Euro 2021 kurzy


Které sázkové kanceláře nabízí nejlepší EURO 2021 kurzy? EURO 2021 bude probíhat od 11. června – 11 července, zúčastní se ho 24 týmů a dle aktuálních informací by se mělo konat v 12 hostitelských městech. Kdo je favoritem sázkových kanceláří a komu věří sázející? V článku zjistíte, jaké EURO 2021 kurzy jsou vypsané na favority, jak si vede Česká a Slovenská republika z pohledu sázejících, co je to value bets a proč se nevyplácí sázet na favority sázkových kanceláří.

Euro 2021 kurzy

Kurz na vítěze

Jaký je vypsaný kurz na vítěze Euro 2021 a kdo jsou hlavní favorité na vítězství v turnaji? Mohli bychom předpokládat, že sázkové kanceláře vyhlásí top kurzy na trojnásobné vítěze Eura – Španělsko nebo Portugalsko, které obhajuje titul z před pěti lety.

Sázkové kanceláře ovšem největší důvěru vkládají do Anglie a Belgie. Na vítězství Anglie je u sázkové kanceláře Fortuna vypsán kurz 6.50 a Tipsport ve vítězství anglických fotbalistů věří ještě o trošku víc a snižuje kurz na 6.00. V tabulce najdete vypsané kurzy na prvních 10 top favoritů na Euro 2021 i s aktuálními kurzy.

top favoriti Euro 2021 Euro 2021 kurzy Tipsport Euro 2021 kurzy Fortuna
Anglie 3.00 3.10
Španělsko 4.30 4.30
Itálie 4.90 4.75
Belgie 7.20 7.50
Dánsko 13.00 12.00

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

Sázející upřednostňují jiné favority

Proč sázející upřednostňují jiné favority? Ačkoliv favoritem sázkových kanceláří na vítězství Euro 2021 je jednoznačně Belgie a Anglie, u sázejících si první příčku v podání tiketů drží Itálie s kurzem 12.00 a hned za ní Portugalsko s kurzem 15.00. Vzhledem k tomu, že Fortuna zatím nezveřejnila informace o týmech, na které se sází nejvíce, vycházíme ze zveřejněných dat Tipsportu.

A proč zrovna italský tým? Pojďme se podívat na pár indicií. Italové prošli kvalifikací, aniž by ztratili jediný bod což jen potvrzuje, že jsou v hodně dobré formě a rozhodně si šanci na úspěch nebudou chtít nechat vzít. Zápasy s Tureckem, Švýcarskem a proti Walesu, se pravděpodobně budou odehrávat na jejich rodné půdě v Římě. Což je pro italské mužstvo velkou výhodou.

Jedná se tzv. hodnotnou sázku (value bets). Vy vsadíte na tým, který není favorit, ale podle vámi zjištěných informací má šanci na vítězství. Díky vyššímu kurzu při správném tipu pak obdržíte pěknou sumu peněz. Zjistěte, jak chápat sázkové kurzy, pronikněte do světa kurzového sázení a užijte si EURO 2021 na plné obrátky. Nejvyšší částka je u Tipsportu ovšem vsazena na vítězství Portugalska. Portugalsko bojuje o obhajobu titulu, není se tedy čemu divit.

Portugalsko

Kurz na nejlepšího střelce

Kurz na nejlepšího střelce v současné době nenajdeme ani u Tipsportu ani u Fortuny, a to z důvodu pandemie covid-19 a nejasných informací ohledně uskutečnění Eura 2021. Vyjádření jsme obdrželi od J. Malého podpory ifortuna.cz, který nám sdělil, že je potřeba sledovat sázkové příležitosti. Pojďme se podívat na kurzy na nejlepší střelce.

Hráč Kurz Země
Cristiano Ronaldo 2.20 Portugalsko (vypadli)
Sterling Raheem 7.50 Anglie
Kane Harry 30.00 Anglie
Hazard Thorgan 50.00 Belgie

Na první pohled je jasným favoritem Harry Kane z anglického Tottenham Hotspur, ale vzhledem k jeho zranění kotníků při zápase s Liverpoolem, to může být ve skutečnosti úplně jinak. Výhodou pro anglického hráče by mohlo být, že všechny zápasy se budou pravděpodobně odehrávat v Londýně, na domácí půdě. Jaké kurzy ale budou nakonec sázkovými kancelářemi vypsány na jednotlivé hráče si musíme ještě chvilku počkat.

Kane vs Ronaldo

Euro 2021 favorit dle sázkových kanceláří

Mezi Euro 2021 favorit dle sázkových kanceláří se řadí Anglie a Belgie. Na Anglii je vypsán kurz 6.5 u Fortuny a u Tipsportu dokonce 6.0. Pro fanoušky a milovníky fotbalu to může být v celku překvapení vzhledem k tomu, že tyto dva týmy nikdy v minulosti Euro nevyhrály. Hned za nimi se řadí Francie s kurzem 7.0, Španělsko s kurzem 8.0 a Německo s kurzem 8.0. Pojďme se podívat detailněji na první dva favority sázkových kanceláří Anglii a Belgii.

Hlavni favorit euro 2021 – Anglie

Hlavní favorit euro 2021 – Anglie se utká ve skupině D s Českou republikou, Chorvatskem a Skotskem. Ačkoliv by se dalo očekávat, že důvěru si získají hlavně trojnásobní vítězové EURA Španělé nebo šampioni z Portugalska není tomu tak.

České i zahraniční sázkové kanceláře to vidí jinak. Anglický tým je ve skvělé formě a na kvalifikačním utkání to vypadalo, že budou neporazitelní. Nicméně prohra 2:1 s Českou republikou jim jednoznačné vítězství překazila. Navíc v případě, že se do uskutečnění EURA nic nezmění, finále a semifinále by se měla odehrát na domácí půdě ve Wembley. Což je pro anglický tým obrovská výhoda. Nezapomínejme, že v roce 1966 právě zde vyhráli MS ve fotbale.

Na vítězství Anglie je již vsazeno 4570 tiketů. Vzhledem k tomu, že se Anglie utká také se slaboučkým Skotskem, sázky se zvyšují také u tipování na prohru Skotska. Aktuálně je na skotskou prohru s Anglií u Tipsportu vsazeno 1602 tiketů. Na to, kdo si ovšem odnese titul si budeme muset ještě chvilku počkat.

Euro 2021 - Anglie

Generace zlatých kluků z Belgie

Generace zlatých kluků z Belgie, jak se mladé belgické reprezentaci říká, je hned druhým největším favoritem sázkových kanceláří. Kurz na Belgii je vypsán 6.5 u Tipsportu i Fortuny. A není se čemu divit. Sehraný tým je složen z mladých hráčů v plné síle. Jmenovat můžeme brankáře Thibauta Courtoise z Realu Madrid nebo skvělého útočníka, který obsadil i 10 příčku v top 10 nejlepších střelcích, Romelu Lukaku hrajícího za Interu Milan atd.

Belgická sestava je silná a podle žebříčku FIFA se dokonce jedná o nejlepší fotbalovou reprezentaci na světě od roku 2018. Belgie se rozhodně řadí mezi významné adepty na titul a aktuálně je u Tipsportu na její vítězství vsazeno 4310 tiketů. Uvidíme, jestli hráči překonají úspěch z MS v roce 2018, a přivezou si z Euro 2021 vysněnou zlatou medaili.

Euro 2021 - Belgie

Jak je na tom Česká republika z pohledu sázejících

Fandy české reprezentace určitě zajímá, jak je na tom Česká republika z pohledu sázejících. Tipsport i Fortuna vypisuje kurz 150.00 na tým trenéra Jaroslava Šilhavého. Na Euru v roce 2012 se Česká republika dostala až do čtvrtfinále a dle nastaveného kurzu je jasné, že sázkové kanceláře ani letos neočekávají že by tento úspěch byl překonán.

Češi jsou zařazeni do skupiny D a utkají se opět s Angličany, nad kterými sice vyhráli kvalifikační zápas 2:1, ale ve Wembley se stejným týmem prohráli 0:5. Ani zápas s velmi slabým Bulharskem pro českou reprezentaci nedopadl tak, jak by si představovali a prohráli 1:0. Česko se na EURO 2021 utká s již jmenovanou Anglií, dále s vicemistry světa Chorvatskem a Skotskem.

Sázející proto nejsou úplně optimističtí a u Tipsportu aktuálně můžeme vidět, že na výhru Anglie vsadilo 98 % sázejících, na výhru Chorvatů 78 % a jen 17 % sázejících věří v remízu. Skotsko je v žebříčku FIFA hluboko pod Českem, a proto alespoň zde si čeští fotbalisté získali důvěru svých fandů a na jejich výhru vsadilo 80 % sázejících.

Jak je na tom Slovensko z pohledu sázejících

A podíváme se ještě jak je na tom Slovensko z pohledu sázejících. Taktéž slovenští reprezentanti se dostali po kvalifikaci na EURO 2021, nicméně rozhodně nejsou vnímáni jako favoriti, a to ani u sázkových kanceláří ani u sázejících. Slovenští reprezentanti se Mistrovství Evropy ve fotbale v historii zúčastnili pouze 1x, a to v roce 2016. V kvalifikaci na EURO 2021 si zahráli se Severním Irskem a díky prodloužení získali postup na EURO po druhé.

Aktuálně vypsaný kurz je 250.00 u Tipsportu i Fortuny. Zařazeni jsou do skupiny E a první zápas je čeká s Polskem 14.6.2021. Z aktuálně podaných sázek je zřejmé, že sázející věří ve výhru polského týmu a bohužel nejinak je to i u zbylých zápasů. 18. 6. 2021 je čeká zápas se Švédy a 23.6.2021 se Španěly, kde 100 % sázejících nedává Slovákům žádnou šanci. Nicméně třeba nás Slovensko překvapí stejně, jako v kvalifikačním zápase se seveřany.

Euro 2021 - Slovensko

Nejlepší kurzy na Euro 2021 a uvítací bonusy

Které sázkové kanceláře vypisují nejlepší kurzy na EURO 2021 a uvítací bonusy? Kurzy se mohou u sázkových kanceláří lišit, a proto doporučujeme zaregistrovat se u více bookmakerů a porovnat kurzy a získat tak tipy a analýzy i od dalších sázejících. Pro každého nového člena mají sázkové kanceláře připraveny zajímavý EURO 2021 Bonus pro první sázky zdarma. Například Tipsport nabízí EURO 2021 bonus jen za registraci a 100% vložené částky při prvním vkladu až do 50.000 Kč.

U sázkové kanceláře Fortuna na vás čeká jen za registraci 300 Kč a k prvnímu vkladu obdržíte 100 % do výše 2.000 Kč. Sázet na EURO 2021 a zkusit tak štěstí, je vždy lepší u více kanceláří s nejlepšími kurzy a se získáním EURO 2021 bonusů zcela zdarma. V turnaji je 51 her, a je chytré mít přehled, co která sázková kancelář nabízí.

Často kladené otázky

Kde se uskuteční Mistrovství světa ve fotbale?

Aktuálně je domluveno 12 hostitelských měst – Řím, Baku, Petrohrad, Kodaň, Amsterdam, Bukurešť, Londýn, Glasgow, Dublin, Bilbao, Budapešť a Mnichov. Nicméně kvůli pandemii covid-19 je stále v jednání, zdali to tak skutečně bude. Finále se odehraje v Anglii. Rozhodně doporučujeme sledovat stránky sázkových kanceláří s informacemi, které jsou denně aktualizované. Informace jsou dostupné v sekci Fotbal – ME 2020.

Kdy a kde hraje Česká republika poslední zápas v skupině?

ČR vs. Anglie – úterý 22. 6. 2021 od 21:00 – London

Kde najdu vypsané kurzy na nejlepší střelce a další sázkové příležitosti?

Je potřeba sledovat informace na stránkách sázkových kanceláří. Vzhledem k pandemii covid-19 zatím sázkové společnosti nemají kompletní informace pro vypsání všech sázkových příležitostí a kurzů a budou je doplňovat postupně.

Bude možné EURO 2021 sledovat živě a kde?

Ano, sázkové kanceláře budou vysílat živé přenosy z EURO 2021. Pro sledování je potřeba se u sázkové kanceláře zaregistrovat a v sekci „LIVE“ pak můžete sledovat vybrané zápasy. K dispozici je i mobilní aplikace od Tipsportu či Fortuny pro sledování živých zápasů nejen doma, ale bez omezení.

Které sázkové kanceláře mají nejlepší EURO 2021 bonusy?

Záleží na tom, jakou výši částky budete chtít investovat. V tabulce najdete vypsané všechny bonusy sázkových kanceláří. Pro uvítací EURO 2021 bonus se stačí jen zaregistrovat. Zaregistrujte se u více sázkových kanceláří a využijte jejich nabídky k sázení zdarma.

Sázkové kanceláře pro EURO 2021 EURO 2021 bonusy
Tipsport 150 Kč + 100% do 50.000 Kč
Chance 200 Kč + 100% do 2.000 Kč
Fortuna 300 Kč + 100% do 3.000 Kč
Synottip 500 Kč + 100% do 10.000 Kč

Závěrečné zhodnocení

Na závěrečné zhodnocení si myslíme, že je v tuto chvíli brzy. Co je zřejmé, že sázkové kanceláře věří ve vítězství Anglie a Belgie a hodnotné sázky padají na Itálii a Portugalsko. Ovšem vzhledem k tomu, že stále není jasné, jací hráči nakonec na ME budou hrát, není možné týmy ani jejich výkony 100 % analyzovat.

Aktuálně se stále jedná o tom, zdali se ME uskuteční ve všech 12 plánovaných zemí nebo nikoliv. Což může být také zásadní informace pro sázející. Proto doporučujeme sledovat informace u sázkových kanceláří a doporučení ostatních hráčů a sázet ve chvíli, kdy budete mít k dispozici všechny pro vás důležité informace.