Sázení na Euro 2024


Sázení na Euro je u sázkařů poměrně populární. Nabízí totiž velké množství zajímavých sázkových příležitostí, ze kterých můžete vybírat. V tomto článku vám prozradíme, z jakých sázek můžete v tomto období vybírat a několik konkrétních tipů pro sázení na Euro 2024, které byste rozhodně měli vzít v úvahu, abyste tak zvýšili pravděpodobnost výhry.

Sázení na Euro 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

500Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

300Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


Nabídky sázek na Euro 2024 v ČR

Nabídky sázek na Euro 2024 v ČR jsou poměrně bohaté a rozhodně se proto nemusíte obávat, že byste si ze sázkových příležitostí nevybrali. Euro 2024 do nabídky zahrnují všechny sázkové kanceláře, díky čemuž můžete snadno porovnat jednotlivé kurzy na ME ve fotbale.

Na Euro 2024 můžete sázet ve všech dostupných sázkových kancelářích. Pro větší přehlednost jsme důležité informace shrnuli do následující tabulky.

Sázky a tipy na Euro 2024

 • Sázejte na vítěze Euro 2024
 • Sázky na nejlepšího střelce na Euro 2024
 • Tipy pro sázení na Euro 2024
 • Sázejte s hodnotou
 • Zaregistrujte se u více sázkových kanceláří
 • Zapisujte si své sázky
 • Buďte v obraze, na co sázíte
 • Sázkové trhy

  Obrovské sázkové trhy jsou jednou z hlavních výhod sázení na Euro 2024. Bookmakeři jednotlivých sázkových kanceláří jsou si totiž velmi dobře vědomi potenciálu této události, a proto vypisují obrovské množství sázkových příležitostí na jednotlivé zápasy. Sázkové kanceláře se snaží pokrýt opravdu vše a vytvořit sázkové příležitosti na co největší množství prvků tohoto turnaje.

  Díky tomu si uživatelé mohou vsadit na vítěze jednotlivých dílčích zápasů, ale i na to kdo vyhraje EURO 2024. Mezi další zajímavou příležitost patří sázky na nejlepšího střelce nebo na množství udělených žlutých či červených karet. Možností je zkrátka opravdu hodně a doporučujeme si proto projít kompletní nabídky jednotlivých sázkových kanceláří.

  Sázkové trhy - Tipsport

  Sázejte na vítěze Euro 2024

  První, co vám poradíme, je – sázejte na vítěze Euro 2024. Mnozí sázkaři v rámci této události hodně dávají na své emoce a osobní preference. To znamená, že typicky sází na týmy, které patří mezi jejich oblíbené a ke kterým mají nějaký vztah. Výsledkem toho je skutečnost, že se v takových sázkách hromadí velké množství peněz.

  Zkuste místo svých citů dát na reálné možnosti jednotlivých týmů a vsaďte si na tým, který by se opravdu mohl stát vítězem Mistrovství Evropy ve fotbale. Čím dříve si přitom tip na vítěze Euro 2024 vsadíte, tím na zajímavější kurz můžete dosáhnout. Přece jen je třeba počítat s tím, že kurzy se vyvíjejí neustále a mohou se proto měnit každým dnem.

  Případně můžete využít jednoduchý tip. Vyčleňte si na tuto sázku určité množství financí. Polovinu vsaďte na vámi odhadovaného vítěze co nejdříve, a druhou polovinu vsaďte až po prvním odehraném zápase. Tím částečně rozložíte riziko a zvýšíte možnost výhry.

  Sázky na nejlepšího střelce na Euro 2024

  Zároveň nezapomeňte vzít v úvahu sázky na nejlepšího střelce na Euro 2024. Všichni fotbaloví hráči vám pravděpodobně řeknou, že nejlepší střelec neexistuje a že vstřelený gól je vždy zásluhou celého týmu. Pravdou ovšem zůstává, že nějaký konkrétní hráč se musí o vstřelení gólu zasloužit – a vy si můžete vsadit na to, který hráč tak učiní nejvíckrát. Jisté je, že to bude s míčem Fussballliebe.

  Favority na nej střelce jsou samozřejmě Harry Kane a Kylian Mbappé. Kromě nich však existují i další hráči, u nichž je pravděpodobnost vstřelení největšího množství gólů rovněž poměrně vysoká. Jedná se například o další dva Francouze Griezmanna a Girouda.

  Kane, Mbappe, Ronaldo

  Při tipování nezapomeňte zohlednit také skutečnost, aby hráč hrál v takovém týmu, o kterém předpokládáte, že dojde daleko. Čím více odehraje zápasů, tím více gólů může pochopitelně vstřelit. Nejlepší střelce obvykle najdete v týmech, kteří se dostanou alespoň do čtvrtfinále nebo semifinále.

  Tipy pro sázení na Euro 2024

  Dříve než se do sportovních sázek pustíte, projděte si nějaké konkrétní tipy pro sázení na Euro 2024. Přece jen se jedná o významnou sportovní událost a pokud budete sázet v celém jejím průběhu, vyplatí se mít připravenou nějakou strategii. Dříve než samotné ME ve fotbale 2024 začne, věnujte čas analýze jednotlivých týmů a případně i konkrétních hráčů. Zjistěte, v čem spočívají jejich silné stránky a v čem naopak oproti svým soupeřům zaostávají. To všechno vám pomůže.

  Zároveň při Euro 2024 sázení dodržujte následující 4 základní pravidla, a to:

  • sázejte s hodnotou
  • zaregistrujte se u více sázkových kanceláří
  • zapisujte si své sázky
  • a buďte v obraze, na co sázíte

  Níže si jednotlivé body rozebereme podrobněji a vysvětlíme vám, na co konkrétně si dát pozor, aby vaše sázky na Euro 2024 byly opravdu promyšlené.

  Sázejte s hodnotou

  V rámci Euro 2024 vždy sázejte s hodnotou. Co to znamená? Jedná se o princip, který je známý také pod označením value bets. V rámci hodnotných sázek je třeba se zaměřit na podávání hodnotných sázek, díky kterým můžete z dlouhodobého hlediska ze sázkových kanceláří vytěžit maximum. Jako hodnota sázky se přitom označuje takové číslo, které hovoří o průměrné návratnosti sázky v procentech. Toto číslo by se v ideálním případě mělo pohybovat nad 100 %.

  A jak sázení s hodnotou vypadá v praxi? Nejprve je třeba si prohlédnout jednotlivé kurzy, které sázkové kanceláře na danou sázkovou příležitost vypíšou. Vaším úkolem je následně zjistit, zda pro vás tento vypsaný kurz má hodnotu, nebo nikoliv. A to prostřednictvím toho, že si sami určíte pravděpodobnost toho, že daná sázková příležitost vyjde ve váš prospěch.

  Kurz pro vás má následně hodnotu právě tehdy, pokud sázkové kanceláře nabízejí vyšší kurz, než je ten váš. V takovém případě je pro vás sázka na daný zápas výhodná.

  Zaregistrujte se u více sázkových kanceláří

  Další tip je poměrně jednoduchý – zaregistrujte se u více sázkových kanceláří. Díky tomu si budete moct prohlédnout nabídku kurzů u jednotlivých poskytovatelů a vybrat ten, který pro vás bude v danou chvíli nejvýhodnější. Některé sázkové kanceláře zároveň nemusí umožňovat Euro sázky na úplně všechny sázkařské příležitosti a přesně v takovém případě se vyplatí mít více různých účtů u jednotlivých společností.

  Zaregistrujte se ve více sázkových kancelářích

  Zapisujte si své sázky

  Zapisujte si své sázky a buďte v tomto ohledu opravdu důslední. Je to obzvláště důležité v případě, že budete na Euro 2024 tipy sázet u více sázkových kanceláří současně a mohli byste tak přijít o přehled nad jednotlivými uskutečněnými sázkami. I když byste si je mohli prohlížet na každém z webu zvlášť, po chvíli pravděpodobně usoudíte, že se jedná o poměrně zdlouhavý a nepřehledný proces.

  Proto doporučujeme založit si nějaký elektronický dokument (nebo popadnout papír a tužku) a přehledně si zde poznačit:

  • jaké sázkové kanceláře se sázka týká
  • co je jejím obsahem
  • kolik peněz jste do sázky vložili
  • jaký je zde kurz
  • a jaká je předpokládaná výhra

  Zároveň si zde můžete i průběžně značit, kolik peněz jste již celkově do jednotlivých sázkových příležitostí na Euro 2024 vložili a kolik jste naopak vyhráli. Tímto jednoduchým způsobem budete mít neustálý přehled o tom, zda se vaše sázení aktuálně nachází v plusu nebo mínusu a budete moct sázky tomuto stavu lépe přizpůsobit.

  Zapisujte si své sázky

  Buďte v obraze, na co sázíte

  V průběhu Eura 2024 dále buďte neustále v obraze, na co sázíte. Co přesně to znamená? V prvé řadě věnujte dostatek času, abyste si nastudovali, v čem jednotlivé týmy vynikají. Pročítejte si statistiky a mějte přehled o tom, co je pro jednotlivé hráče typické. Zároveň sledujte i to, zda nemají nějaké zranění a podobně. V tomto ohledu můžete využít jak nejrůznější analýzy a statistiky, tak i sledování jednotlivých hráčů a fotbalových týmů na sociálních sítích. Projděte si jednotlivé tipy na sázky Euro 2024 a inspirujte se od ostatních.

  Pamatujte na to, že ne každá sázka bude vítězná. Čím více toho ale budete o celém sportu a jednotlivých týmech vědět, tím více můžete pravděpodobnost další výhry znásobit. Proto si na tento krok vyhraďte dostatečné množství času a uvidíte, že se vám to vyplatí.