Srbsko vs Anglie kurzy a preview: EURO 2024


Nedělní program na EURO 2024 uzavře souboj Srbsko vs Anglie. Kurzy hrají poměrně výrazně ve prospěch Three Lions, na jejichž vítězství si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.47. Utkání se odehraje v neděli 16. června 2024 a živě jej bude vysílat ČT sport.

Srbsko vs Anglie EURO

Nejlepší bonusy k zápasu Srbsko vs Anglie

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Srbsko si těžší start na EURO 2024, mohlo jen těžko představovat
  • Anglie se pokusí napravit dojem z nevydařené generálky, v níž podlehlo Islandu
  • Na Srbsko je vypsán u Tipsportu kurz 7.13, na remízu kurz 4.47 a na Anglii kurz 1.47

Srbsko vs Anglie kurzy

Anglie je považována za obrovského favorita tohoto střetnutí. U sázkové kanceláře Tipsport si na její triumf můžete vsadit v EURO kurzu 1.47. Vzhledem k obrovské síle výběru trenéra Garetha Southgata se to dá pochopit, úvodní duel na evropském šampionátu však nelze podcenit. Srbsko rozhodně svému soupeři nedá nic zadarmo a pokusí se získat alespoň bod.

Srbsko
Anglie Náš tip

TIP NA SÁZENÍ – ANGLIE

Podle kurzů některých sázkových kanceláří je anglická reprezentace dokonce pasována do role největšího favorita na zlaté medaile. K nejsilnějším stránkám týmu nepatří obrana, ofenziva však nabízí největší hvězdy současného fotbalu. S Kanem, Fodenm či Bellinghamem rozhodně budou mít obránci Srbska obrovské potíže. Anglie vyhraje, a to možná i s větším gólovým rozdílem. To je náš tip na sázení na EURO.
Anglie vyhraje
Anglie vyhraje s handicapem -1.5
Více než 3.5 gólu

Klidný postup Srbska

Srbsko se na EURO probojovalo z kvalifikace, ve skupině G zaostalo pouze za Maďarskem. S tím si zároveň připsalo i jediné dvě prohry, v obou případech utkání skončilo vítězstvím Maďarska poměrem 2:1. Mezi největší hvězdy kádru Dragana Stojkoviče rozhodně můžeme zařadit Dušana Vlahoviče, Dušana Tadiče nebo Aleksanadara Mitroviče. Zapomínat nesmíme ani na sparťanskou hvězdu Veljka Birmančeviče, nicméně po návratu do reprezentačního týmu se neočekává ihned jeho zařazení do základní sestavy.

Nepřesvědčivá generálka Anglie

V kvalifikační skupině Albion neprohrál ani jednou. Náročnou skupinu s Itálií nebo Ukrajinou opanoval se ziskem dvaceti bodů. Jediné dvě ztráty přišly po remízách 1:1, kromě již zmiňované Ukrajiny dokázala favorita zaskočit také Severní Makedonie. Generálku rozhodně nemůžeme považovat za úspěšnou, neboť prohru s Islandem očekával asi jen málokdo. Prolomí Angličané své prokletí v Německu a budou to nakonec oni, kdo vyhraje EURO 2024? Na posledním šampionátu se probojovali do finále, nicméně po penaltovém rozstřelu nestačili na úspěšnější Itálii.

Pokud bychom se podívali na statistiku vzájemných utkání, zjistili bychom, že se oba národy střetávají vůbec poprvé. Vzájemná bilance tedy rozhodně kurzy nedělního klání neovlivní.

Kde sledovat zápas Srbsko vs Anglie

Duel na evropském šampionátu Srbsko vs Anglie se odehraje v neděli 16. června od 21:00 ve Veltins Aréně, tedy na domácím stadionu Schalke 04 v Gelsenkirchenu. Utkání bude vysílat živě televizní stanice ČT sport. Favorit je podle kurzů Anglie.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
16.6. 2024, 21:00
Místo zápasu:
Veltins Aréna, Gelsenkirchen
Kurzy Tipsport:
7.13 vs 1.47
Kde sledovat:
ČT sport