Ověření totožnosti online napříč sázkovými kancelářemi


Jak provést ověření totožnosti online napříč sázkovými kancelářemi a které banky v nabídce bookmakerů najdete a které ne? Kompletní dokončení registrace a vytvoření plnohodnotného herního účtu u českých licencovaných sázkových kanceláří, je podmíněno ověřením identifikačních a platebních údajů. Na výběr jsou pak různé způsoby ověření online nebo návštěva pobočky.

Ověření totožnosti online u sazkových kanceláří

Banka Ověření totožnosti Počet klientů
Česká spořitelna Tipsport, Fortuna, Chance, Synottip, Sazka 4.5 mil.
ČSOB Tipsport, Fortuna, Chance, Synottip, Sazka 4.231 mil.
Komerční banka Tipsport, Fortuna, Chance, Synottip, Sazka 2.351 mil.
Moneta Tipsport, Fortuna, Chance, Synottip, Sazka 1.4 mil.
Fio banka Nepodporuje – pobočky Tipsport 1.072 mil.
Air banka Tipsport, Fortuna, Chance, Synottip, Sazka 861 tisíc
Raiffeisenbank Nepodporuje – pobočky Tipsport 680 tisíc
mBank Nepodporuje – pobočky Tipsport 703 tisíc
Equa bank Tipsport, Fortuna, Chance, Synottip, Sazka 477 tisíc
UniCredit Bank Nepodporuje – pobočky Tipsport 450 tisíc
ING bank Nepodporuje – pobočky Tipsport 375 tisíc
Hello bank Nepodporuje – pobočky Tipsport 343 tisíc
Banka Creditas Nepodporuje – pobočky Tipsport 110 tisíc
Trinity bank Nepodporuje – pobočky Tipsport 24 tisíc
Expobank Nepodporuje – pobočky Tipsport 20 tisíc
Oberbank Nepodporuje – pobočky Tipsport 18 tisíc

Zjistěte, které banky podporují online ověření napříč sázkovými kancelářemi, jaké způsoby ověření online jsou v nabídce českých bookmakerů a u kterých sázkových společností se vyplatí dokončit registraci nejvíce?

Ověření totožnosti Tipsport

Jak provést ověření totožnosti u Tipsportu a začít sázet na sport nebo protáčet válce ve Vegas? Tipsport je největší sázková společnost v ČR a své nové i stálé hráče si hýčká. Proto i při registraci a ověření totožnosti automaticky od Tipsportu získáte vstupní bonusy pro první sázky. Po dokončení plnohodnotné registrace Tipsport registrace, sázková společnost připíše na váš herní účet 150 Kč bez dalších podmínek a k prvnímu vkladu je pro nové hráče připraven bonus ve výši 100 % do částky 50.000 Kč pro kurzové sázky u Vegas je to do částky 25.000 Kč. Co pro to musíte udělat? V první řadě je potřeba jít na stránky Tipsport.cz a provést registraci.


Tipsport bankovní identita

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB
 1. Klikněte na tlačítko „Registrovat“ a vyplňte formulář nebo se přihlaste do svého dočasného účtu.
 2. Při prvotní registraci ověřte pomocí verifikačního e-mailu a kódu ze SMS správnost zadaných údajů
 3. Po dokončení ověření vámi zadaných údajů vám bude zřízeno dočasné konto na 30 dnů. Do té doby bude potřeba ověřit totožnost online – osobní a platební údaje přes vaši banku.
 4. Online ověření totožnosti Tipsport lze provést přes 6 bank v ČR: Česká spořitelna, Komerční banka, Air Bank, Moneta, ČSOB, Equa Bank. Po výběru banky odsouhlasíte v internetovém bankovnictví, že souhlasíte s ověřením osobních údajů a ověření totožnosti online máte za sebou. Během chvilky tak můžete mít zřízené plnohodnotné konto u Tipsportu a začít sázet na sport nebo roztáčet válce a hrát online automaty ve Vegas. Ostatní banky bohužel nepodporují online ověření, a proto pokud jste vaši banku nenašli, budete muset ověřit totožnost na pobočce.
 5. Ověření na pobočce – V případě, že nemáte zřízený účet na své jméno, zvolte v nabídce druhou možnost a doplňte osobní údaje, platební prostředky a sebeomezující opatření ručně a následně dokončete registraci na pobočce Tipsportu s platnými doklady totožnosti (OP, Pas).

Ověření totožnosti Fortuna

Podobně funguje i ověření totožnosti Fortuna, která stejně, jako ostatní sázkové kanceláře, má pro své nové hráče připraven příjemný vstupní bonus. U Fortuny můžete ověření totožnosti online provést přes 7 bankovních institucí: Česká spořitelna, Air Bank, Moneta Money Bank, Equa Bank, Komerční banky, ČSOB. Po dokončení ověření vám Fortuna připíše 300 Kč na herní účet a při prvním vkladu navíc získáte dvojnásobek vámi vložené částky, která je limitována částkou 300 Kč. Vsadíte si 300 Kč získáte 600 Kč. Celkem tedy 900 Kč. V prvním kroku je potřeba provést Fortuna registrace a následně ověřit totožnost online nebo na pobočce. Jak na to?


Fortuna bankovní identita

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB
 1. Přejděte na stránky iFortuna.cz, klikněte na „Registrovat“ nebo přejděte do svého dočasného účtu.
 2. Při registraci vyplňte registrační formulář a ověřte zadané údaje (tel. číslo a e-mail)
 3. Po potvrzení vám bude zřízeno Fortunou dočasné konto na 30 dnů, které má ovšem omezené funkce a v případě, že vaše sázky budou výherní, peníze z herního konta nevyberete a za 30 dní o ně přijdete úplně. Konto bude zrušeno.
 4. V případě, že účet vlastníte např. u Fio či jiné banky, která v seznamu není, bude nutné ověření provést na pobočce Fortuny osobně. Nezapomeňte si vzít platný občanský průkaz nebo cestovní pas v případě, že nemáte české občanství.

Ověření totožnosti Chance

Jak probíhá ověření totožnosti Chance a jak postupovat u této sázkové kanceláře. Chance je odnož Tipsportu, a proto i ověření totožnosti a banky, které jsou k dispozici pro ověření online jsou totožné jako u Tipsportu. I u Chance na vás čekají šťavnaté vstupní bonusy. Po dokončení kompletní Chance registrace s ověřením totožnosti online nebo na pobočce získáte na svůj herní účet 200 Kč bez dalších podmínek a k prvnímu vkladu bonus ve výši 100 % do 2.000 Kč.


Chance bankovní identita

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB
 1. Přejděte na stránky Chance.cz a v pravém horním rohu dejte „registrovat“ nebo se přihlaste do svého účtu.
 2. Při registraci vyplňte formulář a ověřte vámi zadané údaje přes SMS a e-mail
 3. Následně vám bude vytvořeno dočasné konto, které do 30 dnů bude potřeba převést na plnohodnotné konto a ověřit totožnost online.
 4. Ověření totožnosti online u sázkové kanceláře Chance můžete provést přes tyto banky: Česká spořitelna, Komerční banka, Air Bank, Moneta, ČSOB, Equa Bank. Klikněte na svou banku a v internetovém bankovnictví potvrďte, že souhlasíte s ověřením údajů, stačí vyplnit už jen sebeomezující opatření a jste ve hře.
 5. Chybí vaše banka v seznamu? Nezoufejte a zvolte variantu č. 2. Osobní údaje a platební údaje můžete zadat ručně a s platným občanským průkazem zajít na pobočku Chance, kde s vámi ověření totožnosti provedou a kompletní registraci dokončí.

Ověření totožnosti Synottip

Ověření totožnosti Synottip je stejně snadné a rychlé jako u předešlých dvou sázkových kanceláří. Online ověření totožnosti můžete provést přes 6 bank: Česká spořitelna, ČSOB, Air Bank, Moneta, Komerční banka, Equa. Synottip je jedinou českou sázkovou společností, která má platnou licenci na hraní online Pokeru. Pokud jste vášnivý hráč pokeru nebo třeba i začátečník, Synottip může být vaše volba č. 1.


Synottip bankovní identita

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

I zde na vás čekají zajímavé finanční dárky na přivítanou. Pro nové klienty má Synottip připraven vstupní bonus v celkové hodnotě 500 Kč za registraci.

 1. 100 Kč získáte ihned
 2. 200 Kč vám bude připsáno na účet, jakmile ověříte totožnost
 3. 200 Kč po doplnění bankovního účtu
 4. Pro získání bonusů je potřeba provést Synottip registrace a v prvním kroku si zřídit dočasné konto.
 5. V pravém horním rohu na stránkách Synottip.cz klikněte na tlačítko „Registrovat“ nebo se přihlaste do svého účtu.
 6. Vyplňte registrační formulář a ověřte zadané údaje. Přijde vám verifikační e-mail a sms

V tu chvíli je vaše dočasné konto vytvořené a první bonus v celkové výši 500 Kč byste již měli vidět na herním účtu. Nyní bude nutné, pro kompletní dokončení registrace, ověřit totožnost online, na pobočce a u Synottipu můžete využít i možnost kurýra.

 • Ověření totožnosti online Synottip nabízí přes tyto banky: Česká spořitelna, ČSOB, Air Bank, Moneta, Komerční banka, Equa. Postup je naprosto stejný jako u předešlých sázkových kanceláří. Po přesměrování do internetového bankovnictví, potvrdíte souhlas s ověřením totožnosti, následně už jen vyplníte sebeomezující opatření a můžete se začít bavit a sázet podle libosti.
 • Nahráním ofocené kopie platného dokladu totožnosti
 • Třetí možností je dojít na pobočku a dokončit ověření na pobočce. Nezapomeňte si sebou vzít potřebné doklady (OP nebo cestovní pas).
 • Bydlíte v Praze či v Brně? Ověření totožnosti můžete provést přes kurýrní služby.

Ověření totožnosti Sazka

Poslední na našem seznamu je ověření totožnosti Sazka, která je známá především svou loterií – kdo by nechtěl být v klubu miliardářů, že? Ovšem nabídka Sazky je mnohem širší. Sázet můžete na sport nebo zkusit štěstí na online automatech. I u Sazky se registrace vyplatí. Ověření online totožnosti můžete u Sazky provést přes 6 bank: Česká spořitelna, ČSOB, Air Bank, Moneta, Komerční banka, Equa.


Sazka bankovní identita

Banka Ověření identity
Česká spořitelna
Air Bank
Fio Banka
Unicredit Bank
Raiffeisenbank
Moneta
KB
ČSOB

Připraven je pro nové hráče vstupní / registrační a vkladový bonus

 • pro Sazka kurzové sázení v hodnotě 400 Kč za registraci a dalších 100 Kč za ověření platební metody.
 • pro Sazka Hry a loterii v hodnotě 200 Kč a dalších 100 Kč za ověření platební metody
 • Vkladový bonus k prvnímu vkladu do výše 100 % vámi vložené částky do výše 5.000 Kč u kurzového sázení a 2000 Kč pro delší zábavu ve Vegas.

Co pro to musíte udělat? Stejně jako u ostatních sázkových kanceláří prvním krokem bude Sazka registrace a následně ověření totožnosti Sazka.

 1. Přejděte na stránky Sazka.cz a v pravém horním rohu klikněte na tlačítko „Registrovat“ nebo se přihlaste, pokud máte již vytvořeno dočasné konto.
 2. Při registraci vyplňte formulář a ověřte e-mailovou adresu a mobilní tel. číslo – přijde vám SMS s kódem a verifikační e-mail.
 3. V první fázi stejně jako u ostatních sázkových kanceláří vám bude zřízeno dočasné konto s 30denní lhůtou na dokončení registrace – ověření osobních údajů a platební metody.
 4. Online ověření Sazka nabízí přes tyto banky: Česká spořitelna, ČSOB, Air Bank, Moneta, Komerční banka, Equa. Ověření osobních údajů + přidání a ověření platební metody je bezpečné a během chvilky můžete začít sázet na sport, stírat losy i protáčet válce ve Vegas. Minimální částka pro první vklad je 100 Kč. Po vložení peněz se vám přičte dalších 100 Kč od Sazky.
 5. Další možnost je nahrát ofocený občanský průkaz z obou stran. Stačí kliknout na nahrát dokument. Ověření totožnosti je pak vyřízeno nejpozději do 24 hod.
 6. Poslední možnost, jak se identifikovat online je přes Bank iD
 7. Pokud vám ani jedna z online variant identifikace nevyhovuje, je potřeba provést ověření na pobočce Sazky.

Často kladené otázky

Mohu se registrovat a provést ověření totožnosti online u více sázkových kanceláří?

Ano, můžete se registrovat u všech sázkových kanceláří, které v tomto článku najdete. U jednoho bookmakera můžete mít zřízeno pouze jeden herní účet, ale nejste omezeni počtem sázkových kanceláří.

Je ověření online bezpečné?

V článku vám doporučujeme pouze licencované české sázkové kanceláře, u kterých je bezpečné se registrovat i ověřit totožnost online. Doporučujeme pro zvýšení bezpečnosti nastavit si v herním účtu heslo, které nikde jinde nevyužíváte a nikdo ho nezná. Tím svou bezpečnost zvýšíte.

Nejsem občanem ČR a nemám zřízený účet u žádné banky, která je v seznamu, jak mohu provést ověření totožnosti u sázkových kanceláří?

Nejjednodušší způsob ověření totožnosti je zajít na pobočku sázkové kanceláře s platným občanským průkazem a ověření provést osobně.

Je ověření totožnosti online u sázkových kanceláří zdarma nebo zpoplatněné?

Ne, ověření je zdarma a nic za něj neplatíte.