EURO 2021 program


Euro 2021 se blíží. Fotbalová mánie odstartuje 11. června 2021 a bude trvat celý měsíc. Celkem bude odehráno 51 zápasů na 12 různých stadionech v 11 zemích. 11. července 2021 v londýnském Wembley zvedne ten nejlepší evropský národní tým nad hlavu trofej pro vítěze. V tomto článku si přiblížíme kde sledovat Euro 2021, historii Eura, ale i Euro kvalifikaci.

BEL 🇧🇪2.20
POR 🇵🇹3.00
ITA 🇮🇹1.50
AUS 🇦🇹8.40
FRA 🇫🇷1.61
SWI 🇨🇭7.24
CRO 🇭🇷6.85
SPA 🇪🇸1.63
SWE 🇸🇪2.48
UKR 🇺🇦3.28
ENG 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿2.58
GER 🇩🇪3.00
NED 🇳🇱1.80
CZE 🇨🇿5.20
WAL 🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿4.50
DEN 🇩🇰2.40
BEL 🇧🇪3.01
ITA 🇮🇹2.47
SWI 🇨🇭 5.50
SPA 🇪🇸1.69
UKR 🇺🇦8.97
ENG 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿1.43
CZE 🇨🇿3.38
DEN 🇩🇰2.26
ITA 🇮🇹2.49
SPA 🇪🇸3.10
ENG 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿1.75
DEN 🇩🇰5.51
ITA 🇮🇹2.96
ENG 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿2.61

Sledujte přenosy z Euro 2021

Od 11. června sledujte přenosy z Euro 2021. Jde o sportovní událost velkého významu, a tak se nemusíte bát, že byste neměli kde zhlédnout kterýkoli z 51 zápasů. Naopak, zdrojů je velké množství. Kromě klasických cest je možné se k zápasům Euro 2021 dostat také na streamech sázkových kanceláří TV Tipsport, Chance nebo Fortuna. Je to levné, je to snadné a zápasy budou vysílány ve vysoké kvalitě. Podrobněji o jednotlivých přenosech mluvíme dále v textu.

 • Událost: Euro 2021
 • Začátek udalosti: 11. 6. 2021

Proč sázkové kanceláře nabízejí špičkové streamy z tak významného fotbalového šampionátu? Je to pro ně jedinečná šance, jak získat nové klienty. Sázkaři jsou v současné době nároční, už je zdaleka nestačí oslovit jen širokou nabídkou výhodných kurzů. Je zapotřebí přidat další služby. A možnost sledovat ty nejlepší zápasy je nasnadě. Ačkoli vysílací práva nejsou levná, sázkové kanceláře do nich investují. A klienti pak můžou sledovat důležité zápasy španělského, francouzského, německého nebo i českého mužstva doslova za pár korun. Přímo během zápasu mohou sázet na to, kdo vstřelí následující gól, jaký bude stav po poločase nebo jestli rozhodčí nařídí penaltu.

Fotbalovým fanouškům rozhodně doporučujeme založit si účet u některé sázkové kanceláře. Zvláště pak v době před Eurem 2021, kdy bude k dispozici spousta lákavých bonusů pro nové klienty. K tomu začnou napínavé turnaje a jiné zajímavé hry pro sázející. Trefíte správně výsledek zápasu a už se posouváte výše v žebříčku. Na dobré tipéry čekají nejen finanční výhry za úspěšně trefené tikety jako takové, ale ještě další odměny za umístění mezi nejlepšími sázejícími. Kdo se ve fotbale vyzná, kdo zná aktuální formu mužstev a jednotlivých hráčů, ten na Euru neprodělá. Veškeré podrobné informace o události roku Euro 2021 naleznete v sekci.

Sledujte přenosy z Euro 2021

Euro 2020/2021

Euro 2020/2021 bude v mnoha ohledech výjimečný šampionát. Evropští fanoušci fotbalu nejvíce ctí dvě velké akce – mistrovství Evropy a mistrovství světa. Tradičně se tyto svátky střídají po dvou letech, ale tentokrát od té poslední, MS 2018 v Rusku, uplynuly už tři roky. Euro 2020 se mělo odehrát loni, ale do hry vstoupila koronavirová pandemie. Šampionát byl přeložen a odehraje se letos, i když pod původním názvem Euro 2020. Hlad fotbalových příznivců je obrovský – konečně zase dostaveníčko nejlepších národních týmů, konečně poměření sil elitních obran s hvězdnými útočníky. Všichni se těšíme na urputné boje ve skupinách, napínavé zápasy ve vyřazovací části a samozřejmě na velkolepé finále, kde bude korunován fotbalový král starého kontinentu.

Další novinkou je místo konání. Na rozdíl od předchozích let, kde šampionát hostila jen jedna, respektive dvě země, tentokrát turnaj zavítá do všech koutů Evropy. V televizních nebo online přenosech Euro 2021 živě se budeme přesouvat od Bilbaa po Baku, od Petrohradu do Říma. UEFA navzdory probíhající epidemii stále ještě počítá s přímou účastí fanoušků na stadionech. Pokud nepatříte mezi vybranou smetánku, která uvidí zápasy na vlastní oči na evropských fotbalových stáncích, nemusíte zoufat. Vše podstatné můžete sledovat z pohodlí domova. Těšte se na Euro 2020 živé přenosy na vybraných televizních stanicích anebo na Euro 2020 streamy na webech renomovaných sázkových kanceláří. Následuje přehled Euro 2020 online přenosů.

Euro live stream u Tipsportu

Na TV Tipsport s největší pravděpodobností budeme moci sledovat online přenosy zápasů, na dotaz autora článku byla zaslána odpověď, že se tato největší sázková kancelář uchází o možnost vysílat jednotlivé duely. Pokud to dotáhnou do zdárného konce, tak každý registrovaný sázkař, který si vsadí za měsíc alespoň 30 Kč bude mít možnost sledovat všechny zápasy. Noví klienti navíc dosáhnou na zajímavé vstupní bonusy. Pokud se chcete dozvědět jaké jsou Euro kurzy v Tipsportu.

 • Euro online přenosy dostupné všem novým i stávajícím klientům sázkové kanceláře Tipsport
 • Online stream pustí každý, kdo v posledních 30 dnech vsadil tiket alespoň za 30 korun
 • Během sledování streamu lze sázet na live události
 • Stream Euro 2020 živě lze sledovat i na mobilním telefonu
Lewandowski Polsko

Euro live stream u Chance

U Chance je to obdobné jako u Tipsportu, i zde platí, že se tato sázková kancelář, která je součástí holdingu Tipsport, uchází o toto privilegium. A pokud budete v době konání šampionátu jejich klientem se sázkou alespoň 30 Kč za měsíc, můžete se těšit na zápasy v živých barvách. Navíc Chance stejně jako Tipsport chystá u příležitosti Euro 2021 řadu zajímavých promo akcí. Lze očekávat štědré vstupní bonusy pro nové hráče a soutěže pro tipéry výsledků fotbalových zápasů.

 • Euro online přenosy dostupné všem novým i stávajícím klientům sázkové kanceláře Chance
 • Online stream pustí každý, kdo v posledních 30 dnech vsadil tiket alespoň za 30 korun
 • Během sledování streamu lze sázet na live události
 • Stream Euro 2021 Česká republika lze sledovat i na mobilním telefonu

Euro live stream u Fortuny

Bohužel od Fortuny jsme zatím nedostali odpověď na otázku, zda budou streamy na Euro 2020/2021 v nabídce. Pokud by byly, tak pravděpodobně za stejných podmínek jako u konkurence, tedy být registrovaný a aktivní klient. Obvykle lze jakýkoli stream na Fortuna TV spustit, pokud má hráč na svém účtu jakýkoli zůstatek. Přenos potom lze, stejně jako u Chance nebo u Tipsport, sledovat i na mobilním telefonu.

Euro live stream v České televizi

Máte-li doma velkou televizi, pak si můžete zapnout zápasy českého výběru na veřejnoprávní televizní stanici. Zápasy Euro 2021 ČT Sport nabídne s bohatým doprovodným programem a s tradičně kvalitním komentářem v podání Jaromíra Bosáka a dalších fotbalových expertů. Česká televize má práva na fotbalové Euro 2021, jen není jisté, že odvysílá skutečně všechny zápasy. Poslední utkání jednotlivých skupin totiž probíhají souběžně ve stejný čas a pro sportovní přenosy Česká televize nemá jinou stanici než ČT 4 Sport.

Schick Česká republika

Euro 2021 skupiny

Podbrobné přiblížení skupin s favority na postup do vyřazovací fáze najdete v článku Euro skupiny. Celkem 24 týmů bylo rozlosováno do 6 skupin po 4 mužstvech. Čtyři týmy ještě nebyly v době losu známy, vzešly až z baráže, která byla spojena s výsledky reprezentací v Lize národů UEFA 2018/19. Na Euro se tak až v listopadu 2020 kvalifikovaly týmy Maďarska, Skotska, Severní Makedonie a také sousedního Slovenska, které si v play-off skupiny B poradilo nejdříve s Irskem a poté se Severním Irskem.

Skupina A (stadiony Řím a Baku) Skupina B (stadiony Kodaň a Petrohrad) Skupina C (stadiony Bukurešť a Amsterdam) Skupina D (stadiony Londýn a Glasgow) Skupina E (stadiony Dublin a Bilbao) Skupina F (stadiony Budapešť a Mnichov)
Turecko Dánsko Nizozemsko Anglie Španělsko Německo
Itálie Finsko Ukrajina Chorvatsko Švédsko Portugalsko
Wales Belgie Rakousko Česká republika Polsko Francie
Švýcarsko Rusko Severní Makedonie Skotsko Slovensko Maďarsko

Historie Eura

První ročník nejslavnější národní soutěže starého kontinentu se odehrál roku 1960. Turnaj si vysnil francouzský funkcionář Henri Delaunay, jehož jméno nese ušatá trofej pro vítěze šampionátu. Nutno říci, že k uspořádání prvního Eura došlo poměrně pozdě. Delaunay tento projekt navrhoval kolegům z FIFA už v roce 1927 a o šampionát se zasazoval až do smrti v roce 1955. Mezitím byla myšlenka kontinentálního šampionátu realizována v Jižní Americe, Africe i v Asii. Evropa tak byla v roce 1960 jedna z posledních.

Důvodem bylo rozhádání evropských zemí v poválečném období. Politické sváry nešlo usmířit ani na fotbalovém trávníku. Prvního ročníku se tak nezúčastnily reprezentace Itálie, Švédska, ba dokonce ani Západního Německa a Anglie. Kvalifikace se zúčastnilo 17 týmů, finálového turnaje potom jen 4. Československo bylo mezi nimi, ale v semifinále prohrálo se Sovětským svazem. Ve finále potom svěřenci Gavriila Kačalina porazili Jugoslávce. Utkání odchytal Lev Jašin, později vyhlášen nejlepším brankářem 20. Století.

Historie Eura

Následující ročník 1964 už vzbudil zájem 29 reprezentací, které se zúčastnily kvalifikace. Vyhráli Španělé. Prestiž turnaje postupně rostla. V roce 1976, kdy zvítězilo Československo Panenkovou penaltou, ještě platil formát turnaje se 4 účastníky. V roce 1980 už do Itálie odcestovalo 8 týmů. Od roku 1996 se počet reprezentací zdvojnásobil, od roku 2016 platí současný formát s 24 týmy.

Delaunayho trofej zvedly nad hlavu legendy jako Gerd Müller, Franz Beckenbauer, Michel Platini, Marco van Basten, Zinedine Zidane nebo Ronaldo. Zatím nejvíce vítězství mají reprezentace Německa a Španělska po 3 triumfech. Česko, respektive Československo, zanechalo na Euru také velkou stopu. V roce 1976 získali svěřenci Václava Ježka zlato, o 20 let později Nedvěd, Poborský a spol. podlehli až ve finále Němcům. Celkem 3x získali Čechoslováci nebo Češi 3. místo.

Často kladené otázky

Kdy proběhne Euro 2021?

Euro 2021 začíná v pátek 11. června a končí v neděli 11. července.

Kdo vyhraje Euro 2021?

Nejnižší Euro 2021 kurzy jsou vypsány na vítězství Anglie a Belgie. Bookmakeři rovněž věří Francii, Německu a Španělsku. Na vítězství Česka sázková kancelář Tipsport má k dnešnímu dni kurz 90.00, Slovensko má ještě vyšší kurz 250.00.

Je možné sledovat zápasy Euro 2021 z mobilního telefonu?

Ano, stream Euro 2021 živě ve výborné kvalitě nabídnou sázkové kanceláře Tipsport a Chance také pro mobilní zařízení.

Kde sázet na Euro 2021?

Euro 2021 je vynikající sázkovou příležitostí. Pokud ještě nemáte účet u žádné sázkové kanceláře, sledujte náš pravidelný informační servis. Dozvíte se, jaké promo akce sázkové kanceláře v souvislosti s Euro 2021 odstartují. Tím vám neunikne žádný vstupní bonus, který může pomoci obohatit vaše hráčské konto.

Je možné koupit vstupenky na Euro 2021?

Vstupenky byly dostupné už předloni, tehdy se prodávaly pro původní termín Eura, čili na rok 2020. Euro se loni nekonalo, vstupenky ale zůstaly v platnosti. Většina lístků je vyprodána a vzhledem k tomu, že se zřejmě stadiony na Euro otevřou jen v omezené kapacitě, je nepravděpodobné nyní koupit lístek na některý ze zápasů v Glasgow, v Londýně nebo v jiném městě. A to i když je fanoušek ochoten podstoupit očkování, testování, případně jiné formality spojené s možností odcestovat do zahraničí a vstoupit na stadion. V současnosti na internetu nabízí řada subjektů lístky na Euro 2021. Nejde o oficiální prodejce, ale o takzvané „third-parties“. Tito prodejci nemají oprávnění prodávat vstupenky a UEFA nedoporučuje zájemcům kupovat lístky z těchto zdrojů.