Maďarsko vs Švýcarsko kurzy a preview: EURO 2024


Druhý zápas mistrovství Evropy ve fotbale, to je duel Maďarsko vs Švýcarsko. Fakticky by mělo jít o souboj o druhé místo ve skupině A, oba týmy tak budou chtít vstoupit do turnaje co nejlépe. Utkání se odehraje v sobotu 15.6. od 15:00 a živě jej bude vysílat ČT sport.

Madarsko vs Svycarsko EURO

Nejlepší bonusy k zápasu Maďarsko vs Švýcarsko

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Maďarsko hraje třetí EURO v řadě
  • Oba týmy se naposledy potkaly v roce 2017, v kvalifikaci na MS vyhrálo Švýcarsko oba duely
  • Na Maďarsko je vypsaný na EURO 2024 kurz kolem 3.50, na Švýcarsko zhruba 2.25 a na remízu si vsadíte v kurzu asi 3.20

Maďarsko vs Švýcarsko kurzy

Ve druhém utkání EURO 2024 bude lehký favorit Švýcarsko, na které sázkové kanceláře vypsaly kurz zhruba 2.25. Maďarsko tak bude lehký outsider, na jeho výhru si můžete vsadit v kurzu asi 3.50. K zahození není ani kurz na remízu kolem 3.20. Kurz na výhru Maďarska je o něco vyšší, než by mohl být. Dle našeho názoru jde o dva spíše vyrovnané týmy, Maďaři jsou však sázkovými kancelářemi vykresleni jako outsider.

Maďarsko Náš tip
Švýcarsko

TIP NA SÁZENÍ – MAĎARSKO VYHRAJE A PADNE VÍCE NEŽ 1.5 GÓLU

Trochu odvážný tip na sázení na EURO, ale naprosto oprávněný. Maďarská reprezentace je na vzestupu, na posledním EURO trápila všechny favority (Francie, Německo, Portugalsko) a kvalifikaci suverénně ovládlo před Srbskem. Kdežto Švýcarsko nemá takovou kvalitu jako před pár lety. Maďarsko rádo útočí a v kvalifikaci hned sedmkrát z osmi duelů padly v jeho zápasech alespoň tři branky. Proto se tak nabízí spojit sázku na týmu s celkovými góly a vsadit i na oba týmy dají gól.
Maďarsko vyhraje a padne více než 1.5 gólu
1. poločas více než 0.5 gólu
Oba týmy dají gól

Maďarsko na vzestupu

Ještě před pár lety byste nejspíš Maďarsku žádné velké šance nedávali, vždyť v roce 2016 postoupili na EURO po dlouhých 44 letech. Ve Francii ale dokázali Maďaři postoupit ze skupiny, na posledním šampionátu dostali skupinu smrti v podobě Francie, Německa a Portugalska. I přesto dokázali uhrát dvě remízy a málem postoupili.

Tým opět potáhne Dominik Szoboszlai, hvězda z Liverpoolu. V kvalifikaci vystřílel postup 4 góly a 4 asistencemi. Obranu by mělo držet dlouholeté duo z Lipska brankář Peter Gulacsi a stoper Victor Orban. U Maďarska se dá využít toho, že na první pohled v očích lidí nemá takovou kvalitu, ale tým má přitom velice silný. Kurz na jeho výhru 3.30 je tak velmi lákavý.

Švýcarsko nadále v průměru?

Švýcarská reprezentace se poslední léta drží v takovém průměru. Nedá se jí určitě považovat za nějakého černého koně, zároveň si ale drží určitou kvalitu a dvakrát za sebou postoupila na mistrovství Evropy ze skupiny.

Hlavní hvězdou týmu je Granit Xhaka, vítěz Bundesligy s Leverkusenem. Sekunduje mu stoper Manchesteru City Manuel Akanji a jistotu v bráně představuje Yann Sommer. Naopak do útoku nemají Švýcaři tolik co nabídnout, trojice Vargas – Amdouni – Zuber velký strach nebudí. K dispozici je stále i Xherdan Shaqiri, i když už spíše jako žolík z lavičky. Švýcarsko je větším favoritem v zápase, kurz na jeho výhru je vypsán na 2.33. Jenže je skutečně lepší než houževnaté Maďarsko?

Kde sledovat zápas Maďarsko vs Švýcarsko

Souboj Maďarsko vs Švýcarsko se odehraje v sobotu 15.6. od 15:00 hodin na RheinEnergieStadionu v Kolíně nad Rýnem. Vysílat živě jej bude ČT sport.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
15.6. 2024, 15:00
Místo zápasu:
RheinEnergieStadion, Kolín n. R.
Kurzy Tipsport:
3.30 vs 2.33
Kde sledovat:
ČT sport