Ve Sportce padla sedmá nejvyšší výhra v historii – Tipující vyhrál přes 185 milionů


V loterii Sportka byla vyplacena sedmá nejvyšší výhra v její historii. Sázející z Karlovarského kraje si vsadil na čerpací stanici. Celková výhra má výši 185 milionů Kč, po zdanění si výherce odnese domů 157 milionů.

Ve Sportce padla sedmá nejvyšší výhra v historii – Tipující vyhrál přes 185 milionů

185 milionů za 220 Kč – jak vypadal výherní tiket

Sázející si na čerpací stanici vsadil papírový tiket s plnou sázenkou včetně Šance za 220 Kč. Uhodl pak všech šest čísel i poslední číslo Šance. Skrz to pak získal jackpot druhého tahu ve výši 42 milionů i Superjackpot v hodnotě 143 milionů Kč. Štěstí mu přinesla čísla 29, 31, 32, 36, 42 a 44 a poslední číslo Šance 8. Šťastný výherce se tak stává dalším z loterijních milionářů. Těch jenom za rok 2022 Sazka v ČR eviduje 450, což je nejvíce v historii. Za letošní rok potom na alespoň milionovou výhru dosáhlo 241 lidí, kteří si rozdělili 1,3 miliardy Kč. Pokud byste i vy chtěli vyzkoušet loterii Sportka, máte nyní možnost zahrát si ji i online. Při registraci u Sazky navíc můžete získat Sportka bonus ve výši 220 Kč na vaše první tikety zcela zdarma.

185 milionů za 220 Kč – jak vypadal výherní tiket

Jaké jsou nejvyšší výhry ve Sportce?

Prozatím nepřekonaný rekord padl v roce 2013, kdy si manželé z Chrudimska odnesli 400 milionů Kč. Na druhém a třetím místě jsou pak velmi podobné částky, konkrétně 250 milionů. Na sedmém místě byla původně výhra ve výši 148 milionů, ta bude nyní v žebříčku nahrazena výsledkem šťastného tiketu z Karlovarského kraje. Sazka největší výhry jsou ale ještě mnohem vyšší, patří totiž do nich i další loterie.

Jaké jsou nejvyšší výhry ve Sportce

Nejvyšší česká výhra v rámci Eurojackpotu měla hodnotu 2,46 miliardy Kč. Vzhledem k tomu, že Eurojackpot se hraje ve více státech, šlo o čtvrtou nejvyšší výhru v celé Evropě. Také Eurojackpot si můžete zahrát z pohodlí vašeho domova přes web či aplikaci Sazky. Pokud ještě u Sazky nemáte účet, můžete se těšit na Eurojackpot bonus ve výši 220 Kč pouze za registraci.