Polsko vs Nizozemsko kurzy a preview: EURO 2024


Třetí den EURO 2024 odstartuje duel Polsko vs Nizozemsko. Zápas ve skupině D má jasného favorita, čemuž odpovídají i kurzy, na Nizozemce si vsadíte v kurzu 1.56. Utkání začne v neděli 16.6. v 15:00 a živě jej vysílá ČT sport.

Polsko vs Nizozemsko EURO

Nejlepší bonusy k zápasu Polsko vs Nizozemsko

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Polsku bude minimálně v prvním zápase na EURO 2024 chybět zraněný Robert Lewandowski
  • Nizozemsko vyhrálo šest z posledních sedmi vzájemných zápasů
  • Na Polsko je u Tipsportu vypsán kurz 6.45, na Nizozemsko 1.56, na remízu si vsadíte v kurzu 4.19

Polsko vs Nizozemsko kurzy

První utkání ve skupině D má podle kurzů na EURO jasného favorita a tím je Nizozemsko. Není se čemu divit, tým okolo Van Dijka má velkou sílu a dle mnohých je černým koněm turnaje. Na jeho výhru si vsadíte v kurzu 1.56. Naopak Polsko v kvalifikaci ukázalo, že nemá moc co nabídnout a na Euru se mu nedávají takřka žádné šance. Pokud byste přesto věřili v jeho výhru, můžete zkuzit lákavý kurz 6.45. Na remízu si poté vsadíte v kurzu 4.19.

Polsko
Nizozemsko Náš tip

TIP NA SÁZENÍ – NIZOZEMSKO [HCP -1.0]

Cokoliv jiného než výhra Nizozemska by bylo obrovským překvapením. Ale kurz 1.56 není až tak velký. Co s tím? Zkusíme to v handicapu. Tip Nizozemsko -1.0 znamená, že pokud Oranjes zvítězí o dvě branky, naše sázka vyhrává, pokud vyhrají o jeden gól, vrací se nám vklad. A to už se zvýšený kurz jistě vyplatí zahrát. Oranjes jsou navíc velmi ofenzivní tým, stojí tak za to i zkusit i nějaký over. To jsou naše tipy na sázení na EURO.
Nizozemsko [HCP -1.0]
Over 2.5 branky
Oba týmy dají gól – NE

Bez Lewandowskiho to bude složité

Hlavní hvězda a kapitán týmu Polska je dlouhodobě Robert Lewandowski. Za normálních okolností by se na něj naši sousedé spoléhali i tentokrát, jenže útočník Barcelony si v přátelském utkání poranil sval a minimálně v prvním utkání proti Nizozemsku nebude hrát. To je samozřejmě obrovská rána, protože Polsko logicky nemá tak kvalitní náhradu. Pokud chce však pomýšlet na postup, bylo by pro něj ideální s Nizozemskem získat alespoň bod a poté samozřejmě porazit Rakousko.

Polákům se ale podařilo postoupit ze skupiny na EURO jen jednou z posledních čtyř pokusů. Od loňského září, kdy se stal trenérem Michał Probierz, ale drží Poláci osmizápasovou sérii bez porážky (6-2-0). Na druhou stranu Nizozemsko bude první těžkou zkouškou a odpovídají tomu i kurzy.

Černý kůň turnaje Nizozemsko

Podle kurzů je Nizozemsko šestým největším favoritem na zisk trofeje, dle mnohých jsou právě Oranjes černým koňem šampionátu. Turnaj vyhráli jednou a to v roce 1988.

Trenéra Ronalda Koemana rozhodně nepotěšilo zranění klíčových záložníků Teuna Koopmeinerse a Frenkieho de Jonga, kteří museli tým opustit. I tak ale přivezl do Německa velmi silný výběr. V defenzivě bude lídrem kapitán Virgil Van Dijk, skvělou sezónu zažil v Leverkusenu pravý halfbek Jeremie Frimpong. Memphis Depay poté může dorovnat nejlepšího střelce historie nizozemské reprezentace Robina Van Persieho (50), chybí mu na to pět branek. I přes mezery v kádru to tak mohou být oni, kdo vyhraje EURO 2024.

Kde sledovat zápas Polsko vs Nizozemsko

První duel ve skupině D Polsko vs Nizozemsko se odehraje v neděli 16.6. od 15:00 hodin ve Volksparkstadionu v Hamburku. Zápas vysílá živě ČT sport a Nizozemsko plní roli kurzového favorita.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
16.6. 2024, 15:00
Místo zápasu:
Volksparkstadion, Hamburg
Kurzy Tipsport:
6.45 vs 1.56
Kde sledovat:
ČT sport