Losy které nejvíce vyhrávají


Hledáte losy, které nejvíce vyhrávají? Chcete překvapit své blízké nezvyklým dárkem nebo si udělat radost větší či menší výhrou? Zjistěte, které losy nejvíce vyhrávají a nekupujte zajíce v pytli. Máme pro vás připravených Top 5 losů u nichž je pravděpodobnost výhry nejvyšší. Které to jsou a co vše můžete vyhrát a za jakou cenu, vám prozradíme v následujících odstavcích.

LosŠance na výhruZahrát si los onlinePoskytovatel
Maxi čokoládový sen1 ku 2,27Setřít los u SazkySazka
Drahokamy1 ku 2,32Setřít los u SazkySazka
Čokoládový sen1 ku 2,40Setřít los u SazkySazka
Maxi zlatá rybka1 ku 2,54Setřít los u SazkySazka
Stírací visačka edice 21 ku 2,59Setřít los u TipsportuTipsport
Vyberte si sekci Losy které nejvíce vyhrávají
 • Maxi čokoládový sen
 • Drahokamy
 • Čokoládový sen
 • Maxi zlatá rybka
 • Stírací visačka edice 2
 • Emise losů a co to znamená
 • Stírací losy online od Tipsport, Fortuna nebo Sazky
 • Často kladené otázky
 • Maxi čokoládový sen

  Máte rádi čokoládu? Kupte si los Maxi čokoládový sen a oslaďte si život. Vyhrát můžete hlavní výhru ve výši 200.000 Kč až 200x. Pravděpodobnost výhry je u tohoto losu opravdu vysoká. Konkrétně 1:2,27 to znamená, že 1 ze 3 losů bude výherní. Cena losu je 200 Kč a seženete ho na každé pobočce Sazky nebo v trafice.

  Losy které nejvíce vyhrávají - Maxi čokoládový sen

  Drahokamy

  Drahokamy jako jsou diamant, smaragd, rubín nebo safír. Láká vás bohatství? Druhým losem s nejvyšší pravděpodobností na výhru 1: 2,32 jsou Drahokamy. Vyhrát můžete až 13 000 000 Kč za cenu 300 Kč/los. Navíc celková hodnota výher je více než 308 000 000 Kč. Zakupte los na jakékoliv pobočce Sazky nebo online a zkuste štěstí.

  Losy které nejvíce vyhrávají - Drahokamy

  Čokoládový sen

  Čokoládový sen od Sazky má pro vás připravenou výhru 200 x 100 000 Kč za cenu 100 Kč/los. Pravděpodobnost výhry je 1:2,40 tedy stejně jako u předešlých losů, 1 ze 3 vyhrává. Ovšem to není zdaleka vše. Vyhrát krom hlavní výhry můžete ještě 1.000.000 sladkých výher. Zakupte si los u Sazky na pobočce, setřete a vyhrávejte.

  Losy které nejvíce vyhrávají - Čokoládový sen

  Maxi zlatá rybka

  Vylovte si Maxi zlatou rybku, která vám splní každé přání. Pravděpodobnost výhry je u tohoto losu od Sazky 1:2,54 a vyhrát můžete hlavní výhru v hodnotě 8.000.000 Kč, ale čekají na vás i věcné výhry. Auto dle vlastního výběru v celkové částce 900 000 Kč nebo nádherná dovolená v hodnotě 250 000 Kč. Maxi zlatá rybka má pro vás připraveny výhry v celkové hodnotě 272 000 0000 Kč. Cena losu je 200 Kč a zakoupit ho můžete v trafice nebo na pobočkách Sazky.

  Maxi zlatá rybka

  Stírací visačka edice 2

  Stírací visačka edice 2 je los od Tipsportu s pravděpodobností výhry 1:2,59 a hlavní výhrou 500 000 Kč. U tohoto losu můžete vyhrát souběžně až 6 výher najednou, a to už stojí za to. Cena losu je 50 Kč a vzhledem k tomu, že se jedná o los s vánoční tématikou, můžete ho koupit i jako vánoční dárek a udělat někomu radost tučnou výhrou. Los zakoupíte na pobočkách České pošty nebo v Geco trafice.

  Los - Stírací visačka edice 2

  Emise losů a co to znamená

  Co znamená Emise losů? U každého losu v herním plánu vždy najdete informace o tom, jaká je celková Emise/počet kusů losů a cena. Také v herním plánu najdete jistinu Emise a její výši. V podstatě je to informace pro vás, kolik losů je v oběhu, a i v případě, že je vyplacena velká výhra podle konkrétního losu, emise losu nekončí, ale losy se doprodávají. Každá loterie má pevně určenou emisi/počet losů, cenu losu a herní jistinu, ale i počet hlavních i vedlejších výher.

  Stírací losy online od Tipsport, Fortuna nebo Sazky

  Stírací losy online nabízí nejen Sazka, ale i Tipsport nebo sázková kancelář Fortuna. Fortuna losy aktuálně mají v nabídce Miliónovou Fortunu: Ligu, v které můžete vyhrát až 1.000.000 Kč za pouhých 50 Kč. Bohužel pravděpodobnost výhry jsme v herním plánu u této loterie nenašli. Tipsport losy najdete na stránce losy.tipsport.cz a vybrat si můžete z 28 Tipsport losů, které lze zakoupit na jakékoliv pobočce Tipsportu.

  Stírací losy online od Tipsport, Fortuna nebo Sazky

  Los s největší pravděpodobností výhry od Tipsportu je Stírací visačka edice 2, kde pravděpodobnost výhry činí 1:2,59. Ostatní losy mají pravděpodobnost výhry nižší než u konkurenční Sazky. Sazka losy vedou, co se týče nabídky i nejvyšší pravděpodobnosti výhry. Tedy pokud chcete vyhrávat více i po menších částkách doporučujeme vždy sledovat pravděpodobnost výhry u jednotlivých losů anebo využít naši úvodní tabulku, v které najdete top losy, které vyhrávají nejčastěji.

  Často kladené otázky

  Které losy nejvíce vyhrávají?

  Nejvíce vyhrávají ty losy, u kterých najdete nejvyšší pravděpodobnost výhry. Top 5 výherních losů najdete v tomto článku hned v úvodu a můžete zkusit štěstí.

  Který los historicky přinesl nejvíce výher?

  V historii nejvíce výher přinesl los Černá perla od Sazky a hned druhým za ním je los Velká černá perla.

  Jaká sázková kancelář nabízí nejlepší losy?

  Nejlepší losy, tedy ty s největší pravděpodobností výhry, ale i největší nabídku můžete najít u Sazky a Tipsportu.

  Lze stírat losy online?

  Ano, na stránkách Sazky i Tipsportu u každého losu najdete informaci o tom, které stírací losy můžete zakoupit a stírat online a které zakoupíte pouze na pobočkách.

  Je stírání losů online věrohodné?

  Ano, určitě je věrohodné. U každého losu v herním plánu najdete Emise/počet losů, které se vztahují i na online losy. Tedy stejnou šanci na výhru máte při setření online losu i pokud si ho zakoupíte na pobočce.