Vyplatí se vsadit na Martina Nečase v play off NHL? Sázkové kanceláře mají jasno


Nečasova Carolina Hurricanes , druhý tým východní konference po základní části, narazí v play off NHL a v boji o Stanley Cup, na sedmé Islanders. Spolu s postřehy přinášíme zajímavé kurzy a tipy na sázení v této sérii. Článek je zaměřený i na Martina Nečase a jeho šance na body.

Boduje Martin Nečas?Postoupí Carolina?Vyhraje Carolina Stanley Cup?

Vyplatí se vsadit na Martina Nečase v play off NHL

Jak vypadají kurzy na bodování Martina Nečase

Martin Nečas dovedl v loňském roce Carolinu až do semifinále play off NHL. V 15 zápasech nasbíral 7 bodů za 4 góly a 3 asistence, je proto jasné, že bude výraznou oporou i v bojích o Stanley Cup 2024. Jaké jsou podle sázkových kanceláří šance, že boduje v nadcházejícím utkání?

Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Fortuna Kurz Betano
Nečas dá 2 góly 14.70 14.50 18.50
M. Nečas dá gól 3.90 3.80 3.25
M. Nečas získá bod 1.80 1.80 1.95

Tip na Carolinu a Martina Nečase proti NY Islanders

Pavouk play off NHL svedl v 1. kole dohromady celky Caroliny Hurricanes a New Yorku Islanders. Oba týmy na sebe narazily už v osmifinále play off minulého roku, navíc v úplně totožném postavení. Hurricanes skončili stejně jako letos druzí, a Islanders sedmí. I díky identickým výchozím pozicím se dá odhadovat celkový výsledek. Tipujeme, že stejně jako loni postoupí Canes a Martin Nečas. Ověřte si náš tip a sledujte NHL live stream.

Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Fortuna Kurz Betano
Carolina postoupí 1.32 1.35 1.26

Carolina s Martinem Nečasem a šance na výhru Stanley Cup 2024

Carolina Hurricanes to v loňských bojích o Stanley Cup dotáhla až do finále Východní konference, kde ale padla s Floridou Panthers 4:0 na zápasy. Po druhém místě v základní části se s ní v play off letošního roku znovu počítá na nejvyšších příčkách. Podle sázkových kanceláří je Carolina dokonce největším favoritem na zisk Stanley Cupu.

Tip na sázení Kurz Tipsport Kurz Fortuna Kurz Betano
Carolina vyhraje Stanley Cup 2024 7.50 7.50 8.00

Až za Hurricanes jsou vítězové konferencí New York Rangers a Dallas Stars. Dále celky jako Edmonton, Colorado, loňský přemožitel Florida, Boston s Davidem Pastrňákem, Vancouver nebo vítězové posledního Stanley Cupu Vegas Golden Knights s Tomášem Hertlem.

Zdroje článku: tipsport, chance, betano, wikipedie