Pobočky Tipsport


Pobočky Tipsport naleznete téměř na každém rohu. Tipsport.cz provozuje neuvěřitelně rozsáhlou síť poboček. Jejich počet se blíží úctyhodnému číslu 1000. Díky tomu není problém najít vhodnou pobočku ve kterémkoliv kraji naší země. Na mapě snadno vyhledáte nejbližší místo pro uzavírání vašich oblíbených sázek.

Vyhledat pobočku ve vašem okolí

Pobočky Tipsport

Hledáte pobočku jiné sázkové kanceláře

Sazka pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Tipsport pobočky
Seznam všech poboček v ČR
SynotTip pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Fortuna pobočky
Seznam všech poboček v ČR
Chance pobočky
Seznam všech poboček v ČR

Tipsport Pobočkové sázky

Pobočkové sázky se pořád mezi klienty těší slušné oblibě. Proto Tipsport neustále investuje jak do vylepšování poboček samotných, tak zároveň zlepšuje a rozšiřuje služby, které jsou zde k dispozici. Díky rozvětvené a propracované síti poboček nebudete mít problém najít vhodné místo ve vaší blízkosti, kde sázku uzavřít. Profesionálně vyškolený a vstřícný personál vám ochotně poradí, jak tiket správně vyplnit a podat. Není to vůbec nic složitého a zabere vám to pouze pár minut. Navíc pobočky bývají často součástí tzv. Tipsport barů. To znamená, že si zde můžete zpestřit sázení dobrým občerstvením a zároveň sledovat zápasy na projekčních plátnech.

Profi sázky

Profi sázky byl druh sázení, který nyní již není podporován. Vzhledem k dlouhodobé firemní strategii, která se snaží být maximálně proklientská, došlo již před časem k jistým pozitivním úpravám. U Tipsportu se už nikde nesetkáte se žádným manipulačním poplatkem účtovaným za uzavření sázky. Dříve byl ke každé sázce přičítán poplatek 10% z vkladu. Jediný typ sázky, který byl od poplatku osvobozen, byla tzv. Profi sázka. Jednalo se o sázku minimálně za 500 kč s celkovým kurzem nejméně 1,9:1. Díky tomu, že od roku 2019 už žádný manipulační poplatek neexistuje, není tedy ani Profi sázka třeba.

Pojistka AKU sázky

Pojistka AKU sázky, je velice zajímavá možnost, o které se vyplatí vědět více. V úvodu je jistě důležité, vysvětlit si pojem AKU sázka. AKU sázka (celým názvem akumulovaná sázka), je druh sázky, kterou Herní plán definuje jako takovou sázku, která obsahuje 2 a více příležitostí. Jednoduše řečeno, na jednom tiketu sázíte na více událostí najednou. Tento tiket bude označen jako výherní pouze v případě, že všechny vaše tipy budou správné. Takže stačí jedna jediná chyba a celá sázka bude vyhodnocena jako neúspěšná. K minimalizaci tohoto rizika slouží právě Pojistka AKU sázky. Díky tomuto speciálnímu typu sázky získáte chtěnou výhru i při zadání jednoho chybného tipu. Je pro to ale nutné dodržet určitá pravidla.

Jako Pojistku lze označit pouze takovou AKU sázku, která bude obsahovat nejméně 13 sázkových příležitostí. Ty musí být všechny s minimálním kurzem 1,3:1. Pokud splníte tyto popsané podmínky, musíte pak už jen informovat obsluhu na pobočce, že jste se rozhodli hrát Pojistku. Samozřejmě je i Pojistka (podobně jako ostatní pobočkové sázky) bez jakéhokoliv manipulačního poplatku.

Kontrola tiketů vsazených na pobočkách

Kontrola tiketů vsazených na pobočkách je možná několika způsoby. Zřejmě nejjednodušší je podívat se na vyhodnocení Tipsport tiketu online přímo na webu Tipsportu. Zde stačí do přehledného formuláře vyplnit kontrolní číslo a číslo pobočky. Oboje naleznete na tiketu. Kontrolní formulář vypadá takto:

Na svém tiketu, který jste dostali na pobočce, stačí nyní už jen najít kontrolní číslo a číslo pobočky. Oboje je přehledně vidět a je popsáno na obrázku níže. Tato čísla pak zadejte přímo do připravených políček formuláře a poté použijte tlačítko Najít tiket. Pak už rovnou vidíte svůj výsledek ve vámi podané a vyhodnocené sázce.

Tipsport kontrola tiketu

Další možností, jak zkontrolovat, zda je váš tiket výherní, je zajít přímo na pobočku. Tento způsob není pochopitelně tak rychlý jako první varianta. Nicméně pokud nechcete nebo nevyužíváte internet, tak právě pro vás tato možnost existuje.

Bonusy pro herní účet na internetu

Tipsport akční kód
Tipsport akční kód
50000 Kč + 300 Kč
50000 Kč + 300 Kč
Fortuna promo kód
Fortuna promo kód
3000 Kč + 900 Kč
3000 Kč + 900 Kč
Chance akční kód
Chance Akční kód
2000 Kč + 200 Kč
2000 Kč + 200 Kč
Betano promo kód
Betano promo kód
2000 Kč + 200 Kč
3000 Kč + 1000 Kč
Synottip bonusový kód
Synottip bonusový kód
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč
500 Kč + 25 000 Kč + 100 000 Kč

Herní plán Tipsport pro pobočky

Herní plán Tipsport pro pobočky je závazný dokument, který upravuje podmínky kurzového sázení pro všechny klienty. Už při registraci je nutné tento herní plán akceptovat a zajisté je dobré se s ním seznámit. K dispozici je celý na webu Tipsportu. Zde si ho můžete přečíst a prostudovat. Jsou tu popsány všechny druhy sázek, které tato sázková kancelář nabízí. Dále tu také najdete podmínky pro registraci, které musíte splnit, nebo veškeré informace ohledně vyhodnocení sázek, nároků na výhru a výplaty výher. Cokoli vás bude zajímat a nebudete vědět, najdete tady. Pokud z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete číst tento dokument na internetu, najdete jej také v každé kamenné pobočce Tipsportu. Buď zde bude volně k nahlédnutí nebo na vyžádání u obsluhy.

OK TIP na pobočce Tipsport

OK TIP na pobočce najdete každý týden. Jedná se o týdeník, který vydává přímo sám Tipsport. Pokaždé v něm najdete mnoho informací, tipy na to, co sledovat v televizi za zajímavé přenosy a především i předběžně vypsané kurzy plánovaných utkání. OK TIP si můžete přečíst úplně zdarma na webu Tipsport.cz. Tam je vždy k dispozici ve formátu pdf ke stažení aktuální číslo. Můžete si dokonce vybrat, zda Vám vyhovuje více velikost A4 nebo A5. Týdeník OK TIP je pak dále možné získat i na kterékoli pobočce Tipsportu. Nicméně je důležité myslet na to, že zde je časopis k dostání v tištěné formě a již ne úplně zdarma jako na webu. Avšak není třeba se bát. Tištěná verze časopisu není nijak drahá. Je také k dispozici ve dvou zmiňovaných formátech – A4 a A5. Přičemž cena menší varianty je 15 Kč, větší verze přijde na dvojnásobek, tedy na rovných 30 Kč.

OK TIP

Rozměr Cena
A5 15 Kč
A4 30 Kč

Doplňkové služby na pobočce

Doplňkové služby na pobočce, které můžete využívat. Pobočky už dávno neslouží pouze k uzavírání kurzových sázek. Z poboček Tipsport začal vytvářet prostor, který slouží k mnohem širší škále služeb, než tomu bylo kdy dříve. A co se tedy dá všechno na pobočkách dělat? Na všech kamenných pobočkách si můžete dobít kredit mobilního telefonu. Jde si vybrat mezi on-line a off-line dobíjením. Můžete dobíjet karty největších mobilních operátorů a karet virtuálních operátorů. Pobočky Tipsport dále umožňují každý všední den od 11 do 17 hodin nákup vstupenek od společnosti Ticketmaster. Obvykle se jedná o lístky na různé sportovní a kulturní akce.

Dále zde zakoupíte i vstupenky nabízené společností Ticketportal. Tady je ale nutné si pohlídat, že vámi vybraná pobočka je označená logem Ticketportal. Pak ještě myslete na to, že pobočky Tipsport neakceptují platební karty. Zároveň si zde můžete koupit kupony pro využívání různých služeb. Například Paysafecard pro bezpečné placení na internetu, satelitní televizi Skylink, internetový videoportál Voyo a nebo dobíjecí kupon na Ulož.to. Služby, které už na pobočkách Tipsportu naopak nenajdete, jsou Western Union a prodej elektronických cigaret.

Vyhledat pobočku ve vašem okolí