Zrušení účtu


Ke zrušení účtu u sázkové kanceláře nás mohou vést různé důvody. Velká prohra, čas strávený u sázek na úkor rodiny, nebo nás prostě jen sázení přestane bavit. Doporučujeme si ale tento krok rozmyslet. I ne příliš aktivní herní účet může přinášet bonusy a benefity pro stávající klienty. Ať už to jsou různé vkladové bonusy nebo volná zatočení na výherních automatech. A proč se jednou za čas nekouknout na váš sázkařský účet jestli tam nějaký ten bonus nepřistál. Pokud se ale rozhodnete účet opravdu trvale zrušit, návod jak tak učinit u největších tuzemských sázkovek naleznete níže.

Zrušení účtu

Vyberte si u jaké sázkové kanceláře chcete zrušit účet:

 • Fortuna zrušení účtu
 • Tipsport zrušení účtu
 • Chance zrušení účtu
 • Sazka zrušení účtu
 • Synottip zrušení účtu
 • Betano zrušení účtu
 • Merkurxtip zrušení účtu
 • Fortuna zrušení účtu

  Pokud se rozhodnete přikročit k Fortuna zrušení účtu, je třeba smlouvu o registraci písemně vypovědět volnou formou psanou výpovědí zaslanou Fortuně na adresu společnosti: FORTUNA GAME a.s., odd. Fraudy, Na Florenci 2116/15, 11000 Praha 1.

  K žádosti musíte přiložit členskou kartu a vlastnoručně jí podepíšete. Výpověď můžete podat i bez uvedení důvodu. Výpovědní lhůta činí čtrnáct dnů a lhůta začíná běžet ode dne následujícího po dni doručení výpovědi Fortuně.

  Před podáním výpovědní smlouvy by jste měli vybrat veškeré peněžní prostředky ze svého herního konta a to způsoby stanovenými v tomto herním plánu (převod, nebo hotovostní výběr na pobočce a zároveň veškeré vaše sázky musí být vyhodnoceny v souladu s příslušnými herními plány; v opačném případě se k podané výpovědi nepřihlíží. Pokud máte na kontě záporný zůstatek, účet nelze zrušit do jeho vyrovnání. Poté vás vyrozumí formou SMS zprávy.

  Fortuna účet a jeho odstranění

  Tipsport zrušení účtu

  Pokud jste opravdu rozhodnuti provést u Tipsportu zrušení účtu (herního konta), musíte zaslat písemnou výpověď na centrálu Tipsportu, není třeba uvádět důvod. Není ani třeba vybrat veškeré své finanční prostředky, které na kontě máte, Tipsport vám vyplatí veškerý zůstatek, pokud přesahuje částku 10 Kč. Jestliže máte na účtu mínusový zůstatek (např. po vyhodnocení některé vaší sázky), musíte jej vyrovnat, jinak vám Tipsport uživatelské konto nezruší.

  Máte vlastně 2 možnosti jak u Tipsportu zrušit herní konto. Písemnou, nebo elektronickou formou:

  • stáhněte, vyplňte a podepište Žádost o zrušení a pošlete jej písemně na Tipsport.net a.s., Politických vězňů 156, 266 01 Beroun
  • stáhněte, vyplňte a podepište Žádost o zrušení a naskenujte jej a pošlete na email podpora@tipsport.cz.
  Přejít do formuláře na zrušení účtu Tipsport

  TIP

  Neoficálně je ale ověřené, že Tipsport akceptuje i žádosti bez onoho formuláře, platí ale nutnost že musíte zaslat své jméno, příjmení a datum narození včetně písemného podpisu. Tipsport dle vlastního Herního plánu ruší konto do 10 dnů. Poté vás vyrozumí emailem.

  Tipsport účet a jeho odstranění

  Chance zrušení účtu

  Pokud chcete opravdu zrušit účet Chance, musíte zaslat písemnou výpověď na centrálu společnosti Chance. Žádost můžete také zaslat telefonicky nebo emailem na adresu Chance. Odkaz na formulář a kontakt kam jej zaslat najdete zde.

  • stáhněte, vyplňte a podepište Žádost o zrušení a pošlete jej písemně na Chance a.s., Politických vězňů 156, 266 01 Beroun
  • stáhněte, vyplňte a podepište Žádost o zrušení a naskenujte jej a pošlete na email info@chance.cz
  Přejít do formuláře na zrušení účtu Chance

  TIP

  Je logické, že i u Chance (stejně jako u holdingového partnera Tipsportu) akceptují i žádosti bez onoho formuláře, platí ale nutnost zaslat jméno, příjmení na datum narození včetně písemného podpisu. I Chance ruší herní konto do 10 dnů. Následně vás vyrozumí emailem.

  Chance účet a jeho odstranění

  Sazka zrušení účtu

  Pokud se rozhodnete přistoupit k Sazka zrušení účtu, máte právo zrušit si “Můj účet“ i bez udání důvodů. V takovém případě musíte zaslat žádost prostřednictvím:

  • emailové adresy info@sazka.cz, z emailové adresy uvedené v při registraci
  • telefonického požadavku na telefonní číslo Kontaktního centra 266 12 12 12
  • chatu na internetových stránkách sazka.cz
  1. Po obdržení a ověření vaší žádosti a ověření vašich registračních údajů bude váš účet bezodkladně zrušen.
  2. Zrušení účtu se vám oznámí emailem na vaši zaregistrovanou emailovou adresu.
  3. V době, kdy žádáte o odstranění účtu, nesmíte mít uzavřené a nevyhodnocené žádné sázky, jinak se vám žádost o zrušení účtu odmítne.
  4. Peněžní prostředky, které jsou na vašem herním kontě vám budou vráceny na registrovaný platební účet, nebo refundací na platební kartu či jiný platební prostředek, pokud to není možné, poštovní poukázkou na adresu uvedenou v kontaktních údajích, přičemž náklady na odeslání poštovní poukázky půjdou za vámi a budou strženy ze zaslané hotovosti. Pokud jsou peněžní prostředky na vašem účtu ve výši do 5 000 Kč, můžete si je vyzvednout před zrušením účtu na prodejním místě s terminálem SAZKA.
  Sazka ukončení účtu

  Synottip zrušení účtu

  V případě Synottipu zrušení účtu, neboli ukončení smlouvy o poskytování služeb z vaší strany, uveďte v žádosti o zrušení uživatelského konta platební prostředek, kterým má dojít k vyplacení zůstatku na vašem herním kontu, pokud se jedná o nezaregistrovaný platební prostředek, musí se ověřit, že jste jeho majitelem resp. držitelem nebo uveďte, že si chce zůstatek na Uživatelském kontu převzít osobně v sídle společnosti SYNOT TIP, a.s. nebo v libovolném provozním místě. Nevyčerpaný zůstatek z uživatelského konta vám Synottip vrátí nejpozději do 14 dnů od zrušení.

  Žádost můžete buďto bezplatně zavolat na infolinku 800 888 100, nebo napsat email na synottip@synottip.cz. Doporučujeme zaslat email a odeslat ze stejné emailové adresy jakou jste použili při registraci. V emailu tedy pouze uveďte své přihlašovací jméno a požadavek že chcete zrušit účet Synottip a kam vám má být vyplacen zůstatek z účtu. Požadavek je vyřízen standardně během 24 hodin. Pokud se budete chtít opět zaregistrovat v budoucnu tak to není problém.

  Betano zrušení účtu

  Pro Betano zrušení účtu nejprve musíte podle pravidel herního plánu vybrat všechny peněžní prostředky ze svého hráčského konta. Zůstatek na herním kontě musí být 0 Kč, v jiném případě, vám Betano vaši žádost zamítne. Pokud máte na účtě nedostatečnou částku pro výběr, je potřeba si vložit peníze a následně je vybrat. Dále všechny sázky musí být ukončeny. Výpovědní lhůta pro zrušení herního účtu u Betano je 14 dnů. O zrušení konta můžete zažádat bez udání důvodu a to písemně.

  Jak postupovat:

  1. Zkontrolujte, že všechny sázky jsou ukončeny.
  2. Proveďte výběr finančních prostředků na váš účet, aby zůstatek byl 0 Kč.
  3. V případě, že částka není dostatečná k výběru prostředků, proveďte vklad v min. hodnotě 100 Kč a následně vyberte peníze.
  4. Zašlete e-mail na zákaznickou podporu Betano – podpora@betano.cz do předmětu uveďte zrušení účtu.
  5. E-mailová adresa z které žádost odesíláte musí být registrovaná u vašeho herního účtu.
  6. Po doručení vaší žádosti začne běžet 14denní výpovědní lhůta a účet bude následně zrušen.

  Zrušení účtu Maxitip

  Průběh zrušení účtu Maxitip je stejný jako u jiných sázkových kanceláří. Smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Maxitip i vy jako sázející mohou smlouvu písemně vypovědět bez udání důvodu s jednodenní výpovědní dobou, jejíž běh počíná den následující po doručení výpovědi druhé straně. Pozor, je zde jedna vyjímka a to ta, že k ukončení smlouvy dochází rovněž v případě, kdy zůstatek na vašem herním kontu je po dobu delší než 24 měsíců roven nule, přičemž v takovém případě je smlouva ukončena automaticky bez nutnosti podání výpovědi či jejího zrušení. Zůstatek na vašem kontě bude do 10 dnů od ukončení smlouvy zaslán na bankovní účet, který máte veden jako aktivní platební metodu. Pokud uvedené číslo bankovního účtu nebude existovat, Maxitip zašle peněžní prostředky poštovní poukázkou.

  Jak získat bonus po odstranění účtu?

  Jestli si hrajete s myšlenkou jak získat bonus po odstranění účtu a opětovné registraci a s tímto cílem se rozhodnete zrušit u své sázkové kanceláře účet, tak si to před tím pořádně rozmyslete. A jestli tak činíte s vidinou toho, že opětovnou registrací získáte znovu bonus za zřízení účtu, budete zklamáni. Sázková kancelář je povinná po nějakou dobu uchovávat vaše údaje a díky tomu přesně ví, jestli jste u nich bonus již čerpali, či nikoliv. A pokud ano, tak další vám již nedají. To je logické. Rozmyslete si jestli si účet ponechat a občas sledovat zda tam nepřistane bonus pro stávající klienty. V případě sázkové kanceláře Tipsport, Chance a Fortuna se tak děje poměrně často v podobě Tipérských lig a zvýhodněných kurzů.

  Jak získat vstupní bonus vícekrát

  I v případě vidiny toho jak získat vstupní bonus víckrát je odpověď jednoduchá. Vstupní bonus nelze získat víckrát pokud jste ho již čerpali. Důvody jsou uvedeny v odstavci výše. Pokud jste bonus nečerpali můžete to zkusit ale doporučujeme však tento krok řádně zvážit. Zrušení herního účtu je poměrně jednoduchá záležitost, stejně tak jako opětovná registrace. Budete muset pouze podstoupit znovu celou registrační a legislativní mašinerii a to dnes při registraci na internetu a potvrzení totožnosti není nic složitého v případě že si například odstranění účtu v budoucnu rozmyslíte.

  Merkurxtip zrušení účtu

  Merkurxtip zrušení účtu můžete provést dvěma způsoby. První možností je nedokončit registraci po založení dočasného konta. Tímto způsobem dojde ke zrušení vašeho účtu po 30denní lhůtě, která vychází ze zákona. Další možností pro zrušení účtu Merkurxtip je pak žádost, kterou podáte na zákaznickou podporu. Tuto možnost je ale třeba dobře zvážit, protože zrušení je nevratné a účet byste si případně museli zřizovat znovu. Mnohdy je výhodnější si účet ponechat a nevyužívat ho. Merkurxtip občas vypisuje promo akce, díky kterým si můžete zahrát i bez velkého množství vlastních finančních prostředků se zajímavou odměnou.

  Často kladené otázky

  Vyplatí mi sázková kancelář v případě odstranění účtu prostředky, co mi zbyly na kontě?

  Musí. Při odstranění účtu Sazka, Chance i další sázkové kanceláře musí vyplatit zůstatek na hráčově kontě. Peníze budou vráceny na registrovaný platební účet, případně refundací na platební kartu. Některé sázkové kanceláře si mohou diktovat speciální podmínky. Například při zrušení účtu Tipsport nevrací zůstatek, který je nižší 10 Kč.

  Jak je to s herními penězi, které zůstávají na hráčově kontě?

  Pozor na vaše nety, goldeny nebo bonusové body. Při zrušení konta u Synottip, Fortuna nebo Tipsport nemají povinnost vám tyto herní peníze vrátit. Při jejich nevyužití tyto body propadají. V této věci často dělají hráči chybu, zvláště ti, kteří účet používají jen příležitostně. Nevšimnou si, že díky sázkám a bonusovým akcím se jim na účtu nahromadí velké množství bonusových bodů. Ty přitom představují virtuální peníze, za něž lze uzavírat další sázky. Jistě se vyplatí před zrušením účtu ještě jednou zkusit štěstí – bez rizika útraty dalších finančních prostředků.

  Je nutné při zrušení účtu udávat důvod?

  Ať už jde o zrušení účtu Fortuna, Synottip nebo Tipsport, sázkové kanceláře důvod smazání konta nevyžadují. Je ale třeba se při rušení účtu řídit pokyny konkrétní sázkové kanceláře.

  Ve kterém momentě se uchýlit ke zrušení účtu?

  Pokud vás jednoduše sázení přestává bavit nebo na něj nemáte čas, pak zrušení účtu Fortuna, Sazka nebo u kterékoli jiné společnosti nemá moc smysl. Vlastnictví aktivního účtu, který ale není využíván, není pro vás žádnou přítěží. Nikdo po vás nepožaduje žádné poplatky. A stále vám může být účet prospěšný. Například v případě Fortuny můžete účet, kde stále existuje zůstatek, používat pro sledování sportovních přenosů. Zrušení účtu dává smysl ve chvíli, kdy vám sázení trochu přeroste přes hlavu. Jakmile na vaše tikety nebo na využívání casina využíváte prostředky, které vám chybí v každodenním životě, pak je něco špatně. Zrušení účtu je účinným způsobem, jak zamezit velkým prohrám. I tak se ale lze uchýlit k jiným řešením. Například rozumně stanovit sebeomezující opatření.

  Je možné po zrušení účtu nadále sledovat online stream sportovních utkání?

  Po zrušení účtu Chance či Tipsport již nejste aktivním klientem a nemůžete si pustit žádný live stream fotbalového nebo hokejového utkání.

  Je možné po zrušení účtu založit nový a znovu využít vstupní bonus?

  Sázková kancelář i po zrušení účtu nějakou dobu uchovává vaše údaje a díky tomu ví, jestli jste u nich bonus již čerpali, či nikoliv. Využít vstupní bonus dvakrát je neetické a sázkové kanceláře mají nastavené podmínky registrace a zrušení účtu tak, aby hráči nekumulovali bonusy.