Promo kódy sázkové kanceláře nevyužívají pouze při rozdávání bonusů za registraci a bonusů za první vklad. Pro nové i stávající hráče české sázkové kanceláře a casina pravidelně vypisují nové promo akce spojené se speciálními promo kódy.

Promo kódy a konkrétní odměnové akce pro vás sledujeme a v této sekci vždy najdete ty aktuálně platné pro všechny legálními casina. Každý článek obsahuje potřebné informace o tom, jak získat danou odměnu. Těšit se tak můžete na free spiny dnes, bonusy za vklad, ale i další speciální akce. Často můžete získat i lístky na oblíbený turnaj či utkání.

Typy promo akcí

Sázkové kanceláře mají během roku několik typů promo akcí. K těm nejoblíbenějším se řadí:

  • Sezónní promo akce – spojují se s určitým obdobím v roce. Může se jednat například o letní nebo zimní bonusy.
  • Promo akce inspirované svátkem - jsou velmi oblíbené u mnoha sázkových kanceláří. Setkat se můžete s halloweenskými, valentýnskými, vánočními nebo velikonočními akcemi.
  • Promo akce inspirované sportovní událostí – velké sportovní události, jako například MS v hokeji, US Open nebo French Open, jsou obvykle doplněny i nějakou promo akcí.
  • Denní promo akce – některé sázkové kanceláře mají také promo akce, které běží každý nebo vybraný den v týdnu. Obvykle se jedná o volná zatočení, která získáte po splnění několika podmínek.

Výhry v promo akcích

Výhry, které se dají získat v promo akcích, jsou různé. Sázkové kanceláře však nejčastěji využívají volná zatočení, free spiny, cashbacky, kurzová navýšené, sázkové kredity, tikety bez rizika a podobně.

Betano free spiny – akce na každý den

Vyzvedněte každý den v týdnu Betano free spiny zdarma. Pro získání free spinů u Betano je nutné provést registraci s promo kódem BIGBONUSCZ a ověřením…

Betano mise 200 Kč zdarma

Chcete si vsadit trošku jinak a ještě k tomu získat peníze zdarma. Vyzkoušejte každý víkend Betano Misi. Jedná se o věrnostní program Betano. Veškeré informace…

Fortuna kolo štěstí

Získejte opravdu štědré bonusy na Fortuna kolo štěstí od 7.5.2024 do 13.5.2024. Těšit se můžete na volná zatočení do online automatů do Kajotu, bonus na…

Tipsport Tipliga

Tipsport Tipliga je soutěž pro nejlepší tipéry v České republice. Pořádá ji sázková kancelář Tipsport a účastní se jí všichni hráči, kteří mají u Tipsportu…