Losy které nejvíce vyhrávají


Podívejte se na losy sázkových kanceláří Tipsport, Sazka, Korunka a Fortuna které nejvíce vyhrávají. Chcete překvapit své blízké nezvyklým dárkem nebo si udělat radost větší či menší výhrou? Zjistěte, které losy nejvíce vyhrávají a nekupujte zajíce v pytli. Máme pro vás připravených Top 7 losů, u kterých je pravděpodobnost výhry nejvyšší. Jaké to jsou, co vše můžete vyhrát a kolik to bude stát vám prozradíme v následujících odstavcích.

Maxi čokoládový senDrahokamyČokoládový sen
Maxi zlatá rybka – Stírací visačka edice 2Perfektní dárek
Zlatá korunaEmise losů a co to znamená
Stírací losy online od Tipsport, Fortuna nebo SazkyČasto kladené otázky

Losy které nejvíce vyhrávají

Los Šance na výhru Zahrát si los online Poskytovatel
Maxi čokoládový sen 1 ku 2,27 Setřít los u Sazky Sazka
Drahokamy 1 ku 2,32 Setřít los u Sazky Sazka
Čokoládový sen 1 ku 2,40 Setřít los u Sazky Sazka
Maxi zlatá rybka 1 ku 2,54 Setřít los u Sazky Sazka
Stírací visačka edice 2 1 ku 2,59 Setřít los u Tipsportu Tipsport
Perfektní dárek 1 ku 2,765 Setřít los u Korunky Korunka
Zlatá koruna 1 ku 3 Setřít los u Fortuny Fortuna

Maxi čokoládový sen

Máte rádi čokoládu? Kupte si los Maxi čokoládový sen a oslaďte si život. Vyhrát můžete hlavní výhru ve výši 200.000 Kč až 200x. Pravděpodobnost výhry je u tohoto losu opravdu vysoká. Konkrétně 1:2,27 to znamená, že 1 ze 3 losů bude výherní. Cena losu je 200 Kč a seženete ho na každé pobočce Sazky nebo v trafice.

Losy které nejvíce vyhrávají - Maxi čokoládový sen

Drahokamy

Drahokamy jako jsou diamant, smaragd, rubín nebo safír. Láká vás bohatství? Druhým losem s nejvyšší pravděpodobností na výhru 1: 2,32 jsou Drahokamy. Vyhrát můžete až 13 000 000 Kč za cenu 300 Kč/los. Navíc celková hodnota výher je více než 308 000 000 Kč. Zakupte los na jakékoliv pobočce Sazky nebo online a zkuste štěstí.

Losy které nejvíce vyhrávají - Drahokamy

Čokoládový sen

Čokoládový sen od Sazky má pro vás připravenou výhru 200 x 100 000 Kč za cenu 100 Kč/los. Pravděpodobnost výhry je 1:2,40 tedy stejně jako u předešlých losů, 1 ze 3 vyhrává. Ovšem to není zdaleka vše. Vyhrát krom hlavní výhry můžete ještě 1.000.000 sladkých výher. Zakupte si los u Sazky na pobočce, setřete a vyhrávejte.

Losy které nejvíce vyhrávají - Čokoládový sen

Maxi zlatá rybka

Vylovte si Maxi zlatou rybku, která vám splní každé přání. Pravděpodobnost výhry je u tohoto losu od Sazky 1:2,54 a vyhrát můžete hlavní výhru v hodnotě 8.000.000 Kč, ale čekají na vás i věcné výhry. Auto dle vlastního výběru v celkové částce 900 000 Kč nebo nádherná dovolená v hodnotě 250 000 Kč. Maxi zlatá rybka má pro vás připraveny výhry v celkové hodnotě 272 000 0000 Kč. Cena losu je 200 Kč a zakoupit ho můžete v trafice nebo na pobočkách Sazky. Existuje také možnost setřít si tento los online, k tomu je ale potřeba registrace u Sazky. Pokud ji ještě nemáte, určitě využijte náš Sazka bonusový kód, díky kterému dostanete 300 Kč na vaše první losy.

Maxi zlatá rybka

Stírací visačka edice 2

Stírací visačka edice 2 je los od Tipsportu s pravděpodobností výhry 1:2,59 a hlavní výhrou 500 000 Kč. U tohoto losu můžete vyhrát souběžně až 6 výher najednou, a to už stojí za to. Cena losu je 50 Kč a vzhledem k tomu, že se jedná o los s vánoční tématikou, můžete ho koupit i jako vánoční dárek a udělat někomu radost tučnou výhrou. Los zakoupíte v rámci jakékoliv pobočky Tipsport po celé České republice.

Los - Stírací visačka edice 2

Perfektní dárek

Perfektní dárek je los od Korunky s pravděpodobností výhry 1:2,765 a hlavní výhrou 5.000 000 Kč. U tohoto losu můžete vyhrát souběžně až 25 výher najednou, a to ve třech hrách, které jsou dostupné na tomto losu. Cena losu je 400 Kč a vzhledem k jeho názvu může jít o výbornou volbu při výběru dárku například k narozeninám nebo pod stromeček. Los zakoupíte na jakékoliv pobočce Tipsportu v ČR, případně přes web Korunky. U té ale budete potřebovat ověřený účet. Pokud ho ještě nemáte, určitě při registraci zadejte náš Korunka promo kód, který vám přinese 300 Kč zdarma.

Perfektní dárek

Zlatá koruna

Zlatá koruna je nejhodnotnější los od Fortuny s nejvyšší pravděpodobností výhry 1:3 a hlavní výhrou 10.000 000 Kč. U tohoto losu můžete vyhrát souběžně až 6 výher najednou. Cena losu je 200 Kč a vzhledem k univerzální tématice losu ho můžete využít jako dárek pro jakoukoliv příležitost. Všechny losy Fortuna jsou dostupné online na webu či v aplikaci po registraci. Pokud ještě účet nemáte, nezapomeňte zadat Fortuna promo kód, abyste získali 400 Kč na vaše první losy.

Zlatá koruna

Emise losů a co to znamená

Co znamená emise losů? U každého losu v herním plánu vždy najdete informace o tom, jaká je celková emise/počet kusů losů a cena. Také v herním plánu najdete jistinu emise a její výši. V podstatě je to informace pro vás, kolik losů je v oběhu, a i v případě, že je vyplacena velká výhra podle konkrétního losu, emise losu nekončí, ale losy se doprodávají. Každá loterie má pevně určenou emisi/počet losů, cenu losu a herní jistinu, ale i počet hlavních i vedlejších výher.

Stírací losy online od Tipsport, Fortuna nebo Sazky

Stírací losy online nabízí nejen Sazka, ale i Tipsport nebo sázková kancelář Fortuna. Fortuna losy mají v nabídce například Miliónovou Fortunu: Ligu, v které můžete vyhrát až 1.000.000 Kč za pouhých 50 Kč, spolu s dalšími 14 losy. Tipsport losy najdete na webu či v rámci Tipsport mobilní aplikace a vybrat si můžete z 28 Tipsport losů, které lze pak zakoupit na jakékoliv pobočce Tipsportu, případně setřít online.

Stírací losy online od Tipsport, Fortuna nebo Sazky

Los s největší pravděpodobností výhry od Tipsportu je Stírací visačka edice 2, kde pravděpodobnost výhry činí 1:2,59. Ostatní losy mají pravděpodobnost výhry nižší než u konkurenční Sazky. Sazka losy vedou, co se týče nabídky i nejvyšší pravděpodobnosti výhry. Tedy pokud chcete vyhrávat více i po menších částkách doporučujeme vždy sledovat pravděpodobnost výhry u jednotlivých losů anebo využít naši úvodní tabulku, v které najdete top losy, které vyhrávají nejčastěji.

Často kladené otázky

Které losy nejvíce vyhrávají?

Nejvíce vyhrávají ty losy, u kterých najdete nejvyšší pravděpodobnost výhry. Top 7 výherních losů najdete v tomto článku hned v úvodu a můžete zkusit štěstí.

Který los historicky přinesl nejvíce výher?

V historii nejvíce výher přinesl los Černá perla od Sazky a hned druhým za ním je los Velká černá perla.

Jaká sázková kancelář nabízí nejlepší losy?

Nejlepší losy, tedy ty s největší pravděpodobností výhry, ale i největší nabídku můžete najít u Sazky a Tipsportu.

Lze stírat losy online?

Ano, na stránkách Sazky i Tipsportu u každého losu najdete informaci o tom, které stírací losy můžete zakoupit a stírat online a které zakoupíte pouze na pobočkách.

Je stírání losů online věrohodné?

Ano, určitě je věrohodné. U každého losu v herním plánu najdete Emise/počet losů, které se vztahují i na online losy. Tedy stejnou šanci na výhru máte při setření online losu i pokud si ho zakoupíte na pobočce.

sazka logo bonusový kód

Sazka bonus až 5300 Kč