Fight Night Challenge – live stream živý přenos

V květnu bude opět k dispozici Fight Night Challenge 4 live stream živý přenos z nejznámějšího slovenského boxerského turnaje. Tentokrát už čtvrté kolo turnaje přinese opět velmi zajímavé zápasy. Těšit se můžete na zkušené zápasníky i zástupce influencerů a celebrit. Ti všichni spolu vstoupí do Fight Night Challenge 4 ringu už 13. 5. 2023 od 18:00. Velmi lákavý je zápas české MMA legendy Petra Knížete a Rytmuse. V tomto článku se jako vždy zaměříme na Fight Night Challenge 4 kurzy. Dále ukážeme rozpis zápasů a na závěr přijdou analýzy. Fight Night Challenge 4 program je pro vás nachystaný.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 9. června
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99€

Vyberte si sekci Fight Night Challenge 4

 • Fight Night Challenge kurzy
 • Fight Night Challenge program
 • Fight Night Challenge 4 vstupenky
 • Zápas Rytmus vs Kníže
 • Zápas Végh vs Spicely
 • Zápas Ryšavý vs Bartl
 • Fight Night Challenge další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Fight Night Challenge historie
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na Fight Night Challenge

  Tipsport logo
  Tipsport
  500Kč zdarma za registraci
  Fortuna TV
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Fight Night Challenge 4 živý přenos

  Fight Night Challenge 4 živý přenos je na tuzemské poměry nevídaný. Je to festival boxu, kde své dovednosti předvedou jak elitní fighteři, tak celebrity a influenceři. V českém prostředí by šla FNC 4 přirovnat k Clash of Stars, ale jsou zde podstatné rozdíly. Účastníci ve FNC nejdou do ringu jen pro bizární vystoupení – mají velkou motivaci ukázat svým fanouškům i kritikům, že jim box není cizí.

  LIVE Free Prelims na Youtube

  To je právě hlavní rozdíl oproti Clash of Stars, ve FNC mají fighteři často alespoň nějakou zkušenost s boxem či bojovými sporty. Rytmus vs Kníže, to bude zápas, na který se fanoušci nejvíce těší. Ale Fight Night Challenge 4 živý přenos zdarma nabídne více než to. Turnaj startuje v 13. května od 18:00 v trnavské Mestské športové hale.

  • Jedná se již o čtvrté kolo populárního boxerského eventu Fight Night Challenge.
  • Hlavní zápas večera patří rapperovi Rytmusovi a hvězdě českého MMA, Petru Monsterovi Knížeti.
  • Představí se zde ale i další hvězdy MMA, boxu, či známé celebrity – například Attila Végh, Nathan z Love Islandu či Karol Ryšavý.
  Fight Night Challenge živý přenos

  • Událost: Fight Night Challenge
  • Místo: Mestská športová hala, Trnava
  • Čas: Sobota, 13. 5. 2023, 18:00  Fight Night Challenge 4 vstupenky

  Fight Night Challenge 4 vstupenky jsou stále v prodeji, takže na turnaj samozřejmě můžete zavítat osobně. Přestože tentokrát se bude jednat o mnohem delší výlet než u minulého FNC. Tehdy se akce konala v Brně, nyní se pořadatelé rozhodli pro Trnavu. FNC 4 se koná v Mestské športové hale Trnava už 13.5. 2023 od 18:00. Fight Night Challenge 4 vstupenky jsou v prodeji na portále predpredaj.zoznam.sk. Hala je velká a vstupenky se dají pořídit v mnoha cenových relacích. K dnešnímu dni jsou již některé sekce téměř vyprodané, v jiných máte ještě šanci na místo.

  Fight Night Challenge kurzy

  Fight Night Challenge 4 kurzy už jsou samozřejmě vypsány. Sponzorem akce je Fortuna, takže více kurzových příležitostí najdete u ní. Na Tipsportu jsou dostupné kurzy pouze na některé zápasy. Aktuálně je v nabídce 12 boxerských zápasů a v tabulce níže najdete jednotlivé Fight Night Challenge 4 kurzy, ale i jména zápasníků či údaje o váze. Pokud ještě nemáte účet u žádné sázkové kanceláře, nezapomeňte při registraci zadat například náš Tipsport akční kód. Díky němu můžete získat bonus 300 Kč bez podmínek a až 50.000 Kč na váš první vklad. Odměny a bonusy máme ale k dispozici i pro další sázkové kanceláře, stačí si vybrat správnou bonusovou nabídku a zadat kód.

  Zápas turnaje Fight Night ChallengeKurz TipsportKurz Fortuna
  Rytmus vs Kníže5.98 vs 1.096.00 vs 1.15
  Végh vs Spicely1.06 vs 7.071.10 vs 1.23
  Berger vs Baron7.07 vs 1.065.94 vs 1.14
  Vaško vs Dynamic2.20 vs 1.682.15 vs 1.75
  Mišalko vs Hačko2.90 vs 1.352.79 vs 1.44
  Tankó vs Takacs3.01 vs 1.333.27 vs 1.42
  Martanovič vs Mospan1.70 vs 2.221.70 vs 2.23
  Farkaš vs Gondžala1.15 vs 5.921.13 vs 5.95
  Ryšavý vs Bartl1.84 vs 1.842.00 vs 1.96
  Haklová vs Kubínová3.80 vs 1.303.95 vs 1.25
  Nathan vs Koleň1.65 vs 2.401.50 vs 2.59
  Murcin vs Lipkovics2.10 vs 1.722.15 vs 1.70

  Fight Night Challenge program

  Fight Night Challenge 4 program je už samozřejmě zveřejněný. Celý turnaj začíná 13. 5. 2023 od 18:00. Fight Night Challenge 4 fightcard zatím neuvedl, v jakém pořadí budou zápasy zařazeny. Tentokrát nejsou rozděleny do více kategorií jako v minulých verzích FNC. Během večera se tedy můžete těšit na 12 zápasů, ve kterých se představí domácí i zahraniční influenceři, dále pak i profesionální zápasníci. Jedním z nich je i ředitel FNC, Attila Végh, který se střetne s americkým zápasníkem Ericem Spicelym. Zajímavostí je, že všechny zápasy mají předem domluvenou váhu, pouze v případě duelu Ryšavý vs Bartl bude vše probíhat v módu openweight. Fight Night Challenge 4 program pravděpodobně završí bitva rappera Rytmuse a MMA zápasníka Petra Monstera Knížete. Organizátoři tedy servírují bohaté boxerské menu.

  Zápas Fight Night Challenge (13.5.2023)Plánovaný začátek
  Rytmus vs Knížepo 18:00
  Végh vs Spicelypo 18:00
  Berger vs Baronpo 18:00
  Vaško vs Dynamicpo 18:00
  Mišalko vs Hačkopo 18:00
  Tankó vs Takacspo 18:00
  Martanovič vs Mospanpo 18:00
  Farkaš vs Gondžalapo 18:00
  Ryšavý vs Bartlpo 18:00
  Haklová vs Kubínovápo 18:00
  Nathan vs Koleňpo 18:00
  Murcin vs Lipkovicspo 18:00

  Zápas Rytmus vs Kníže

  Rapper Rytmus měl vystoupit už na minulé FNC v Brně. Z plánovaného zápasu s rapperem Curtisem ale odstoupil kvůli nemoci. V jeho amatérské boxerské kariéře ale chce pokračovat a proto se na Fight Night Challenge 4 rozhodl přijmout ještě větší výzvu v podobě legendy české MMA scény, Petra Monstera Knížete. Zápas Fight Night Challenge 4 Rytmus vs Kníže je sázkařským hitem. Už týdny dopředu byly na tuto bitvu vsazeny stovky tiketů. Proto si duel vysloužil samostatnou analýzu, kterou najdete v článku Fight Night Challenge – Rytmus vs Monster kurzy a live stream. Pro Rytmuse to bude čtvrtý zápas, naposledy si na body poradil s Molochem, v ringu s Gáborem Borárosem vydržel celá 4 kola. Ve svém prvním utkání s Marpem pak nakonec prohrál na body. Na tento zápas se připravuje pod vedením bratrů Zoldových, kteří postupně posouvají jeho boxerské schopnosti.

  Zápas Rytmus vs Kníže

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Petr Monster Kníže měl dlouhodobé zdravotní problémy, takže po konci v Oktagonu se v ringu prakticky neobjevil. Nyní ale přijal zápas v boxu, což je pro něj netradiční disciplína, přestože by si s ní měl jako trénovaný fighter dobře poradit. Jeho forma bude asi horší, než bývala, ale proti Rytmusovi bude mít výhodu celých let profesionálních zkušeností a mnoha vítězných zápasů.

  Tip na vítěze: Vítězství Knížete v kurzu 1.09

  Proti Borárosovi to nevyšlo, proti Molochovi ale už ano. Rytmus už ví, jak chutná vítězství před vyprodanou halou. Tato výhra mu dodala sebevědomí. A po neuskutečněném zápasu s Curtisem se proto rozhodl pustit do souboje s legendou českého MMA, Knížetem. Tentokrát si ale dle nás ukousl příliš velký krajíc. Zkušenosti a lepší fyzička Monstera mu pomohou k jasnému vítězství nad Rytmusem, přestože rapper bere tréninky vážně a Monster sám měl dlouhodobě problémy se zdravím.

  Rytmus vs Kníže
  5.98 vs 1.09

  Zápas Végh vs Spicely

  Do ringu se tentokrát vydá i ředitel Fight Night Challenge a legenda slovenského MMA, Attila Végh. Ten se objevil i na dvou předchozích FNC, v prvním souboji si to rozdal s Patrikem Kinclem a v druhém pak se svým dřívějším rivalem z Bellatoru, Emanuelem Newtonem. V MMA má Végh bilanci 33-9?, mezi jeho vítězství patří například slavný vítězný zápas proti Vémolovi z 9.11.2019. V čistém boxu má zatím bilanci 2-0, kterou by si chtěl vylepšit právě proti Ericovi Spiceymu.

  Zápas Végh vs Spicely

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Spicely má za sebou v zámoří také velmi zajímavou kariéru. Jeho profesionální působení v MMA mu vyneslo bilanci 12-8, několik let jste ho také mohli vidět v organizaci UFC. Pro české fanoušky MMA není rozhodně neznámý, v roce 2021 se objevil na dvou turnajích Oktagon a poté jednou na Fabriq MMA. V samotném boxu ovšem nemá příliš zkušeností, přesto na zápas s hvězdným protivníkem kývnul.

  Tip na vítěze: Vítězství Végha v kurzu 1.06

  Oba zápasníci mají zkušenosti především z MMA, ale i v tom je objektivně lepším fighterem Végh. Ten má navíc za sebou alespoň některé vyhrané zápasy přímo v boxu. Jeho zkušenosti z MMA a více vyhraných boxerských zápasů mu proto pravděpodobně pomohou k vítězství i tentokrát. Také sázkové kanceláře výrazně favorizují právě Végha.

  Zápas Végh vs Spicely
  1.06 vs 7.07

  Zápas Ryšavý vs Bartl

  Další zajímavý zápas bude v podání dvou přátel a zároveň rivalů z Oktagonu, MMA zápasníků Karola Ryšavého a Marka Bartla. Právě Ryšavý trénuje s ředitelem FNC Véghem v trnavském Spartakus Fight Gymu, do FNC 4 nastoupí po náročném zápase s Kohoutem na nadcházejícím Oktagonu 42 v Bratislavě. V MMA má Ryšavý relativně dobrou bilanci, celkem 11 výher a 5 proher.

  Zápas Ryšavý vs Bartl

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Jeho soupeř, Marek Bartl, vstupoval do MMA s boxerským backgroundem. To mu v následujícím zápase poskytuje jasnou výhodu, protože si pravidla a údery mnohem lépe připomene. Jeho bilance v MMA je ale horší, celkem 11 výher a 12 proher. Bartl rozhodně dokáže zasadit pořádné rány, 6 jeho vítězství bylo skrz KO.

  Tip na vítěze: Vítězství Bartla v kurzu 1.84

  Oba soupeři mají pozadí v MMA, ale Marek Bartl má výhodu i v boxerských zkušenostech. Přestože je Ryšavý velmi dobrý postojář, právě tato zkušenost mu chybí. Bartl má ale na druhou stranu horší bilanci právě v MMA. Zápas bude tedy velmi vyrovnaný, i když vítězem by se mohl stát právě Bartl na základě svých boxerských zkušeností, které si snáze opráší.

  Ryšavý vs Bartl
  1.84 vs 1.84

  Fight Night Challenge další zápasy

  Fight Night Challenge 4 další zápasy jsou rozhodně velmi dobře sestaveny. Diváci se mohou těšit na pestrou směsici českých, slovenských i zahraničních bojovníků a bojovnic. Jedním z nejočekávanějších je zápas influencerů Nathana z Love Islandu a Šimona Koleňe, účastníka slovenské reality show Farma 14. V tomto případě bude mít pravděpodobně navrch Nathan, který už má za sebou několik zápasů v Oktagonu a Clash of Stars.

  Fight Night Challenge další zápasy

  Zdroj: Fight Night Challenge

  Z reality show Farma pochází také další účastnice Fight Night Challenge 4, Monika Haklová. Trenérka piloxingu se postaví do ringu proti české thajboxerce Dagmar Kubinové. V tomto dívčím souboji favorizují sázkové kanceláře právě Kubinovou, která už má s thajským boxem zkušenosti. A přestože se zodpovědně připravuje i Haklová, na Kubinovou to pravděpodobně stačit nebude. Souboj Vaška a Dynamica se ponese v profesionálnějším duchu. Sám rapper Vaško se stal čtyřikrát mistrem republiky v kickboxu. Jeho soupeř Dynamic se zase představil na Clash of Stars, takže v ringu má také alespoň nějaké zkušenosti. Přesto je v tomto zápasu dle sázkových kanceláří větším favoritem právě Dynamic.

  Prize money pro vítěze

  Často diskutovaným tématem jsou Fight Night Challenge 4 prize money. Každého zajímá, jak jsou bojovníci placení. Bohužel v tomto ohledu ale nemůžeme poskytnout přesné informace. Vládne ostrá konkurence mezi Fight Night Challenge, RFA a Oktagonem. A aby se tyto organizace chránily, údaje o výplatách bojovníků ven moc nepouští. Každopádně, plat zápasníka se skládá z platu za zápas plus bonusy od sponzorů. Výplatu ovlivňuje prestiž zápasu a prestiž samotného bojovníka. Začínající dostávají jen několik tisíc korun. Pokud se ale zápasníkovi daří dobře, rychle se dostává na desetinásobnou částku.

  Tipsport Fight Night Challenge akční kód

  Nezmeškejte Fight Night Challenge. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupní bonus 300 Kč zdarma.

  Fight Night Challenge historie

  Fight Night Challenge je slovenskou organizací specializující se na box. Smyslem je učinit tento sport přístupnější a atraktivnější pro široké publikum. Proto jsou kromě profesionálních fighterů zapojeny i známé osobnosti ze světa kultury. Mezi nejznámější akvizice organizace FNC patří rappeři Rytmus, Moloch nebo FlexKing. Projekt přichystala slovenská agentura Evency ve spolupráci s úspěšným Gymem SFG z Trnavy. Zde trénuje respektovaný slovenský MMA zápasník Attila Végh. Ten se tentokrát v rámci FNC utká s americkým MMA fighterem Ericem Spicelym.

  Často kladené otázky

  Kde sledovat Fight Night Challenge 4 live stream zdarma?

  Pokud máte založený účet u Tipsportu nebo Fortuny, můžete sledovat Fight Night Challenge 4 live stream zdarma přímo v aplikaci či na webu dané sázkové kanceláře. Jiná možnost jak sledovat FNC 4 neexistuje.

  Kde koupit vstupenky na Fight Night Challenge 4 živě?

  Ano, vstupenky jsou k dispozici v síti Predpredaj.sk. Turnaj se pořádá v Trnavě, v Mestské športové hale Trnava.

  Kdo jsou největší hvězdy Fight Night Challenge 4?

  Na tomto turnaji je dlouho očekávaným momentem souboj Rytmus vs Kníže. Mezi další zajímavá jména pak patří ředitel FNC Attila Végh, Eric Spicely, Nathan z Love Islandu či oba zápasníci z duelu Kohout vs Ryšavý.

  Bude součástí FNC 4 také MMA?

  Ačkoli se představí mnoho slavných jmen z MMA, které diváci znají z turnajů Oktagon nebo RFA, na smíšená bojová umění nedojde. Půjde pouze o ryzí box.

  Kdo je favoritem v zápase Rytmus vs Kníže?

  Zápasu se věnuje naše samostatná analýza. Vzhledem k větším zkušenostem dáváme vyšší šanci Petru Monsterovi Knížeti.

  Zdroje: Fight Night Challenge, Tipsport, iFortuna

  V květnu bude opět k dispozici Fight Night Challenge 4 live stream živý přenos z nejznámějšího slovenského boxerského turnaje. Tentokrát už čtvrté kolo turnaje přinese opět velmi zajímavé zápasy. Těšit se můžete na zkušené zápasníky i zástupce influencerů a celebrit. Ti všichni spolu vstoupí do Fight Night Challenge 4 ringu už 13. 5. 2023 od 18:00. Velmi lákavý je zápas české MMA legendy Petra Knížete a Rytmuse. V tomto článku se jako vždy zaměříme na Fight Night Challenge 4 kurzy. Dále ukážeme rozpis zápasů a na závěr přijdou analýzy. Fight Night Challenge 4 program je pro vás nachystaný.

  Mohlo by Vás zajímat

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…