MS v hokeji – Německo vs USA, preview a tip na výsledek


Zápas mezi výběry Německa a USA patří mezi velmi sledované. A není se čemu divit, německý tým má stále lepší kondici, kterou potvrdil i na MS v hokeji. Se Švédskem prohráli pouze 0:1, s Finskem pak opět velmi těsně 3:4. Tým USA bývá obvykle složen z více juniorních hráčů, ale i ti dokázali pořádně zatopit Finům, kteří s nimi prohráli 1:4. USA je i v tomto zápasu za favorita, Němci jim vítězství ale rozhodně nedají zadarmo. Zápas začíná v pondělí 15.5. od 15:20.

MS v hokeji – Česko vs Lotyšsko, preview a tip na výsledek

  • Američané parádně vyškolili favority na vítěze MS Finy.
  • Němci hrají velmi dobrý defenzivní hokej, potrápili Švédsko i Finsko.
  • Kurz na vítězství Američanů je 1.39, zajímavá může být i sázka s handicapem na prohru Německa.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítězství USA 1.39 1.23

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Německo vs USA
  • Soutěž: MS v hokeji
  • Čas zápasu: 15. 5. 2023, 19:20
  • Kde sledovat: ČT Sport

Kde sledovat Německo vs USA?

Čtvrtý hrací den a třetí zápas na MS pro oba celky. Celky Německa a USA vyrazí na tamperský led tento den jako první. Později se zde odehraje severské derby mezi Finskem a Švédskem. Jako i jiná utkání, Německo vs USA můžete sledovat na česká televizi v pondělí 15. 5. od 15:20. Live stream zdarma si můžete užít také na TV Tipsport.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Německo vs USA 15. 5. 2023, 15:20 ČT Sport, TV Tipsport

Výběr USA uštědřil výprask Finsku

Američany zatím v rámci MS v hokeji skupiny čekali Finové a nováčci na mistrovství z Maďarska. V obou případech výběr z USA zvítězil. Zvláště v případě zápasu proti Finsku to bylo bolestivé. Za Američany jezdí na MS v hokeji obvykle mladší hráči, kteří se snaží o to zaujmout svými schopnostmi. Zatímco za Finsko hrají ti nejlepší ze zámoří i místních lig. A přesto Američané zazářili, finská kanonáda se nekonala. Jedinou branku za Finsko střelil Hartikainen. Také proti Maďarsku tým USA nezaváhal, do soupeřovy branky nasázeli 7 branek, utržili jenom jednu.

Výběr USA uštědřil výprask Finsku

Zdroj: iihf

Německo zvládá MS i bez své hlavní hvězdy

Německo se na MS zatím zapsalo velmi dobře. V obou zápasech soupeři zatím podlehlo, ale předvedlo skvělý výkon. Proti Švédsku udrželi čisté konto téměř celý zápas, severský výběr je nakonec porazil o jedinou branku. Potrápili také Finsko, se kterým sehráli vyrovnaný zápas, Finové nakonec vyhráli 4:3. A to všechno přesto, že z NHL nedorazila hlavní německá hvězda, Leon Draisaitl. Ten je stále zapojen do play-off Stanley Cupu za Edmonton Oilers. Z NHL ale dorazili tři další hráči, konkrétně Seider, Sturm a Peterka. Němci se budou v tomto zápase proti USA hodně snažit uhrát alespoň jeden bod. Ten se jim bude hodit k tomu, aby předběhli Dánsko a neutekl jim MS v hokeji pavouk.

Německo zvládá MS i bez své hlavní hvězdy

Zdroj: bleacherreport

Kurzy Finsko vs Německo

Názor bookmakerů na tento zápas je jasný. Na Tipsportu favorizují USA s kurzem 1.39, na Betanu je kurz dokonce 1.23. Také u Fortuny je kurz na Američany 1.39. Možné vítězství Německa je pak na Tipsportu ohodnoceno na 6.74, podobně pak u Fortuny. Betano ovšem přidělilo na vítězství Německa výrazně odlišný kurz 4.45. Vyplatit se může také sázet s handicapem, vsadit si můžete na pozitivní u Američanů či negativní u Německa. Pokud nevíte, jak použít asijský handicap na MS v hokejie, připravili jsme pro vás článek.

Tip redakce: vyhraje USA

Vítězství USA je více než pravděpodobné, jejich výběr hraje tentokrát na MS v hokeji opravdu dobře. To samé ale platí i o Německu, které předvádí velmi dobrý defenzivní hokej. Sázka na USA má relativně zajímavý kurz, ale pokud si chcete zvýšit šanci na pěknou výhru, vyzkoušejte sázku na prohru Německa o maximálně 2 góly. Na Tipsportu je tato příležitost ohodnocena kurzem 1.91. Věříte-li USA opravdu hodně, můžete si pak vsadit na vyšší handicap pro jejich tým. I zde jsou kurzy opravdu zajímavé.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Vítězství USA 1.39 1.23

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie