EURO 2024 bonusy – nejlepší promo akce sázkových kanceláří

Využijte zajímavých bonusů a soutěží pro sázkaře při příležitosti mistrovství Evropy ve fotbale. Zorientujte se rychle v nabídce a využijte maximum bonusů během EURO 2024. Pojďme se podívat na kompletní seznam všech důležitých promo akcí od sázkových kanceláří které se vyplatí nepropásnout.

EURO 2024 bonusy

Název akce Popis akce Zúčastniť sa
Europe Stars Betano Sbírejte kartičky fotbalových hvězd a každý den získejte různé bonusy Získej bonus
Betano Masters Odpovídejte správně v testu fotbalových znalostí a hrajte o hlavní cenu 10.000.000 Kč Získej bonus
Betano Fantasy Sestavte si vlastní tým fotbalových hvězd. Získejte body za výkony hráčů a hrajte o ceny za milion Získej bonus
Tipsport Tipkvíz Tipujte výsledky zápasů a události v zápasech a hrajte o 3,5 milionů Netů Získej bonus
Tipsport EURO ve Vegas Každý den si vyzvedněte svůj bonus v Tipsport Vegas Získej bonus
Sazka Fotbalový kalendář Plňte úkoly ve fotbalovém kalendáři a získejte odměnu každý den Získej bonus
Sazka Tipovačka Tipujte výsledky zápasů, ve hře je hlavní cena 100.000 Kč Získej bonus
Chance free spiny ve vegas Až 300 volných zatočení každý den ve speciální soutěži Získej bonus
Synottip kalendář k EURO 2024 Zvýhodněné kurzy, volná zatočení na vybrané automaty i bonusové prostředky na sázky. Odměňte se každý den Získej bonus
Fortuna Repre penalty Vyhrávej volná zatočení do online casina v přípravě a v den českých zápasů na turnaji Získej bonus
Mise Merkur Každý den plňte mise a získávejte free spiny Získej bonus

Jaké promo akce k EURO nepropásnout

Euro 2024 je nejen svátek fotbalu, ale také velká příležitost pro sázkové kanceláře zapůsobit na klienty svými promo akcemi. Letos je nabídka opravdu široká, alespoň nějakou promo akci připravil rekordní počet sázkových kanceláří. A které příležitosti doporučujeme nejvíce? Vybrali jsme 3, které podle nás zvlášť stojí za to. Nejlepší na našich vybraných soutěžích je to, že účast je zcela zdarma, bez povinnosti sázky.

  1. Tipsport Tipkvíz – Tipovačka u Tipsportu doznala změny formátu, nyní tipujete více než jen pouhý výsledek utkání. To je příležitost pro fotbalové znalce ukázat své vědomosti. Štěstí vám stačit nebude, vyhraje ten, kdo má opravdu povědomí o strategii a aktuální formě týmů. Pokud porazíte bookmakera Tipsportu, získáváte cenu automaticky bez ohledu na výsledky jiných tipérů. Celkem se hraje o 3,5 milionů Netů.
  2. Sazkabet Tipovačka – Nejen na Tipsportu, také na Sazkabetu si můžete zdarma zahrát velmi povedenou tipovačku. Na Sazkabet za své tipy vyhráváte každý den. Za uhodnutí vítěze utkání dostáváte bod, za přesný výsledek získáváte 3 body. Každý den už za 4 získané body dostáváte automaticky peníze na ruku. Navíc sbíráte body do celkového pořadí, kde se hraje o 100.000 Kč.
  3. Betano Fantasy – Fantasy je atraktivní formát soutěže a Betano jej k EURU 2024 připravila jako jediná sázková kancelář. Sestavte si svůj tým hvězd, ovšem dodržte povolený budget na kádr. Musíte sestavu perfektně trefit, protože během EURA můžete udělat v mužstvu jen několik změn. Jestli budete mít šťastnou ruku, můžete vyhrát až 1.000.000 Kč.

Jak se zúčastnit EURO 2024 promo akcí

Všechny promo akce se konají v době šampionátu EURO 2024, to znamená mezi 14. 6. 2024 a 14. 7. 2024. Podmínkou pro účast na jakékoli promo akci je podmíněna registrací u sázkové kanceláře. Chcete-li se zúčastnit akcí u Tipsportu, musíte být řádným klientem sázkové kanceláře Tipsport, a totéž platí i pro akce Betana, Chance, Synottipu a dalších sázkovek. Jak postupovat?

  1. Navštivte oficiální stránku vybrané sázkové kanceláře.
  2. Během několika minut se zaregistrujte. Podle zákona je povinností potvrdit při registraci totožnost, abyste prokázali, že jste občanem ČR a je vám více než 18 let. Někdy je zapotřebí nascanovat občanský průkaz, jindy je možné ověření totožnosti přes internetové bankovnictví.
  3. Vyzvedněte si bonus za registraci u sázkové kanceláře.
  4. Vstupte do sekce soutěže nebo promo akce a najděte vaši vybranou akci. Postupujte podle pravidel dané soutěže.

Proč se sázkové kanceláře pouští do tolika promo akcí během Mistrovství Evropy ve fotbale?

ME ve fotbale je enormně sledovaná akce, která k obrazovkám přitahuje i ty, kteří jinak sport nesledují. Sázkové kanceláře tak mají příležitost ulovit do svých řad klienty, kteří o nabídce sázkových kanceláří nic nevědí. Sázkovky mohou těmto lidem ukázat, že sledovat sport je zábavné a sázení ještě zvýší napětí a zábavu. Hráči, kteří sázejí, jsou pomyslně vtaženi do hry. Mezi sázkovkami panuje konkurenční prostředí, každá chce zorganizovat nejzábavnější a nejlákavější promo akci, protože to garantuje získání více klientů oproti konkurenci.