Sázkové kanceláře loňským vítězům SC z Vegas nevěří. Pomoci může Tomáš Hertl


Lonští vítězové Stanley Cupu Vegas Golden Knights se nesetkávají s důvěrou sázkových kanceláří. V základní část skončili až na posledním postupovém místě a jejich soupeřem je tak první Dallas Stars. Spolu s postřehy nabízíme zajímavé kurzy a tipy na sázení v této sérii. Článek je zaměřený i na Tomáše Hertla a jeho šance na bodový zisk.

Boduje Tomáš Hertl?Postoupí Vegas?Vyhrají Vegas Stanley Cup?

Sázkové kanceláře loňským vítězům Vegas nevěří, pomoci může Tomáš Hertl

Přehled kurzů na bodování Hertla

Tomáš Hertl po dlouhých 11 letech v zámořské NHL změnil v březnu působiště. Nově patří Vegas Golden Knights. Kvůli poranění kolena stihl na nové adrese v základní části pouze 6 utkání, hned ale zaznamenal 4 body (2+2). Chuť bodovat jej tak nepřešla. Jaký pohled zaujímají na Tomášovo bodování v play off NHL sázkové kanceláře?

Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Fortuna Kurz Betano
Hertl dá 2 góly 12.00 12.50 bude vypsán
T. Hertl dá gól 3.30 3.50 bude vypsán
T. Hertl získá bod 1.85 1.90 bude vypsán

Tipování v sérii Dallas Stars – Vegas Golden Knights

Dallas Stars prošel základní částí NHL bez větší výsledkové krize, což je jen jeden z důvodů výborného umístění. Tým tahal za jeden provaz. Hned šest hráčů nasbíralo během sezony alespoň 60 kanadských bodů. Nejproduktivnější byl Jason Robertson s pouhými 80 body. Zato Golden Knights na veleúspěšnou sezonu nenavázali, nevycházely přesilové hry ani oslabení. Organizace navíc bojovala s platovým stropem, což nakonec vyústilo až v příchod Tomáše Hertla, zkušeného centra v nejlepších letech. Ani to ale podle nás Vegas v této sérii nepomůže. Postoupí Stars. Náš tip si můžete ověřit pomocí NHL live streamů.

Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Fortuna Kurz Betano
Postoupí Dallas 1.81 1.85 1.75

Vítězové posledního Stanley Cupu jsou podle sázkových kanceláří outsiderem

Lonští vítězové Stanleyova poháru Vegas Golden Knights nakonec do play off NHL postoupili. Osmé (a poslední postupové) místo ale rozhodně nenaplnilo očekávání. Sázkové kanceláře tak Rytíře v pravděpodobnostní tabulce na zisk nejcennější a nejslavnější trofeje v hokejovém světě řadí cirka až na deváté místo.

Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Fortuna Kurz Betano
Vegas vyhrají Stanley Cup 2024 13.00 13.00 12.70

Největší favorit je letos Carolina Hurricanes s Martinem Nečasem. Až za nimi jsou například vítězové konferencí New York Rangers a Dallas Stars nebo Pastrňákův Boston Bruins.

Zdroje článku: tipsport, chance, betano, wikipedie