Německo vs Skotsko kurzy a preview: EURO 2024


Je to tady, fotbaloví příznivci se dočkali. Startuje EURO 2024, jehož první zápas pochopitelně obstará domácí Německo. Jeho soupeřem bude Skotsko, které rozhodně nelze podceňovat. Kurzy tak ale činí. Zápas Německo vs Skotsko začne v pátek 14. června ve 21:00 a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice ČT sport.

Nemecko vs Skotsko EURO

Nejlepší bonusy k zápasu Německo vs Skotsko

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Německo odehrálo svůj poslední soutěžní zápas v prosinci roku 2022, kdy ve skupině na mistroství světa porazilo Kostariku. Na postup do vyřazovací části to však nestačilo. Od té doby Němci odehráli „jen“ 15 přípravných utkání.
  • Skotsko si účast na EURO 2024 zajistilo druhým místem v kvalifikační skupině. Za sebou dokonce nechalo i velmi nebezpečné Norsko, které se tak znovu nezúčastní závěrečného turnaje.
  • Jedná se o úvodní zápas, stát se tedy může cokoliv. Německo však bude chtít odčinit svoji blamáž z Kataru a požene jej vyprodaný stadion v Mnichově. Na domácí si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.30, na remízu se nabízí kurz 5.74 a na triumf hostujícího celku kurz 10.80.

Německo vs Skotsko kurzy

Německo je v zápase podle kurzů na EURO 2024 poměrně velký favorit, k čemuž rozhodně přispívá i domácí prostředí. Na jejich triumf si u sázkové kanceláře Tipsport můžete vsadit v kurzu 1.30, na remízu se nabízí kurz 5.74 a na výhru hostujícího celku kurz 10.80.

Německo Náš tip
Skotsko

TIP NA SÁZENÍ – NĚMECKO VYHRAJE A PADNE VÍCE NEŽ 1.5 GÓLU

Od úvodního duelu na evropském šampionátu neočekáváme velké gólové hody. Náš tip na sázení na EURO je, že dva góly by ovšem padnout měly. Velkým nebezpečím pro obranu soupeřů rozhodně bude Jamal Musiala, jenž by mohl překonat skotskou obranu. Vzhledem k poměrně pevné obranné linii Německa si myslí, že reprezentační výběr Skotska vyjde gólově naprázdno.
Německo vyhraje a padne více než 1.5 gólu
Skotsko nedá gól
J. Musiala dá gól

Nagelsmannova soutěžní premiéra

Ačkoliv v přípravných duelech mělo Německo silné soupeře, soutěžní utkání to nenahradí. Více než osmnáctiměsíční pauza se tedy na svěřencích Juliana Nagelsmannna může projevit, pro šestatřicetiletého kouče navíc půjde o soutěžní premiéru na lavičce reprezentačního týmu. Podle kurzů to však mimo například Francii a Anglii mohou být oni, kdo vyhraje EURO 2024

Nepřesvědčivá příprava Skotska

Po úspěšné kvalifikaci na ME ve fotbale má za sebou Skotsko nepříliš vydařenou přípravu. Prohrálo totiž s Nizozemskem i Severním Irskem, Gibraltar porazilo dvougólovým rozdílem a v generálce uhrálo remízu 2:2 s Finskem. Podle aktuální formy jsou tak kurzy rozhodně odpovídající.

Kde sledovat zápas Německo vs Skotsko

Reprezentační fotbal se znovu vrací na scénu. Úvodní duel Eura obstará Německo se Skotskem, pro domácí se tedy rozhodně nebude jednat o jednoduchý duel. Zápas se odehraje v Mnichově v Allianz Aréně, úvodní výkop je naplánován na 21:00. Duel v přímém přenosu odvysílá televizní stanice ČT sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
14. 6. 2024, 21:00
Místo zápasu:
Allianz Aréna, Mnichov
Kurzy Tipsport:
1.30 vs 10.80
Kde sledovat:
ČT sport