jsme se technickými problémy. Proto pokud nemáte mobilní zařízení s operačním systémem Android nebo nechcete stahovat další aplikaci do mobilu, přihlaste se přes mobilní webové stránky, klikněte v hlavní nabídce na poker a můžete začít hrát odkudkoliv a bez omezení.

  Synottip online poker herna porovnání se zahraničními hernami

  A jak si stojí Synottip online poker herna se zahraničními hernami a které to jsou? V ČR v tuto chvíli mají platnou licenci ještě dvě pokerové herny – Partypoker a Pokerstars a jsou dostupné hráčům z celého světa. Z toho je zřejmé, že pokud bychom srovnávali online Synottip poker hernu s těmito dvěmi giganty, pak by to nedopadlo úplně nejlépe. Nabídka her i bonusy či top akce jsou v mezinárodních pokerových hernách pestré a vybere si každý hráč.

  Jak si stojí Synottip online poker herna se zahraničními hernami

  Ovšem na rozdíl od Synottip pokeru, kde si můžete zahrát poker online bez stahování aplikace do PC, u heren Partypoker i Pokerstars je nutné si nejprve stáhnout do PC aplikaci a následně až je možné provést registraci a začít hrát. Výběr herny by měl vyhovovat a být úměrný vašim zkušenostem s hraním pokeru. Celosvětové herny jsou sice přizpůsobeny jak začátečníkům, tak i pokročilým hráčům, ale vstupné bude dražší. Poker Synottip pro vás může být v začátcích užitečný:

  • neztratíte se v obrovské nabídce her a bonusů.
  • nepřijdete o velké peníze v případě prohry a
  • získáte zkušenosti, které následně můžete uplatnit ve vyšší lize.

  Synottip poker zodpovědně

  Hrát poker může být samozřejmě skvělá zábava, ale je třeba dávat pozor na to, aby nepřešla v závislost. Tomu mohou napomoci i Synottip poker sebeomezující limity, které je možné v poker herně nastavit. Vyžaduje je také platná česká legislativa. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv sebeomezující limity, nezapomeňte hrát Synottip poker zodpovědně a s rozvahou.

  Jak hodnotíme Synottip poker herny

  Jak hodnotíme Synottip poker herny? Synottip poker online je dostupný pro každého hráče bez výjimky. Ačkoliv se nejedná o celosvětovou hernu s vysokou návštěvností, můžeme říct, že prostředí je velmi příjemné a v jakoukoliv noční i denní hodinu se zapojíte do hry. Celkově hodnotíme Synottip poker jako ideální prvotní možnost hraní pokeru online bez vysokých finančních ztrát. Pro začátečníky ideální volba, jak se naučit hrát poker online, získat bonus do začátku a vypilovat své hráčské dovednosti.

  Výhody a nevýhody Synottip poker herny

  Výhody

  • Dostupnost 24 hodin denně
  • Nízká obsazenost stolů
  • Buy-in od 1/2 Kč
  • Možnost zapojit se turnajů v kteroukoliv denní i noční hodinu
  • Možnost zahrát si zdarma – Fun Poker Synot
  • Jednotná mobilní aplikace Synot pro všechny formáty sázení

  Nevýhody

  • Ke stažení je aktuálně dostupná pouze Synottip android poker, pro iOS je nutné využít mobilní web.
  • Žádné promo akce

  Často kladené otázky

  Můžu si zahrát poker Synottip i bez registrace?

  Ano je to možné. V nabídce her najdete tzv. „fun poker“, tedy Synot poker pro zábavu. Jedná se o hru za virtuální peníze, kde můžete hrát poker od rána až do večera bez registrace i vložení vlastních peněz.

  Je dostupná i Synottip poker aplikace pro mobilní hráče?

  Ano, aktuálně je synottip poker Android dokonce v novém kabátě. Aplikace je dostupná Android, stáhnout si ji můžete přes QR kód na webových stránkách Synottip.cz. Dostupné jsou také mobilní stránky, které jsou plně funkční a nabízí stejně kvalitní zábavu, jako hra na PC.

  Jaké bonusy získám s registrací do Synot pokeru?

  Za plně dokončenou registraci můžete získat až 500 Kč bez vložení vlastních peněz. A následně s prvním vkladem získáte 100 % vámi vložené částky do výše 10.000 Kč. Všechny bonusy a jejich fáze najdete v tomto článku.

  Co je to freeroll turnaj v online pokeru Synottip?

  Freeroll turnaje jsou velmi oblíbené především proto, že vás nebudou nic stát. Freeroll turnaje se hrají o benefit body, které následně můžete uplatnit na jakékoliv sázky i hry v casinu. Poměr je 1:1 tedy počet benefit bodů = stejný počet Kč.

  Co znamenají freezouty v pokeru Synot?

  Freezout je styl hry, kdy hráč hraje tak dlouho dokud neprohraje či nevyhraje konkrétní částku/obnos peněz. Vyhrává ten, který získá všechny žetony od protivníků a tím hra končí. Ve hře se nemohou dokupovat žetony.

  Mohu využít bonus 500 Kč na hru online pokeru?

  Ano, můžete. Bonus 500 Kč za registraci můžete využít dle vlastního uvážení. Částka se vztahuje na poker, kurzové sázky i casino hry.

  Kolik heren poker online má aktuálně platnou licenci v ČR?

  V současné době jsou to tři pokerové herny online. Synottip, Pokerstars a Partypoker.

  Je vhodný Synottip poker i pro začátečníky?

  Synottip poker je vhodný pro každého, kdo si chce zahrát pro zábavu i zkusit štěstí ve hře. Začátečníkům Synottip poker doporučujeme vyzkoušet. Buy-iny jsou nízké a pokud si budete chtít vyzkoušet poker zdarma, v nabídce najdete taky fun game.