Sázkové kanceláře už nevidí Boston v boji o SC vysoko. Vsadit si však můžete i na Pastrňáka


Sázkové kanceláře už oproti minulým ročníkům neřadí Boston Bruins k nejžhavějším kandidátům na zisk Stanley Cupu. Po konci kariéry Davida Krejčího a Patrice Bergerona zůstávají kapitán Brad Marchand, ale hlavně lídr David Pastrňák. Jak velké jsou tedy šance na celkové vítězství? Spolu s prognózou nabízíme kurzy a tipy na sázení v sérii Boston Bruins vs Toronto Maple Leafs.

Sázka na jistotuPostoupí Boston?Vyhraje Boston Stanley Cup?

Vsazejte na Pastu. Sazkove kancelare uz nevidi Boston v boji o SC vysoko

Získá David Pastrňák bod? Dle kurzů je to sázka na jistotu

Spočítali jsme za vás. David Pastrňák získal v play off NHL celkem 79 bodů v 74 zápasech. Dá se tedy říct že je jisté, že v nadcházejícím utkání boduje. Tabulka obsahuje i kurzy na skórování jedné, a v Pastově případě, i dvou branek.

Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Fortuna Kurz Betano
Pastrňák dá 2 góly 5.84 5.75 6.60
D. Pastrňák dá gól 2.10 2.15 2.02
D. Pastrňák získá 2 body 2.07 2.12 2.40

Tip na Boston s Davidem Pastrňákem proti Torontu

V rámci play off NHL na sebe oba celky narazily naposledy v roce 2019. Až po 7. utkání se tehdy radovali Bruins. Podstatné ale z hlediska bojů o letošní Stanleyův pohár je, že hráči Bostonu ovládli, ač někdy až po prodloužení, posledních sedm vzájemných utkání. Vyhráli by tak téměř dvě série. Postoupí tedy Bruins a David Pastrňák. Sledujte NHL live stream a ověřte si náš tip.

Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Fortuna Kurz Betano
Boston postoupí 1.77 1.80 1.80

Boston s Davidem Pastrňákem a šance na výhru Stanley Cup

Boston (naštěstí vzhledem k nadcházejícímu MS v hokeji) stále více dokazuje, že není tak úplně týmem stvořeným pro play off. Navíc, když se to nepodařilo s dnes už hokejovými, ale svých časů excelentními, důchodci Krejčím a Bergeronem, proč letos?

Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Fortuna Kurz Betano
Boston vyhraje Stanley Cup 2024 11.00 12.00 9.00

Sázkové kanceláře mnohem více důvěřují Nečasově Carolině nebo vítězům konferencí New Yorku Rangers a Dallasu Stars. Dále Edmontonu, Coloradu a loňským přemožitelům z Floridy. Až za Bruins jsou ale loňští vítězové Stanley Cupu Vegas Golden Knights s Tomášem Hertlem.

Zdroje článku: tipsport, chance, betano, wikipedie