ME ve fotbale U21 2023 – program, live stream, kurzy

Poměrně netradiční destinace hostí letošní ME ve fotbale U21 2023. Fotbaloví talenti se sjeli do Rumunska a Gruzie. Ano, mistrovství Evropy se tentokrát koná na dvou protějších březích Černého moře. Čeští fotbalisté byli nalosováni do skupiny, která hraje ve vzdálenější destinaci. Ve skupině postupně narazí na Anglii, Německo a Izrael. Představíme si největší favority ME U21, program turnaje a kurzy na ME ve fotbale. A nenecháme si pro sebe ani to, kde sledovat ME ve fotbale live stream.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 28. února

Vyberte si sekci ME ve fotbale u21 2023

 • Kdy hraje Česká reprezentace
 • ME ve fotbale do 21 let skupiny
 • Mistrovství Evropy ve fotbale U21 program
 • ME ve fotbale kurzy
 • Kde sledovat Mistrovství Evropy do 21 let
 • ME ve fotbale u21 vítězové
 • Často kladené otázky
 • ME ve fotbale U21 2023 - program, live stream, kurzy

  Zdroj: goal

  Kde si vsadit zdarma na ME ve fotbale u21

  Tipsport logo
  Tipsport
  300Kč zdarma za registraci
  Fortuna TV
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  500Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Kdy hraje Česká reprezentace

  Datum a čas Zápas Kurz na vítěze
  25.6., 18:00 Česko vs Německo 5.17 vs 1.67
  28.6., 18:00 Česko vs Izrael -

  Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  ME ve fotbale do 21 let skupiny

  Češi byli nalosováni do jedné z nejtěžších skupin. Ve skupině C, která se hraje v Batumi, naráží na dva velké favority šampionátu, Anglii a Německo. Tým Jana Suchopárka bude favoritem jen asi v posledním utkání proti Izraeli. Skupina A se rovněž odehrává v Gruzii, tentokrát ale v hlavním městě Tbilisi. Domácí Gruzínci zde změří síly s Nizozemskem, Belgií a Portugalskem. Rovněž těžká skupina. Ve bukurešťské skupině B se o postup utkají reprezentace Španělska, Chorvatska, Ukrajiny a Rumunska. "Déčko" se utábořilo v Kluži, členy této skupiny jsou týmy z alpských zemí Francie, Švýcarsko a Itálie. Společnost jim dělá ještě Norsko.

  Mistrovství Evropy ve fotbale U21 program

  Mistrovství Evropy ve fotbale U21 program je jasně daný. Formát je stejný, jako u seniorských fotbalových EURO šampionátů do roku 2016. To znamená, že se účastní 16 národních mužstev. Ta jsou rozdělena do 4 skupin po 4 týmech. Skupinová fáze probíhá od 21. června 2023 do 28. června - utkání se hrají v celkem rychlém sledu. Z každé skupiny postupují dva celky, které vstupují do fáze play-off. Odehraje se čtvrtfinále, semifinále a dne 8. července v moderní areně Adjarabet dojde k velkému finále. Čeští fotbaloví fanoušci doufají, že se reprezentace s lvíčkem na prsou na turnaji udrží co nejdéle.

  Mistrovství Evropy ve fotbale U21 program

  Zdroj: standard.co

  ME vo fotbale u21 program Datum
  Skupinová fáze 21. až 28. června 2023
  Čtvrtfinále 1. a 2. července 2023
  Semifinále 5. července 2023
  Finále 8. července 2023

  ME ve fotbale kurzy

  Tipéři už teď přemýšlí, kdo vyhraje ME U21. Jednoznačný favorit šampionátu není, nejnižší ME ve fotbale kurzy se pohybují kolem hodnoty 5.00. Čeští fotbalisté rozhodně k adeptům na zlato nepatří, trenér Suchopárek ostatně na šampionát nemohl vzít ani ty největší hvězdy. Takový Adam Hložek už tuto věkovou kategorii přeskočil, sparťanský střelec Tomáš Čvančara je zase zraněný. Favorité šampionátu jsou obvyklí podezřelí - evropští fotbaloví giganti, jejichž hlavní hvězdy už teď hrají v elitních ligách, jako je Premier league nebo La Liga. Většina sázkařů, pokud vyhledává kurzy na to, kdo vyhraje ME ve fotbale do 21 let, volí právě mezi těmito favority.

  Hlavní favorité na vítěze Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  Španělsko U21 4.70 4.55
  Francie U21 5.00 4.98
  Anglie U21 6.00 6.00
  Německo U21 9.00 9.00
  Itálie U21 12.00 12.10

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Kde sledovat Mistrovství Evropy do 21 let

  Pokud vás zajímá, kde sledovat mistrovství Evropy do 21 let, pak pro vás máme příjemnou zprávu. Šampionát v Česku lze sledovat zcela zdarma. Vysílací práva totiž drží Česká televize, zápasy lvíčat jsou tudíž k vidění na ČT Sport. Na Tisportu, Chance, Fortuně či na Betanu lze uzavírat sázky live na jednotlivé zápasy. Lze také uzavírat dlouhodobé sázky, tedy například na to, kdo vyhraje ME U21. Na youtube kanálu ceskarepre najde divák zajímavé informace o českém týmu.

  Kde sledovat Mistrovství Evropy do 21 let

  Zdroj: standard.co

  ME ve fotbale u21 vítězové

  Rok Pořadatel Finále Vítěz
  2000 Slovensko Itálie vs Česko Itálie
  2002 Švýcarsko Česko vs Francie Česko
  2004 Německo Itálie vs Srbsko a Černá hora Itálie
  2006 Portugalsko Nizozemsko vs Ukrajina Nizozemsko
  2007 Nizozemsko Nizozemsko vs Srbsko Nizozemsko
  2009 Švédsko Německo vs Anglie Německo
  2011 Dánsko Španělsko vs Švýcarsko Španělsko
  2013 Izrael Španělsko vs Itálie Španělsko
  2015 Česko Švédsko vs Portugalsko Švédsko
  2017 Polsko Německo vs Španělsko Německo
  2019 Itálie Španělsko vs Německo Španělsko
  2021 Maďarsko a Slovinsko Německo vs Portugalsko Německo

  Často kladené otázky

  Kdo je trenérem české reprezentace a kdo jsou největší hvězdy?

  Výběru U21 trénuje Jan Suchopárek. Při neúčasti brankáře Matěje Kováře nebo útočníků Hložka a Čvančary se nejvíce spoléhá na výkony Jana Žambůrka, který jako jeden z mála hraje už v zahraničím nebo na ofenzivně laděné Karabce a Sejka. V útoku nastupuje Vasil Kušej.

  Kdo vyhraje Euro U21?

  K největším favoritům šampionátu patří výběry Francie a Španělska. V jejich řadách najdeme velké talenty fotbalu. Totéž ale lze říct o Anglii nebo o Německu.

  Hraje na Euru U21 Haaland?

  Erling Haaland by ještě splňoval podmínky pro účast na šampionátu, navíc se jeho Norsko kvalifikovalo. Ale hvězda Manchesteru City na Euru nehraje. U megatalentů jeho formátu je běžné, že jakmile už jsou v seniorském fotbale rozkoukaní a nastupují běžně za hlavní reprezentaci, na šampionáty U21 nejezdí. Proto nestartuje ani Němec Jamal Musiala nebo Čech Adam Hložek.

  Kde sledovat Euro U21?

  Přímé přenosy nejdůležitějších utkání včetně těch, kde se představují čeští fotbalisté, nabízí ČT Sport.

  Kde koupit vstupenky na EURO U21?

  Lístky jsou v předprodeji na internetu a na zápasy českého týmu ještě stále není vyprodáno. Cena je navíc více než příznivá - vstupenky se dají koupit v přepočtu za 100 Kč. Největší problém je tedy vzdálenost. Na zápasy Čechů fanoušci musí cestovat až do Gruzie.

  Poměrně netradiční destinace hostí letošní ME ve fotbale U21 2023. Fotbaloví talenti se sjeli do Rumunska a Gruzie. Ano, mistrovství Evropy se tentokrát koná na dvou protějších březích Černého moře. Čeští fotbalisté byli nalosováni do skupiny, která hraje ve vzdálenější destinaci. Ve skupině postupně narazí na Anglii, Německo a Izrael. Představíme si největší favority ME U21, program turnaje a kurzy na ME ve fotbale. A nenecháme si pro sebe ani to, kde sledovat ME ve fotbale live stream.

  Mohlo by Vás zajímat

  Sázení na fotbal

  Sázení na fotbal může na první nezkušený pohled působit docela jednoduše. Opak je ale pravdou. Pokud jste zatím spíše příležitostnými sázkaři, možná Vás překvapí, kolik…