Španělsko vs Chorvatsko kurzy a preview: EURO 2024


Zápas Španělsko vs Chorvatsko otevře základní skupinu B. Španělé by po několika letech trápení rádi uhráli nějaký úspěch a Chorvaté naopak bojují o završení jejich “zlaté“ éry úspěchem na evropském šampionátu, kde se jim příliš nedaří. Utkání, kde Španělé podle kurzů plní roli favorita, se odehraje v sobotu 15. června v 18:00. Přímý přenos nabízí ČT sport.

Spanelsko vs Chorvatsko EURO

Nejlepší bonusy k zápasu Španělsko vs Chorvatsko

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Španělsko skončilo na posledním EURO těsně před branami finálového zápasu, když prohrálo v semifinále s Itálií. Současný tým vyhlíží na EURO 2024 minimálně stejnou fázi.
  • Chorvatsko získalo na Mistrovství světa 2x v řadě medaili, na evropské půdě se mu však nedaří. Naposledy vypadlo už v osmifinále právě proti Španělsku.
  • Tipsport vypisuje na tým Španělska kurz 1.95, na remízu 3.45 a na výhru Chorvatska 4.39.

Španělsko vs Chorvatsko kurzy

Sázková kancelář Tipsport vypisuje na vítězství Španělska kurz 1.95. Právě poslední výhra 5:3 v osmifinále na EURO 2020 je klíčem k favorizování španělského týmu, alespoň tedy podle kurzů EURO. Navíc si svěřenci trenéra Luise de la Fouenteho zvedli střeleckou formu v přípravných zápase, když nastříleli 2x 5 branek. Na remízu je vypsaný kurz 3.45. Kurz na výhru Chorvatska je poté 4.95, které není radno podceňovat, jelikož mají velmi kvalitní kádr.

Španělsko
Chorvatsko

TIP NA SÁZENÍ – REMÍZA

Jelikož jde o úvodní duel obou celků, můžeme očekávat velmi taktickou bitvu. Pokud oba týmy zvládnout neprohrát, ve skupině už je čekají jenom lehčí soupeři. Itálie přijíždí na šampionát oslabená zraněními a Albánie by neměla být konkurenceschopná. Pokud se Španělé a Chorvaté zaměří na první cíl, postoupit ze skupiny, remíza by z toho docela klidně být mohla, navíc v příjemných kurzech kolem 3.50. Přidáváme i další tipy k sázení na EURO.
Oba týmy dají gól
Over 1.5 branky

Španělsko vyhlíží další úspěšný turnaj

Od roku 2012, kdy Španělé vyhráli naposledy EURO, čekají na nějaký výraznější úspěch. Ano, dostali se do finále Ligy národů, ale přeci jen to není soutěž, která by svou prestiží mohla být srovnávána s evropským nebo světovým šampionátem. Naději na lepší časy může být semifinálový účast na posledním EURO, která byla však uhašena vypadnutím ve čtvrtfinále s Marokem na turnaji v Kataru.

Největší ofenzivní zbraní Španělů je kanonýr Atletica Madrid Alvaro Morata. V letošní sezoně nastřílel neskutečných 20 branek a táhl svůj klub. Navíc své kvality prokázal i v posledním přípravném reprezentačním zápase proti Severnímu Irsku, kde si během 52minutového pobytu na hřišti dokázal připsat vstřelený gól. Že se v zápase prosadí vsadíte v kurzu kolem 2.50.

Chorvatsko chce navázat na úspěšné světové šampionáty

Chorvaté mohou mít radost ze svých účastí na Mistrovství světa, která jim poslední dobou neskutečně vychází. Na stříbrné medaile z Ruska navázali medailemi bronzovými z Kataru. EURO v Německu bude možná posledním velkým turnajem pro generaci Luky Modriče nebo Marcela Brozoviče a tak by uvítali úspěch i na evropské půdě. Budou to nakonec oni, kdo vyhraje EURO 2024? Kurzy věří spíše jiným celkům.

Poslední turnaj pro ně skončil už v osmifinále, ve kterém podlehli Španělsku a ve Francii vypadli o fázi dál, tedy ve čtvrtfinále na penalty s pozdějšími vítězi Portugalci. Na turnaji v roce 2012 dokonce ani nepostoupili ze skupiny a rakouské EURO pro ně skončilo už ve čtvrtfinále. Tento šampionát je tak poslední šancí pro zkušené hráče, na kterém mohou ještě udělat díru do světa.

Kde sledovat zápas Španělsko vs Chorvatsko

Úvodní zápas skupiny B se odehraje v sobotu 15. června na Olympiastadionu v Berlíně. Výkop je na programu v 18:00. Na ČT sport můžete sledovat, jestli Španělsko potvrdí roli kurzového favorita.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
15.6. 2024, 18:00
Místo zápasu:
Olympiastadion, Berlín
Kurzy Tipsport:
1.95 vs 4.39
Kde sledovat:
ČT sport