Fight Night Challenge 5 live stream zdarma

Je tady další večer nejznámějšího slovenského boxerského turnaje a Fight Night Challenge 5 live stream bude opět k dispozici. FNC 5 začíná 2.12. od 18:00. Fight Night Challenge živý přenos můžete sledovat na oficiálním PPV streamu přes Oktagon TV. V tomto článku popíšeme jak tuto placenou variantu, tak případné možnosti jak sledovat FNC live stream zdarma..

               Live Streamy Živě shield badgeTestované přenosy 17. července
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 249 Kč

Kde sledovat Fight Night Challenge živý přenos - Návod jak sledovat FNC na Oktagon TV - Návod jak sledovat Fight Night Challenge live stream zdarma - Fight Night Challenge živý přenos na YouTube - Fight Night Challenge vstupenky - FNC 5 fightcard - Fight Night Challenge živý přenos z minulých událostí

Nejlepší bonusy k zápasu

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Kde sledovat Fight Night Challenge živý přenos

Fight Night Challenge živě můžete z ČR momentálně sledovat jenom na jednom místě. Tím je oficiální živý přenos na Oktagon TV, organizátoři obou organizací totiž navázali spolupráci. Tento FNC live stream je ovšem placený. U předchozích turnajů byla i možnost sledovat FNC live stream zadarmo prostřednictvím Fortuna TV, podmínkou byl pouze aktivní účet. Na Slovensku je FNC živý přenos u Fortuny stále dostupný, nejde proto vyloučit, že se objeví i v ČR.

Fight Night Challenge živý přenos Cena Kde spustit FNC live stream
Oktagon TV PPV 249 Kč Oktagon live za 12.99 €

Sledovat Fight Night Challenge live skrz Oktagon TV není vůbec složité. Přesto jsme pro vás připravili podrobný návod pro usnadnění prvního přihlášení a zakoupení PPV streamu. Níže ho najdete i s přehlednými screenshoty.

 • Přejděte na web Oktagon TV, je dostupný na počítači i mobilu.
 • Najděte FNC 5 ve složce turnaje. Bude umístěný pod nadcházejícím galavečerem Oktagonu. Pro zakoupení PPV streamu je třeba přihlášení.

 • Návod jak sledovat Fight Night Challenge TV

 • Pokud ještě nemáte u Oktagon TV účet, po stisknutí tlačítka pro nákup streamu budete přesměrováni na registraci. Ta je možná pomocí Facebooku, Google účtu, Apple ID nebo emailu.

 • Registrace Oktagon TV

 • Jakmile se přihlásíte, je třeba odsouhlasit podmínky používání služby. Následně už budete přesměrováni na shrnutí nákupu konkrétního PPV streamu a platební bránu.

 • Přihlášení FNC TV

 • Pro budoucí přístup do vašeho účtu už můžete využít tlačítko přihlásit na horní liště. Ve vašem účtu můžete nakupovat FNC live stream všech budoucích turnajů i záznamy z předchozích galavečerů.

Záznamy Oktagon TV

Návod jak sledovat Fight Night Challenge live stream zdarma

Jak již bylo zmíněno výše, v případě turnaje FNC 5 prozatím není dostupná možnost sledovat Fight Night Challenge live stream zdarma. U předchozích galavečerů byla možnost zhlédnout zápasy na Fortuna TV, ta ale momentálně v ČR chybí. Nelze ale vyloučit, že bude později zpřístupněna, jako je tomu na Slovensku. Pokud se tak stane, níže najdete návod, jak sledovat FNC 5 živě u Fortuny:

Oktagon live stream na Fortuna TV

Zdroj: Fortuna TV

 • Vstupte do vašeho Fortuna účtu. Pokud ještě kompletní hráčské konto u Fortuny nemáte, nezapomeňte využít Fortuna promo kód. Ten vám přinese 300 Kč na vaše sázky zdarma a až 6.000 Kč za první vklad.
 • Po přihlášení stačí najít FNC v záložce live kurzových příležitostí. U jednotlivých zápasů najdete kromě možnosti sázet live také FNC live stream.
 • Aby pro vás byl livestream dostupný, je třeba mít kompletně dokončenou registraci.
 • Je-li vaše konto kompletní, je třeba splnit další podmínku. Aby vám Fight Night Challenge live stream fungoval, je nutné mít na kontě nahranou libovolnou částku.

Fight Night Challenge živý přenos na YouTube

Fight Night Challenge živý přenos na YouTube je velmi dobrý pro sledování tiskových konferencí, předzápasového vážení nebo třeba záznamů vybraných zápasů z předchozích turnajů. Celý FNC live stream ale na YouTube nenajdete. Ten je momentálně dostupný pouze na Oktagon TV. Co všechno je tedy z FNC na Youtube dostupné?

Fight Night Challenge živý přenos na YouTube

Zdroj: youtube organizace Oktagon

 • Tiskové konference a rozhovory.
 • Předzápasové vážení.
 • Sestřihy nejlepších momentů z dřívějších zápasů.
 • Představení zápasníků v nadcházejících zápasech.
 • Kompletní záznamy vybraných fightů.

Fight Night Challenge vstupenky

Fight Night Challenge 5 se koná v Bratislavě, na dobře známém zimním stadionu O. Nepelu. Fight Night Challenge vstupenky jsou stále dostupné, postupně ale mizí. Pokud tedy chcete vidět zápasy FNC 5 na vlastní oči, je třeba si pospíšit. Fight Night Challenge vstupenky jsou dostupné na webu Predpredaj, na který se dostanete snadno z hlavní stránky FNC. Níže najdete tabulku s druhy vstupenek a cenami.

Umístění sedadla Cena FNC vstupenky Kde koupit FNC lístky
Přízemní sedadla na stejné úrovni jako ring 39 – 249 € Kupte FNC vstupenky
První patro 15 - 35 € Kupte FNC vstupenky

FNC 5 fightcard

FNC 5 fightcard je opět plný plný velmi dobrých zápasů. Nejvíce pozornosti poutá duel Momo vs Hossa. Další zajímavý fight bude ten mezi Flexkingem a Adamem Štrbou. Fight Night Challenge 5 fightcard také hostí souboj mezi Barónem a Pagym. Jak můžete vidět v tabulce níže, FNC program bude plný převážně slovenských zápasníků.

FNC 5 fightcard
Momo vs Hossa
Frayer Flexking vs Adam Štrba
Erik Tresor vs Adam Berger
Pavol Vaško vs Fučo
Barón vs Pagy
Priscilla Versluis vs Tereza Kosecová
Jan Murcin vs Michal Mošpan
Matej Király vs Alexander Cverna
Strýco Filip vs Miroslav Vlček
Erik Tlkanec vs Robo Racz
Jozef Koller vs Filip Hačko
Juraj Kočí vs Astrálny Potapač

Fight Night Challenge živý přenos z minulých událostí

K dispozici je také archivovaný Fight Night Challenge živý přenos z minulých událostí. Stačí si níže vybrat, který boxerský večer vás zajímá.

Název turnaje Datum Místo konání
FNC 4 13.05.2023, 18:00 Mestská sportová hala, Trnava

Zdroje: Fight Night Challenge, Tipsport, Fortuna

Je tady další večer nejznámějšího slovenského boxerského turnaje a Fight Night Challenge 5 live stream bude opět k dispozici. FNC 5 začíná 2.12. od 18:00. Fight Night Challenge živý přenos můžete sledovat na oficiálním PPV streamu přes Oktagon TV. V tomto článku popíšeme jak tuto placenou variantu, tak případné možnosti jak sledovat FNC live stream zdarma..