Tipsport Nety: co to je a jak je získat?


Tipsport Nety jsou bonusové body, které u této sázkové kanceláře získáváte v rámci bonusů, promo akcí nebo za podané tikety skrz věrnostní program. 1 Net má hodnotu 1 Kč. Využít je můžete libovolně na sázení nebo třeba na loterii. Jak přesně Nety získat, uplatnit a veškeré podmínky s nimi spojené najdete dále v článku.

Tipsport Nety

Přejít do registrace Tipsport + 500 Kč zdarma

Co to jsou Nety na Tipsportu?

Tipsport Nety jsou virtuální měnou, kterou můžete u Tipsport sázkové kanceláře využívat místo reálných peněz. Tipsport Nety můžete získat v rámci vstupních bonusů, promo akcí, za sázení nebo například za přivedení dalších hráčů. Hodnota 1 Netu je vždy 1 Kč, případné výhry jsou vypláceny v reálných prostředcích. Na co všechno tedy můžete Tipsport Nety využít:

Co to jsou Nety na Tipsportu

 1. Tipsport Nety můžete využít na libovolné sportovní sázky. Nezáleží na tom, jestli půjde o předzápasové sázky nebo live sázení, Tipsport Nety můžete využít také na AKO a Kombi tikety.
 2. Také tikety loterie Korunka můžete nakoupit za Nety. I zde se vám případné výhry připíšou v reálných penězích.
 3. Pokud chcete využít službu zasílání SMS s výsledky sázek, můžete ji uhradit pomocí Netů.
 4. Na Vegas a online losy není možné Nety využít. Nety si pro casino budete muset převést na reálné peníze.

Jak získat Tipsport Nety zdarma?

U Tipsport existuje hned několik způsobů, jak získat Nety zdarma. Níže je najdete přehledně shrnuté, některé z nich budou podrobněji popsány dále v článku:

 1. První způsobem, jak získat Tipsport Nety, je bonus během registrace. Pokud využijete Tipsport akční kód, získáte 500 Kč právě v Netech.
 2. Za účast v soutěžích jako je Tipliga, Tipcup nebo Tipsport Pyramida. Podle individuálních pravidel těchto soutěží získáte konkrétní množství Netů zdarma.
 3. V rámci speciálních promo akcí můžete získat nejenom Tipsport free spiny, ale i další bonusy v podobě Netů.
 4. Pokud se rozhodnete přispívat do sázkařské komunity na Tipsportu skrz psaní analýz nebo blogů, můžete získat další Nety zdarma.
 5. Velmi zajímavá je také možnost získat odměnu v rámci programu Nety za sdílení. O tomto programu budeme psát detailněji níže.
 6. Také za vaše sázky můžete získat další Nety. V rámci tohoto věrnostního programu je třeba dodržet několik pravidel, více o těchto podmínkách najdete v další části článku.

Podmínky pro získání Netů

Každý způsob získání Netů má další podmínky. Pro přehlednost je uvádíme níže, aby vám tak neunikla žádná příležitost pro získání Netů:

Podmínky pro získání Netů

 1. Podmínky pro získání Netů za registraci. V tomto případě získáte 500 Netů za kompletní dokončení Tipsport registrace, včetně ověření totožnosti.
 2. Podmínky pro získání Netů za sázení. V rámci věrnostního programu Tipsport musíte sázet tikety s kurzem 1.5 a vyšším po dobu 10 dnů. Ty ovšem nemusí následovat po sobě. Jakmile máte splněno, získáváte odměnu v Netech podle množství vsazených prostředků na tiketech. Tento druh odměny můžete využívat opakovaně.
 3. Vsazeno na tiketech Bonus v Netech
  200 Kč a více 1
  600 Kč a více 3
  1.000 Kč a více 5
  1.400 Kč a více 7
  2.000 Kč a více 10
  4.000 Kč a více 20
  10.000 Kč a více 50
  20.000 Kč a více 100
  40.000 Kč a více 200
 4. Podmínky akce Přiveď kamaráda. Akce Přiveď kamaráda vám dovoluje získat až 500 Netů za každého nového uživatele. Pozvánku je ale třeba zaslat pouze lidem, které osobně znáte, s výjimkou nejbližší rodiny a lidí ze společné domácnosti.
 5. Podmínky akce Nety za sdílení. V případě Netů za sdílení získáváte konkrétní počet Netů za každého nového uživatele. U této akce je možné sdílet pozvánku i lidem, které neznáte osobně. Počáteční výše je 100 Netů za hráče, nejvyšší možná verze odměny je 200 Netů za hráče.
 6. Podmínky pro získání Netů za blogy a analýzy. Psaní blogů a analýz na web Tipsportu vám může vynést příjemnou odměnu v Netech. Její výše bude záležet na tom, kolik blogů už jste napsali a jak jsou hodnoceny ty předchozí. Za jeden blogový článek tak můžete získat od 200 až po 1000 Netů.

Jak uplatnit Nety na Tipsportu

V této sekci článku se podíváme na to, jak přesně můžete použít Nety Tipsport u sportovního sázení. Připojíme screenshoty z webu Tipsport i mobilní aplikace.

 1. Základem je samozřejmě vybrat konkrétní sportovní událost. Za Nety jde podat tiket jak u předzápasových, tak u live sázek.
 2. V úvodu postupujete jako u sázení za reálné peníze. Pouze před podáním tiketu je třeba kliknout na modrou ikonku s nápisem Kč. Poté bude tiket podán za Nety.
 3. Jak uplatnit Nety na Tipsportu

 4. Postup je velmi podobný i u Tipsport aplikace. Sázení za Nety se liší pouze v tomto kroku, případné výhry už obdržíte v reálných penězích.
Jak uplatnit Nety v Tipsport aplikaci

Jak použít Nety ve Vegas?

V rámci sekce Vegas není možné Nety využít, podobně jako na Tipsport losy. I toto omezení lze ale snadno obejít. Vždy si můžete Nety převést na reálné peníze a ty už můžete v sekci Vegas využít podle libosti. O tom, jak převést Nety na peníze se dozvíte dále v článku.

Jak použít Tipsport Nety za sdílení

Program Tipsport Nety za sdílení představuje velmi dobrou možnost, jak získat Nety zdarma. Každý zaregistrovaný hráč může v sekci Bonusy získat unikátní odkaz, který může sdílet libovolným způsobem. Odměnu získáváte v případě, že se přes váš odkaz zaregistruje konkrétní hráč a provede vklad na účet. Čím více nových hráčů přivedete, tím více Netů můžete získat. Jak je patrné z tabulky níže, počet Netů za každého přivedeného hráče se postupně zvyšuje.

Počet přivedených hráčů k Tipsportu Výše odměny za každého z hráčů
1–6 hráčů 100 Netů za klienta
7–11 hráčů 125 Netů za klienta
12–21 hráčů 150 Netů za klienta
22–101 hráčů 175 Netů za klienta
102 hráčů a více 200 Netů za klienta

Jaké jsou výhody Tipkonta?

Hlavní výhodou Tipkonta je možnost získávat dodatečné Nety za vybrané činnosti v rámci sázkové kanceláře Tipsport. Ve většině případů jde o aktivity, které běžně provádíte. Díky věrnostnímu programu na Tipkontu můžete získat Nety za podané tikety, přivedení dalších hráčů nebo třeba hned při registraci. Všechny možnosti, jak získat Nety, popisujeme výše v našem článku.

Nety za peníze

Existuje hned několik snadných možností, jak převést získané Nety za peníze, které můžete vybrat z vašeho hráčského konta. Jedná se konkrétně o:

 1. Sázku na dvě protichůdné události. V tomto případě vyberete sportovní událost, u které mají oba soupeři kurz blížící se hodnotě 2. Nety rozdělíte na poloviny a vsadíte na oba soupeře. Je ovšem třeba vybrat takový sport, kde není přípustná remíza.
 2. Sázka na favority s co nejmenším kurzem. V této variantě vyberete událost, ve které je na favorita kurz blížící se jedné. Je zde ovšem malá šance, že outsider zápas vyhraje.
 3. Více sázek s co největším kurzem. Vsadíte více sázek s co nejvyšším kurzem. A budete doufat, že vyjde jedna z událostí. Dávejte ovšem pozor, aby byl kurz dostatečně vysoký.

Jak probíhá převod Netů na peníze v praxi?

 1. Vyberte si jednu z výše popsaných metod převodu. Pro tuto ukázku jsme zvolili sázku na favorita s co nejmenším kurzem. Je ale na vás, kterou zvolíte.
 2. Najděte vhodnou sportovní událost. Stačí najít utkání, kde je opravdu jasný favorit s kurzem co nejblíže 1.
 3. Vyplňte tiket. Nezapomeňte při vyplňování tiketu přepnout na Nety, abyste ho nepodali za vaše reálné peníze na účtu.
 4. Zkontrolujte výsledek. Pokud jste neměli opravdu velkou smůlu, vaše Nety jsou převedené na peníze a můžete je využít podle libosti.
Jak probíhá převod Netů na peníze v praxi?

Jaký je rozdíl mezi Tipkontem a Netkontem

Rozdíl mezi Tipkontem a Netkontem není prakticky žádný. Jako Tipkonto je označován věrnostní program, na základě kterého můžete získat Tipsport Nety. Ty jsou vám následně připsány právě na Tipkonto, neoficiálně nazývané také Netkonto. Pro praktické využívání Tipsport Netů tak není třeba rozlišovat Netkonto a Tipkonto. Samozřejmě je ale třeba dávat pozor na to, abyste nezaměnili účet s Nety za účet s reálnými penězi, které jste na Tipsportu vložili nebo vyhráli.

Co je to Tipkarta a čemu slouží

Tipkarta je určená zejména pro hráče využívající pobočky Tipsport. Při sázení na pobočce získáváte Nety právě na tuto kartu, za nasbírané Nety pak můžete i podávat tikety přímo na pobočce. Získat ji můžete dvěma způsoby. Zajistit si ji přímo při registraci na pobočce, případně o ni požádat dodatečně na zákaznické podpoře Tipsport. Zároveň je třeba zmínit, že Tipkarta není nutná pro výběry nebo vklady prostředků na váš hráčský účet. Jakýkoliv výběr na pobočce nahlásíte v rámci webu či aplikace, pro vklad na pobočce bude stačit uvést uživatelské jméno a předložit občanský průkaz.

Jak Fungují Nety na webu a v mobilní aplikaci

Výhodou věrnostního programu a Tipkonta je fakt, že funguje stejně na webu i v rámci Tipsport mobilní aplikace. Rozdíl bude pouze v grafickém podobě některých funkcí. Na webu i v aplikaci tak můžete:

 1. Získávat Tipsport Nety zdarma na základě bonusů, promo akcí, skrz věrnostní program a další aktivity.
 2. Využít Tipsport Nety při kurzovém sázení, v loterii Korunka nebo při platbě za doplňkové služby.
 3. Vybrat výhru u tiketů vsazených za Nety. Na webu i v aplikaci se případné výhry načtou v Kč a můžete je vybrat na váš bankovní účet.

Tipsport Goldeny, Chance Goldeny, Tipsport Nety, jaký je rozdíl

Tipsport Nety jsou oficiálním názvem bonusových bodů u této sázkové kanceláře. Chance Goldeny pak plní podobnou funkci u sázkové kanceláře Chance. V obou případech mají bonusové body hodnotu 1 Kč. Tipsport Goldeny oficiálně neexistují. Pokud jste ale zvyklí na Chance Goldeny, a ptáte se co jsou Nety Tipsport, máme pro vás dobrou zprávu. Tipsport Nety fungují totožně.

Často kladené otázky

Na co jsou Tipsport Nety?

Nety jsou věrnostní body, které získáváte u Tipsportu za hru nebo v rámci bonusů a promo akcí. Existuje hned několik způsobů, jak Nety získat. 1 Net má hodnotu 1 Kč, využívat je můžete stejně jako peníze. Pokud vyhrajete sázku v Netech, výhru získáte v Korunách.

Jak využít Tipkonto?

Tipkonto a bonusové Nety na něm můžete využít hned několika způsoby. Fungují jako klasické peníze na vašem účtu, můžete je proto využít na sázky či loterie. V rámci Vegas a losů je ale využít nelze.

Co znamená Net na Tipsportu?

Jako Nety Tipsport označuje bonusové body, které se vám připisují na separátní konto, oddělené od vašich reálných peněz. Můžete je využít mnoha způsoby, například pro podání tiketů či vsazení loterie.

Kolik je 1 Net?

Hodnota Tipsport Netů je vždy stejná, 1 Net = 1 Kč. Nezáleží tedy na tom, za co Nety získáte. Jejich hodnota se také neliší podle toho, jak je využijete. Za 1 vsazený Net vždy vyhrajete stejnou částku, jako za 1 vsazenou Kč.