Vémola vs Végh 2 odveta století na Edenu – vstupenky stále k dispozici


Bezpochyby největší MMA událostí roku 2024 v České republice bude odveta dvou legend československé scény. Vémola vs Végh 2 proběhne 8.6.2024 na velmi speciálním místě. V domově pražské Slavie, Edenu. Půjde tak o první MMA zápas, který se odehraje na fotbalovém stadionu. Vstupenky na Oktagon 58 jsou stále v prodeji, přinášíme tak všechny potřebné informace k nákupu včetně cen lístků na Oktagon 58.

Oktagon Vémola vs Végh

Vše se odehraje na Oktagonu 58

Na tento zápas čekali fanoušci Oktagonu opravdu hodně dlouhou dobu. Od prvního duelu obou borců uběhly už 4 roky, a nyní se z odvety stala skutečnost. Cesta byla ale dlouhá a trnitá. Vémola si prošel hned několika zraněními, a zápas se tedy musel odložit. Jeho protivník se mezitím věnoval převážně svým byznysovým aktivitám, a i díky tomu se Vémola vs Végh 2 odehraje až nyní. Oktagon 58 je tak jedním z mála turnajů této organizace, u které byl znám hlavní bod programu už půl roku dopředu, tím bude zápas Karlos Terminátor Vémola vs Attila Végh.

Vše se odehraje na Oktagonu 58

Šance na místa v Edenu byla pouze s registrací

Zápas století si zaslouží unikátní místo. Vše se odehraje na vršovickém stadionu Eden, půjde tak o první MMA zápas, který se v ČR odehraje na tak velkokapacitním místě. Organizátoři Oktagonu předpokládali enormní zájem, a proto se vstupenky prodávaly velmi speciálním způsobem.

V případě Oktagonu 58 nebyly vstupenky puštěny do volného prodeje na některém z klasických portálů, fanoušci se museli zaregistrovat. I množství registrací ale překročilo kapacitu stadionu. Nakonec jich bylo provedeno přes 32 tisíc, rozšířená kapacita stadionu Eden je přitom pouze 25 tisíc diváků. Přes prvotní velký zájem nakonec ale některé z lístků na Oktagon 58 více než týden před akcí stále zbývají.

Jsou vstupenky na Oktagon 58 stále v prodeji?

Ano, vstupenky na očekávaný Oktagon 58 jsou stále v prodeji, i když do turnaje už mnoho času nezbývá. Dostupné jsou na webu ticketportal.cz, a to jak na běžnou tribunu, tak na VIP tribunu.

Jaká je cena lístků na Oktagon 58?

Ceny stále dostupných vstupenek na Oktagon 58 se výrazně liší podle místa, kde bude divák sedět. Nejlevnější jsou dosud dostupné od 1 290 Kč, ty nejdražší v současné době pořídíte za 39 990 Kč. Stadion bude pro událost speciálně upraven. Proto Oktagon zveřejnil speciální plánek rozmístění dodatečných tribun, aby si diváci mohli vybrat správné místo. Pro zbytek diváků je samozřejmě připraven Oktagon live stream, takže o Zápas století rozhodně nepřijdete.

Kolik vydělají Vémola a Végh na Oktagon 58?

Jedno je jisté. Přesnou částku organizace Oktagon nikdy nezveřejní. Attila Végh v minulosti vtipkoval o výplatě 6 000 €, což organizátoři s úsměvem vyvrátili. Spekuluje se o částce v řádech nižších milionů korun, ale Vémola naznačil, že by to mohlo být až 7 000 000 Kč.

Půjde pro Vémolu skutečně o konec kariéry?

Promotéři samozřejmě nevylučují, že by Vémola nemusel opustit Oktagon program hned po případném vítězství nad Véghem, ale konečné rozhodnutí je přece jenom na samotné legendě české MMA scény. Jak se sám nechal slyšet, vítězství nad Véghem na vyprodaném stadionu by bylo důstojnou tečkou za jeho mnoha úspěchy. Poté by mohla začít další kapitola v jeho působení na české MMA scéně. Možná i v podobném duchu, v jakém figuruje na té slovenské jeho protivník Attila Végh.