Slovinsko vs Dánsko kurzy a preview: EURO 2024


Třetí den mistrovství Evropy bude pokračovat duelem Slovinsko vs Dánsko. První zápas skupiny C má favorita, čemuž odpovídají i kurzy, na Dány si vsadíte v kurzu 1.78. Utkání začne v neděli od 18:00 a živě jej vysílá ČT sport.

Slovinsko vs Dánsko EURO

Nejlepší bonusy k zápasu Slovinsko vs Dánsko

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Oba celky se utkaly už v kvalifikaci na EURO 2024, Dánové jednou vyhráli a jednou se zrodila remíza
  • Dánové na posledním EURO došli až do semifinále
  • Na Slovinsko je u Tipsportu vypsán kurz 5.24, na Dánsko 1.78, na remízu potom 3.67

Slovinsko vs Dánsko kurzy

Favorit prvního utkání ve skupině C je podle kurzů na EURO 2024 Dánsko. A je to naprosto logické, severní celek si na posledním ME zahrál semifinále a v kádru má hned několik hráčů, jenž nastupují v top ligách. Na jeho výhru si vsadíte v kurzu 1.78. Naopak Slovincům se velké šance nedávají a prakticky všichni je odsuzují na čtvrté místo ve skupině. Pokud byste však přesto věřili v jejich výhru, můžete jí zkusit zahrát v kurzu 5.24. Remízu, která se zrodila již v kvalifikaci, poté najdete v kurzu 3.60.

Slovinsko
Dánsko Náš tip

TIP NA SÁZENÍ – DÁNSKO [HCP -1.5]

Dánové jsou jasným favoritem na vítězství a pokud chtějí v těžké skupině s Anglií a Srbskem pomýšlet na přímý postup, musí Slovince přesvědčivě porazit. I kurz na výhru Dánů se dá zahrát, ale když jej ještě přizvednete handicapem, stává se velice lákavým. Slovinci do útoku kromě Šeška nemají až tolik co nabídnout, naopak Dánové mají silnou defenzivu. Proto se nabízí i sázka na výhru s čistým kontem. To jsou naše tipy na sázení na EURO.
Dánsko [HCP -1.5]
Dánsko s čistým kontem
Oba týmy dají gól – NE

Spasitel Oblak

Největší hvězdou Slovinců je jednoznačně brankář Atlétika Madrid Jan Oblak. Ten bude fakticky i takovým spasitelem a případný úspěch půjde rozhodně přes něj. V kvalifikaci udržel čisté konto v polovině zápasů a dosáhl výborné úspěšnosti zákroků – 76,9 %. Pokud někdo má Slovincům vystřílet nějaké branky, bude to Benjamin Šeško. Mladý talentovaný útočník zažil v Lipsku vynikající sezónu. V národním týmu ale nemá kolem sebe tolik kvalitních spoluhráčů.

Slovinci z předchozích devíti utkání na všech velkých turnajích vyhráli pouze jedinkrát, jinak třikrát remizovali a pětkrát prohráli, ani jednou nepostoupili dál. Zřejmě to nebudou oni, kdo vyhraje EURO 2024, turnaj si jedou užít, a v jejich zápasech se tak může stát cokoliv.

Opakované semifinále? Spíše ne

Semifinále na EURO 2020 bylo z pohledu Dánska možná trochu překvapením, ale rozhodně to bylo naprosto zasloužené. Mají ale Seveřané tak kvalitní tým jako před třemi lety? Oproti tehdejšímu šampionátu přidali do útoku Rasmuse Hojlunda, 21letého útočníka Manchesteru United, na druhou stranu opory jako Schmeichel, Vestergaard, Delaney či Eriksen o něco zestárly. Na semifinále to letos spíše nevypadá, Dánové budou mít velké starosti s tím, aby ze skupiny postoupili přímo, jelikož Srbové mají taktéž velkou kvalitu.

Kde sledovat zápas Slovinsko vs Dánsko

První duel ve skupině C Slovinsko vs Dánsko se odehraje v neděli 16.6. od 18:00 hodin ve MHPArena ve Stuttgartu. Zápas vysílá živě ČT sport. Favorit je dle kurzů Dánsko.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
16.6. 2024, 18:00
Místo zápasu:
MHPArena, Stuttgart
Kurzy Tipsport:
5.24 vs 1.78
Kde sledovat:
ČT sport