Kozma vs Lohoré – Oktagon 43 livestream a kurzy


V sobotu 20.5.2023 od 18:00 začíná v pražské O2 Areně Oktagon 43. Kromě zápasu Kincl vs Vémola se na tomto turnaji odehraje také část čtvrtfinálových zápasů Tipsport Gamechangeru. Jedním z těchto zápasů bude i duel Kozma vs Lohoré. Růžový panter David Kozma se postaví francouzskému vyzyvateli Alexovi Lohorému a mnozí fanoušci už teď označují tento zápas za předčasné finále. V této analýze se blíže podíváme na formu obou zápasníků, Kozma vs Lohoré livestream vypsané kurzy a přidáme i odhad výsledku zápasu a způsobu ukončení.

Kozma vs Lohoré – Oktagon 43 livestream a kurzy

  • Kozma vyráží poprvé po několika letech do zápasu mimo rodnou Ostravu. Na Lohorého si věří, trénoval na něj pod vedením Patrika Kincla, který ho už jednou odrovnal.
  • Lohoré doufal v čtvrtfinále v jiného soupeře, ale na Kozmu je dle vlastních slov připraven, bude se snažit o rychlé ukončení.
  • Sázkové kanceláře favorizují Kozmu, na jeho vítězství je kurz 1.65, zatímco na Tichotu 2.11. Tiket je možné okořenit také způsobem vítězství. V případě Kozmy to bude pravděpodobně na body, Lohoré doufá v pěkné KO.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vítězství Kozmy na body nebo technickým rozhodnutím 2.30 2.25

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Kozma vs Lohoré
  • Soutěž: Oktagon 43
  • Čas zápasu: 20. 5. po 18:00
  • Kde sledovat: Tipsport TV, Oktagon PPV
Oktagon Live stream přenos zdarma

Kde sledovat zápas Kozma vs Lohoré livestream

Čtvrtfinálový souboj Kozma vs Lohoré livestream můžete sledovat hned několika způsoby. Stále je možné zakoupit lístky přímo do O2 Areny, kde se bude celý turnaje odehrávat. Další možností je pak Oktagon MMA livestream, skrz který můžete zápasy sledovat z pohodlí vašeho domova. Oktagon 43 můžete shlédnout zdarma přes Tipsport TV, pokud máte založený účet u této sázkové kanceláře. Bez něj si můžete zaplatit Oktagon TV za 10.99€.

Kde sledovat zápas Kozma vs Lohoré Datum a čas Začít sledovat
TV Tipsport 20.5.2023 po 18:00 Sledovat zde
Oktagon TV za 10.99€ 20.5.2023 po 18:00 Sledovat zde

Kozma bere zápas sportovně

David Kozma má u českého publika už status legendy, není se čemu divit, s 31 výhrami a 12 prohrami. Přesto se mu poslední dva zápasy příliš nevyvedly. Prohra s Kaiko Britem, ze který si odnesl i nepříjemný zásah do brady. A v posledním zápasu s Polákem Siwiecem sice odešel jako vítěz, ale jeho výkon nebyl zase tak dobrý. Diváci rozhodně očekávali více a dali to najevo.

Kozma bere zápas sportovně

To může sloužit jako motivace do těžšího zápasu s Lohorém, David Kozma bude chtít ukázat, že předchozí horší výkony byly jenom malé zakopnutí. Dle vlastních slov bere zápas sportovně, na rozdíl od jiných MMA borců nepřenáší zápasy v kleci do osobní roviny. V zápasu se Siwiecem ho brzdil i zdravotní stav, ten by měl být už lepší. Na Lohorého trénoval především s Patrikem Kinclem, který jeho francouzského soupeře expertně vypnul při jeho pokusu o vstup do střední váhy. Růžový panter bude chtít v zápasu využít svůj lepší wrestling a dostat Lohorého na zem. Tam se mu buď podaří submise nebo bude alespoň Alexe kontrolovat tak dlouho, že zvítězí na body.

Zápasník Bilance Věk a výška Domovský gym
„Růžový panter“ David Kozma 31 výher, 12 porážek 30 let, 182 cm PriMMAt Gym Praha

Lohoré chystá KO před koncem zápasu

Alex Lohoré má opravdu silnou ambici vyhrát celý Tipsport Gamechanger, motivuje ho nejenom prestiž, ale také vysoká odměna pro vítěze. Možná i proto doufal v jednoduššího soupeře, než je David Kozma. Dle vlastních slov ale očekával, že se budou muset jednou střetnout, a proto se na zápas těší.

Lohoré chystá KO před koncem zápasu

Lohoré je relativně komplexní bojovník, ale jeho hlavní zbraní jsou tvrdé údery. V zápase s Kozmou půjde jasně po KO. Sám moc dobře ví, že na zemi bude lepší Růžový panter. Zápas s Pirátem sice Lohoré s přehledem zvládnul, ale na zemi byl Pirát lepší. A úroveň Davida Kozmy je ještě mnohem vyšší. Jeho taktikou do tohoto zápasu je tak držet Kozmu v postoji a doufat, že se mu podaří prorazit jeho obranu. Výhodou je pro něj i tříkolový formát zápasu. Kozma má větší výdrž, ale tady ji nebude schopen tolik využít.

Zápasník Bilance Věk a výška Domovský gym
„Da Killa King“Alex Lohoré 23 výher, 8 porážek 33 let, 185 cm GB Top Team / Mandala BJJ

Kozma vs Lohoré kurzy

Kozma vs Lohoré kurzy na zápas jsou vypsány jasně. Na vítězství Kozmy je kurz 1.65, na Lohorého pak 2.11. Sázkaři na Tipsportu vidí zápas také celkem jednoznačně, na Růžového pantera si jich vsadilo 70 %. Dohromady bylo zatím u Tipsportu na zápas vsazeno přes 1.5 milionů Kč. Tipsport a další sázkové kanceláře samozřejmě vypsaly pro celý Oktagon 43 kurzy i na jiné příležitosti. V rámci tohoto zápasu může být výhodné vsadit na způsob ukončení. Ať už věříte jakémukoliv borci, konec na body je hodně pravděpodobný. Kurz je zde 1.45. Pokud se nepovede submise od Kozmy ani KO od Lohorého, jiný výsledek ani není možný. Pokud opravdu věříte Lohorému, velmi zajímavý je kurz na ukončení zápasu skrz KO nebo TKOi. Kurz je zde 6.0.

Tip redakce: Vítězství Kozmy na body nebo technickým rozhodnutím

Oba soupeři mají své jasné přednosti a vědí o nich. Alex Lohoré ale zatím neukázal, že se dokáže konzistentně bránit takedownům. Naopak David Kozma nemá důvod pouštět se do souboje v postoji, který Lohorému vyhovuje. I z tohoto důvodu si myslíme, že Kozma nakonec Lohorého udolá. Překazit mu to může buď povedené KO od Lohorého nebo návrat jeho špatného zdravotního stavu, který by mu zabránil kontrolovat Alexe na zemi. Ani jedno by ale nemělo být příliš pravděpodobné. Zvlášť u KO, Kozma ví, jaké pecky umí Lohoré rozdávat.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vítězství Kozmy na body nebo technickým rozhodnutím 2.30 2.25

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wikipedie, tipsport, fortuna, oktagonmma