Soutěžte o lístky na Oktagon 58 Vémola vs. Végh a o 1 milion netů s Tipsportem

Oktagon 58, turnaj největší česko-slovenské bojové organizace, se poprvé v historii uskuteční na fotbalovém stadionu. K vidění bude navíc Odveta století Karlos Vémola vs. Attila Végh 2, a vy můžete být 8. června 2024 na stadionu v Edenu u toho. Využijte jedinečnou možnost a zapojte se do soutěže s Tipsport sázkovou kanceláří o lístky na MMA Oktagon 58 turnaj pod širým nebem. Soutěžíte také o trička a podíly z dotace 1.000.000 Netů.

Soutěž o lístky na Oktagon 58 Vémola vs. Végh

  • Doba trvání: 29. 2. 2024 – 2. 3. 2024
  • Losování: každý den
  • Hlavní výhra: 50 lístků rozdělených do 25 balíčků po dvou vstupenkách na Oktagon 58

Podmínky soutěže o lístky na Oktagon 58 od Tipsport

Hlavní podmínkou soutěže je Tipsport registrace KLIKNĚTE ZDE a nepříjdete o žádné vstupní bonusy. Registrovat se do soutěže můžete ať už v Česku, tak i na Slovensku. Účastnit soutěže se můžete rovněž po registraci u společnosti Chance. Jak ale vyhrát? Sázejte ode dneška do soboty 2. března 2024 každý den za minimálně 100 Kč.

Vstupenky na Odvetu století od Tipsport: výhry každý den

Sázky za minimálně 100 Kč za den se do soutěže započítají během několika minut po uplynutí případné lhůty pro storno tiketu. Po uplynutí lhůty získáváte jeden soutěžní pokus. Ten můžete využít okamžitě, nebo si jej nechat na později. Taktika je jen na vás. Celkem tak můžete mít až tři pokusy vyhrát některou z cen. Pokud na soutěžní stránce vidíte tlačítko Hrát, máte soutěžní pokus.

O co se hraje:

  • 50 lístků rozdělených do 25 balíčků po dvou vstupenkách na Oktagon 58
  • 50 funkčních triček Pitbull
  • podíly z dotace 1 milion Netů

V případě, že vyhrajete Nety, budou vám připsány rovnou na herní účet. Pokud získáte vstupenky, budou vám po komunikaci s Tipsport nebo Chance zaslány na vámi určenou e-mailovou adresu. Pokud vyhrajete tričko, musíte vyplnit jednoduchý zasílací formulář včetně vhodné velikosti. Pozdější reklamace kvůli velikosti nebudou možné.

Oktagon 58: Vémola vs. Végh 2

Zápas století z před 4 let převrátil život naruby oběma aktérům a lámal rekordy sledovanosti, nyní má své pokračování. Odveta století Karlos Vémola vs. Attila Végh si zaslouží velkolepé místo, bude jím fotbalový stadion v pražském Edenu. Půjde tak o největší MMA akci v české historii, která znovu přepíše dějiny česko-slovenské bojové scény. Tento velkolepý turnaj rozšíří Oktagon program 8. června 2024. Soutěžte o lístky na Oktagon 58 a zažijte jedinečnou atmosféru pod širým nebem. Hodnota vstupenek je od 1.290 do 49.990 Kč takže je opravdu o co hrát. Sázková kancelář Tipsport nemá v tuto chvíli favorita. Kurzy jsou shodné, na oba po 1.85. Fight card prozatím (kromě hlavního zápasu) zeje prázdnotou.