Milionový tiket u Tipsport trefil sázkař SUPER1


Životní trefa u Tipsport se povedla na AKO tiketu sázkaři s nickem SUPER1. Před uzavřením mu jeho tiket stihl vydělat rovných 1.011.061 Kč. Pokud by k uzavření nesáhl, měl šanci získat dalších 1,4 milionu Kč. Jak se tedy taková milionová výhra povedla? A jak se co nejlépe pokusit ji zopakovat na vašem vlastním tiketu?


Milionový tiket u Tipsport trefil sázkař SUPER1

20 zápasů za milion korun – jak vypadá výherní tiket

Dle přiloženého lístku vsadil SUPER1 AKO tiket na 20 fotbalových zápasů, s vkladem pouhých 281 Kč. Maximální možná výhra byla v tomto případě ve výši 4 milionů Kč. Pro ty z vás, kteří si nejsou jistí přesnými pravidly pro sázení a výhru jednotlivých tiketů, jsme připravili článek zaměřený na typy sázek.


20 zápasů za milion korun – jak vypadá výherní tiket

Důležité pro milionovou výhru byly samozřejmě výborné znalosti jednotlivých týmů a jejich kondice, právě proto se SUPER1 do sázení na fotbal pustil. V neděli se rozhodl svůj tiket předčasně ukončit. Jak bylo zmíněno, tímto rozhodnutím se připravil o zhruba 1,4 milionu Kč. Svého rozhodnutí ale zpětně nelituje, i tak je jeho současná výhra nejvyšší, na jakou se mu povedlo dosáhnout. Dalším smolným momentem byl pak zápas FC Köbenhavn – Viborg, kde gólový rozdíl nestačil na správný tip, tato příležitost byla na tiketu vyhodnocena jako tzv. vada. Sám SUPER1 uvedl, že se při skládání tiketu inspiroval také analýzou dalšího hráče. To dává naději i sázkařům, kteří zatím nemají takový přehled ve svém oblíbeném sportu, aby skládali tikety o 20 zápasech sami. Právě proto vám pravidelně přinášíme tipy a analýzy, aby vám i vaše tikety přinesly třeba i sedmiciferné výhry. A jak hodnotíte tento milionový tipérský zásah u Tipsportu vy?