Betano Europe Stars – Sbírejte karty a získejte štědré bonusy

Podobně jako jiné sázkové kanceláře, i Betano si připravilo speciální promo akce u příležitosti největšího fotbalového šampionátu roku 2024. Skrz celé EURO 2024 od 14.6 do 14.7.2024 tak můžete získávat zajímavé odměny skrz Betano Europe Stars. Stačí pravidelně otáčet sběratelské kartičky s fotbalisty a můžete získat volná zatočení nebo sázky zdarma. Více o cenách v rámci Betano Europe Stars a pravidlech této promo akce najdete níže..

Betano Master EURO 2024

Jak hrát Betano Europe Stars?

Zúčastnit se Betano Europe Stars může každý registrovaný hráč s kompletním účtem u Betano. Samotná hra není příliš složitá, odměnu můžete získat už po několika jednoduchých krocích.

Jak hrát Betano Europe Stars

 1. Základem je samozřejmě plnohodnotná registrace u Betana. Pokud u této sázkové kanceláře ještě účet nemáte, nezapomeňte zadat Betano promo kód BIGBONUSCZ. Díky němu můžete získat bonus 1.000 Kč za registraci a až 3.000 Kč za váš první vklad.
 2. Jakmile máte hotovo, můžete přejít na stánku s Betano Europe Stars. Najdete ji v aplikaci i na webu této sázkové kanceláře v sekci Nabídky.
 3. Prokliknout se do ní můžete pouze v případě, že jste na vaše herní konto v posledním týdnu provedli jakýkoliv vklad.
 4. Nyní stačí otočit tři sběratelské karty, které máte k dispozici každý den. Najdete na nich buď volná zatočení nebo sázky zdarma.
 5. Další odměny můžete získat v rámci týdenního vyhodnocení, během kterého záleží na tom, zda jste sesbírali během týdne celou sadu karet s odměnami. Požadavky na výherní sadu najdete vždy na stránce promo akce. Vždy na konci týdne jsou vynulovány všechny dosavadně sesbírané karty.
 6. Všechny tyto odměny je třeba přijmout v rámci nastavení vašeho účtu a využít během dne následujícího po dni výhry.

Druhy odměn v rámci akce Betano Europe Stars

V rámci Betano Europe Stars můžete získat dva hlavní druhy odměn, bude ale záležet na tom, v jakém kole této promo akce je získáte. Jak již bylo zmíněno výše, odměny jsou rozdávané v každý den a na týdenní bázi.

 • Volná zatočení – během každého dne můžete získat volná zatočení na vybrané automaty ve Vegas sekci nabídky Betano. Tyto volná zatočení je třeba využít do 24 hodin. Získat je můžete také skrz týdenní vyhodnocení.
 • Sázky zdarma – pro příznivce sportovního sázení je v rámci Betano Europe Stars připravená možnost získat prostředky na sázky zdarma. Ty je také třeba využít do 24 hodin od přidělení na váš účet. Můžete je vsadit na libovolnou příležitost z nabídky Betana.

Pravidla a podmínky Betano Europe Stars

Pravidla a podmínky promo akce Betano Europe Stars nejsou vůbec složitá, přesto si je pojďme připomenout. Jen pokud je pečlivě dodržíte, můžete obdržet vaše odměny.

 1. Základem je samozřejmě platná Betano registrace. Bez ní není dostupná žádné z promo akcí této sázkové kanceláře.
 2. Betano Europe Stars bude dostupná během celého konání šampionátu EURO 2024.
 3. Podmínkou účasti ve hře je vklad na váš hráčský účet v předchozích 7 dnech. Tato podmínka je kontrolována vždy během vstupu na stránku promo akce.
 4. Každý den můžete odhalit tři karty fotbalistů, které vám mohou přinést různé odměny.
 5. Během týdne je sbíráte do sad, skrz které můžete získat dodatečné odměny. Na konci každého týdne jsou tyto sady vynulovány.
 6. Jakmile získáte některou z odměn, je třeba ji přijmout v rámci nastavení vašeho účtu. Cena bude připsána do hodiny od chvíle, kdy ji vyhrajete na stránce promo akce.
 7. Odměnu je třeba využít nejpozději během následujícího dne po datumu připsání na váš účet.