Surebet kalkulačka


Netrapte se časově náročnými výpočty arbitrážních sázek, Surebet kalkulačka vám s nimi raz dva pomůže. Chybný surebet výpočet vás bude stát nejen spoustu času, ale především peněz. Zjistěte, jak spočítat surebet sázky a jaké jsou výhody a nevýhody při sázení. Surebet kalkulačka rychle, ale také správně vypočítá, zda se jedná o arbitrážní sázku, rozloží váš vklad tak, abyste nemohli prodělat a spočítá čistý zisk, ať zápas dopadne jakkoliv.

Surebet kalkulačka

Poradíme vám, jak spočítat surebet, jaké funkce kalkulačka surebet nabízí, co vše se z ní dozvíte a proč je při arbitrážním sázení vhodné mít ji po ruce.

Surebet strategie výpočet

Na přípravu strategie a výpočet arbitrážní sázky budete potřebovat především hodně času a větší finanční obnos. Surebet strategie se zakládá na tom, že vsadíte na různé výsledky ve stejný čas u více bookmakerů. Na základě výpočtu a dosazení jednotlivých kurzů do kalkulačky pak zjistíte, jaká je celková marže sázkové společnosti – ta musí být nižší než 100 % a zbylé % jsou váš zisk.

Surebet strategie výpočet

Pokud si zvolíte favorita, pak vám kalkulačka surebet rozloží vklad tak, aby vítězná částka pokryla ztráty a váš čistý zisk byl navýšen a spočítá objektivní surebet a subjektivní surebet. Co to znamená si řekneme v následujících odstavcích.

Příklad:

  • Kurz Tipsport – 1.90
  • Kurz Fortuna – 2.60

Po dosazení kurzů do kalkulačky získáte tento výsledek: Marže sázkové kanceláře je 0.9109. To odpovídá zisku ve výši 9.78 % v případě, že bude surebet sázka úspěšně uzavřena.

  • Celková sázka 1000 Kč
  • Sázka č. 1: na favorita: Objektivní surebet: 577,78 Kč – subjektivní surebet: 615,38 Kč
  • Sázka č. 2: Objektivní surebet: 422,22 Kč – subjektivní surebet: 384,62 Kč
  • Zisk při výherní sázce na favorita: subjektivní surebet: 97,78 Kč – objektivní surebet: 169,23 Kč
  • Zisk při výherní sázce č. 2: subjektivní surebet – 97,77 Kč – objektivní surebet – 0 Kč

Z tohoto příkladu vidíte, že váš maximální zisk z této sázky může být 169, 23 Kč a minimální zisk 97,78 Kč. Takto jednoduše vám vše kalkulačka spočítá a stačí vám k tomu pouze dosadit kurzy a váš vklad. Ušetří vám nejen čas, ale i peníze, pokud by vaše výpočty nebyly správné.

Surebet strategie výpočet příklad

Arbitrážní sázky kalkulačka

Na výpočet arbitrážní sázky je kalkulačka surebet nejlepším pomocníkem. Počítá až s 8 kurzy, minimálně však musíte dosadit alespoň první dvě hodnoty. V prvním řádku si můžete také zvolit svého favorita a docílit vyššího zisku. Po dosazení kurzů do kalkulačky a označení favorita stačí kliknout na vypočítat strategii a výpočet surebet se vám zobrazí pod kalkulačkou.

Jak chápat zobrazené výsledky?

  1. Bez surebet – standardní sázka na favorita
  2. Objektivní surebet – tuto částku si odnesete vždy, ať už zápas skončí jakkoliv
  3. Subjektivní surebet – částka, kterou získáte v případě výhry vašeho favorita. Při prohře se vám vrátí vklad.

U arbitrážních sázek ovšem počítejte také s tím, že zisk nebude příliš vysoký. Sázkové kanceláře tento typ sázení nevítají s otevřenou náručí, vzhledem k tomu, že ztrácí kontrolu nad vlastní marží. Proto se snaží minimalizovat chyby při zadávání kurzů i tyto sázky.

Ačkoliv arbitrážní sázení je legální, může se stát, že vám při sázková kancelář omezí či nastaví limit na sázky. Proto doporučujeme začít arbitrážní sázky sázet spíše v menším měřítku a vyzkoušet si tak, jak fungují a zda jsou pro vás to pravé.

Často kladené otázky

K čemu slouží surebet kalkulačka?

Kalkulačka surebet vám v mžiku ukáže, zda se jedná o arbitrážní sázku, poradí vám, jak rozložit váš vklad, aby vítězná částka pokryla prohru a zároveň generovala zisk. V tomto článku jsou detailně popsány funkce kalkulačky i jak s ní pracovat.

V čem spočívá strategie surebet?

Strategie surebet klade důraz především na variabilnost sázkových kurzů u různých sázkových kanceláří. Jestliže jsou vaše výpočty pro surebet správné, pak nemůžete prohrát ať zápas dopadne jakkoliv. Buď získáváte nebo se vám minimálně vrátí vklad.

Jaká je logika pro surebet výpočet?

Pro surebet výpočet potřebujete znát kurzy jednotlivých sázkových příležitostí a rozmyslet si vklad. Následně vše dosadíte do kalkulačky a na základě zvolených kurzů vám kalkulačka vypočítá, zda se jedná o surebet sázku či nikoliv a pomůže vám rozložit váš vklad tak, aby vaše šance na výhru byly co nejvyšší. Vyzkoušejte si naši kalkulačku, kterou najdete v článku a začněte sázet bez rizika třeba hned.

Co znamená objektivní a subjektivní surebet v kalkulačce?

Objektivní surebet je částka, kterou si odnesete vždy ať už zápas skončí jakkoliv. Subjektivní surebet oproti tomu je částka, kterou získáte v případě, že váš tip na favorita bude úspěšný. V obráceném případě získáte zpět alespoň vklad.

Jak spočítat surebet?

Pro spočítání surebetu je k dispozici kalkulačka surebet, kterou najdete v našem článku. Stačí do ní pouze dosadit kurzy a částku pro vklad. Kalkulačka vám rychle spočítá výsledné hodnoty – sázka na favorita, objektivní i subjektivní surebet a vy bez dlouhého váhání můžete začít sázet. Rychlost je u arbitrážních sázek jedním z nejdůležitějších faktorů, vzhledem ke stále měnícím se kurzům. Kalkulačka vám práci usnadní i urychlí a vám zbyde víc času na zábavu a sázení.