Vyhrál 2 miliony v Tipsport Tipcupu. Bouchal1 ovládl Turnaj mistrů


Tipsport Tipcup 2023 je minulostí. Na trůn usedl sázkař Bouchal1, který zde vystřídal Kewsona1976, vítěze roku 2022. Bouchal1, sympatický milovník italské kuchyně a fanoušek slavného NHL týmu Detroitu Red Wings, si kromě slávy a respektu Tipsport komunity odnesl výhru 2 000 000 Kč. “Přítelkyně to se mnou hodně prožívala,” sdělil v rozhovoru šťastný výherce Tipsport Tipcupu. „Milujeme cestování. Za tu výhru bychom se chtěli podívat do Vietnamu.“

Vyhrál 2 miliony v Tipsport Tipcupu. Bouchal1 ovládl Turnaj mistrů

Do Turnaje mistrů se probojoval z Tipligy

Bouchal1 se do Turnaje mistrů propracoval z Tipligy. Z této soutěže dostávají vstupenku do Turnaje mistrů jen ti, kteří si do listopadu dokáží vybudovat pozici v některém z nejvyšších pater ligy. “Sázím hlavně NHL,” prozradil Bouchal1. “To je moje nejsilnější parketa. Každý den se dívám na sestřih zápasů na platformě X. Tam sleduju jenom účty, které se zabývají NHL, takže jsem do toho hodně ponořený.”

Do Turnaje mistrů se probojoval z Tipligy

Jak probíhalo finále Tipcupu

“Cesta do finále byla z mé strany poměrně jistá. Vždycky jsem si zvolil minimální kurz, který by mi měl stačit na postup,” ohlíží se Bouchal1 za svojí taktikou. V úplném finále mu málem zkřížil plány soupeř fekete24, který hned první hrací den nasbíral 5 400 bodů. Bouchal1 ale neznervózněl. Soupeře předběhl dvěma identickými tikety vsazenými na 3 zápasy NHL. Sázel na kanadské body opor Los Angeles Kings, Vegas Golden Knights a Chicaga Blackhawks. Nakonec se tedy z výhry 2 000 000 Kč radoval právě Bouchal1.