Fortuna penalty – získejte volná zatočení během EURO 2024

Oblíbená promo akce Fortuna penalty je zpět, nyní u příležitosti EURA 2024. Každý den, kdy hraje česká reprezentace tedy ve dnech 18.6., 22.6. a 26.6, můžete změřit síly s virtuálním brankářem a získat tak až 10 volných zatočení denně. Podmínky účasti a pravidla této promo akce popíšeme dále v článku..

Fortuna penalty

Fortuna Repre penalty – až 10 volných zatočení zdarma každý hrací den

Během největšího fotbalového šampionátu roku 2024 se můžete bavit nejenom při sledování zápasů a sázení na vaše favority. Pokud se přihlásíte do vašeho Fortuna účtu v den zápasu české reprezentace, můžete si vyzkoušet oblíbené Fortuna Repre penalty. Každý den budete mít 5 pokusů na překonání virtuálního brankáře, a můžete tak vyhrát až 10 volných zatočení.

Jak hrát Fortuna penalty

Fortuna penalty jsou jednou z mnoha doprovodných promo akcí, které si Fortuna připravila u příležitosti šampionátu EURO 2024. Zúčastnit se může každý hráč, který má hotovou Fortuna registraci včetně ověření totožnosti. Níže najdete návod, jak si zahrát Fortuna Repre penalty:

  1. Pokud ještě nemáte účet u této sázkové kanceláře, nezapomeňte využít Fortuna promo kód. Díky němu můžete získat 300 Kč zdarma a až 6.000 Kč za váš první vklad.
  2. Přihlaste se do vašeho účtu v den zápasů české reprezentace. Přímo na hlavní stránce webu a aplikace najdete proklik do hry Fortuna penalty, případně je možné ji dohledat v sekci Promo.
  3. Fortuna Repre penalty budou k dispozici 18.6., 22.6. a 26.6.
  4. Během každého soutěžního dne můžete využít pět penalt proti virtuálnímu brankáři. Za každou proměněnou penaltu pak můžete získat 2 volná zatočení do hry Hugo Goal.
  5. Svoji střelu naznačte kliknutím myší na webu nebo dotykem na obrazovku v rámci Fortuna aplikace. Pokud jste se trefili, volná zatočení jsou vaše.

Jak využít volná zatočení z promo akce Fortuna penalty

Pokud se vám podaří překonat virtuálního brankáře ve hře Fortuna Repre penalty, získáváte 2 volná zatočení do hry Hugo Goal. Za každý hrací den jich můžete získat celkem 10. Tyto Fortuna free spiny využijete pouze na výše zmíněném online automatu. Abyste si mohli zahrát zdarma, je třeba přijmout volná zatočení jako speciální nabídku v rámci sekce Vegas. Jamile tak učiníte, máte 72 hodin na využití vašich volných zatočení.

Pravidla a podmínky Fortuna Repre penalty

Pravidla a podmínky této promo akce nejsou vůbec složitá. Přesto si je pojďme připomenout, aby vám žádná volná zatočení neunikla.

  1. Podmínkou pro účast je plnohodnotná Fortuna registrace podobně jako u jiných promo akcí Fortuna.
  2. Fortuna penalty jsou dostupné pouze ve dnech, kdy na šampionátu hraje česká reprezentace. Konkrétně jde tedy o 18.6., 22.6. a 26.6.
  3. Každý z těchto dnů máte k dispozici 5 střel proti virtuálnímu brankáři. Pokud ho porazíte, získáváte volná zatočení do hry Hugo Goal.
  4. Volná zatočení musíte přijmout v sekci Vegas, na jejich využití máte poté 72 hodin. Po skončení tohoto limitu budou nevyužité spiny smazány.