Oktagon MMA live stream 46: živý přenos zdarma

Oktagon vyráží opět za hranice, tentokrát opět do Frankfurtu. Oktagon MMA live stream živý přenos zdarma bude samozřejmě k dispozici u Tipsportu v sobotu 16.9. 2023 od 18:00. Oktagon 46 fightcard nabídne semifinálové zápasy Tipsport Gamechangeru, zápas o titul ve slámové váze i souboj domácího Kelta Jungwirtha a Řeckého císaře Palaiologa. V tomto článku se podíváme na Oktagon program, poradíme i kde sledovat Oktagon MMA živý přenos a přidáme i tipy na zápasy.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 21. září
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99€
Oktagon Live stream přenos zdarma

Vyberte si sekci Oktagonu

 • Oktagon kurzy
 • Oktagon program
 • Semifinálový duel Růžový panter Kozma vs Prometheus Veličkovic
 • Zápas semifinále Tipsport Gamechangeru Glissman vs Michailidis
 • Oktagon další zápasy
 • Zápas Kelt Jungwirth vs Řecký císař Palaiologos
 • Oktagon Prize money
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Oktagon MMA živý přenos

  Oktagon MMA živý přenos začíná 16.9. od 18:00. Opět bude na co koukat, od semifinálových zápasů Tipsport Gamechangeru, po zápas o titul slámové váhy. I další zápasy na Oktagon 46 fightcard jsou ale velmi dobře postavené, organizátoři se rozhodli nasytit publikum k prasknutí. Do klece proti sobě nastoupí 22 zápasníků z Čech i zahraničí.

  Oktagon 45 MMA živý přenos

  Zdroj: Oktagon

  • Oktagon MMA živý přenos začíná 16.9. od 18:00, turnaj se koná opět ve Frankfurtu.
  • Připraveny jsou kurzy na Tipsportu i Fortuně. Dále v článku jsme pro vás tyto kurzy porovnali.
  • Hlavní souboj v pátek bude patřit Růžovému panterovi Davidu Kozmovi a Bojanu Prometheovi Veličkovici.
  • V sobotu o titul ve slámové váze se střetne německá zápasnice Katharina Dalisda a její australská oponentka Jacinta Austin.


  • Událost: Oktagon 46
  • Místo: FESTHALLE MESSE, Frankfurt
  • Čas: Sobota, 16.9., 18:00

  Oktagon kurzy

  Oktagon 46 kurzy jsou vypsané na stránkách sázkových kanceláří Tipsport, Chance i Fortuna. Níže najdete přehlednou tabulku, ve které můžete porovnat všechny hlavní kurzy. A to rovnou pro všechny zápasy, které budou dostupné přes Oktagon live stream zdarma. Už nyní si tak můžete rozmyslet, na který zápas si vsadíte. Pokud si zatím nejste jistí, může se vám hodit některá naše Oktagon 46 analýza. Ty jsme pro vás připravili v další části článku.

  Zápas turnaje Oktagon 46 Kurz Tipsport Kurz Fortuna Třída
  Katharina Dalisda (DE) vs Jacinta Austin (AU) 1.27 vs 3.47 1.32 vs 3.15 Strawweight
  David Kozma (CZ) vs Bojan Veličkovic (RS) 1.56 vs 2.29 1.55 vs 2.32 Welterweight
  Christian Jungwirth (DE) vs Ioannis Palaiologos (GR) 1.31 vs 3.22 1.25 vs 3.63 Welterweight
  Louis Glismann (DK) vs Andreas Michailidis (GR) 1.86 vs 1.86 1.86 vs 1.86 Welterweight
  Marcel Grabinski (DE) vs Leandro Silva (BR) 2.18 vs 1.62 2.26 vs 1.58 Welterweight
  Kerim Engizek (TR) vs Matias Juarez (AR) 1.05 vs 7.80 - Middleweight
  Deniz Ilbay (DE) vs Marco Novák (SK) 1.56 vs 2.29 1.47 vs 2.53 Featherweight
  Niko Samsonidse (DE) vs Nicolae Hantea (ML) 1.25 vs 3.59 1.20 vs 4.13 Featherweight
  František Fodor (SK) vs Vlado Šikic (HR) 2.56 vs 1.46 2.77 vs 1.40 Lightweight
  Endrit Brajshori (DE) vs Tayo Odunjo (UK) 3.30 vs 1.29 3.72 vs 1.24 Welterweight
  Zoran Solaja (DE) vs Daniel Hromek (SK) 1.52 vs 2.40 1.50 vs 2.45 Welterweight

  Kde si vsadit s bonusem na Oktagon

  Tipsport logo
  Tipsport
  300Kč zdarma za registraci
  Fortuna TV
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  500Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Oktagon program

  Turnaj začíná v sobotu 16.9. od 18:00 a Oktagon program je už samozřejmě dávno znám. Ve Frankfurtu se představí 20 bojovníků a 2 bojovnice, které se utkají o titul ve slámové váze. Půjde především o zahraniční zápasníky, jediný Čech na turnaji je David Kozma. Oktagon MMA livestream tedy nabídne velmi dobrou podívanou. Nejzajímavější zápasy se konají opět pod hlavičkou Tipsport Gamechangeru. Nejde jenom o semifinálová utkání Kozma vs Veličkovic a Glissman vs Michailidis. Také náhradní zápas v podání Jungwirth vs Palaiologos bude velmi kvalitní. Oktagon program také nabídne několik zápasníků, kteří si teprve budují jméno, ale mají velký potenciál. Jedním z nich je i Tay Odunjo, případně pak německý talent Niko Samsonidse.

  Oktagon Live stream přenos zdarma

  Oktagon 46 Plánovaný začátek
  Katharina Dalisda (DE) vs Jacinta Austin (AU) sobota po 18:00
  David Kozma (CZ) vs Bojan Veličkovic (RS) sobota po 18:00
  Christian Jungwirth (DE) vs Ioannis Palaiologos (GR) sobota po 18:00
  Louis Glismann (DK) vs Andreas Michailidis (GR) sobota po 18:00
  Marcel Grabinski (DE) vs Leandro Silva (BR) sobota po 18:00
  Kerim Engizek (TR) vs Matias Juarez (AR) sobota po 18:00
  Deniz Ilbay (DE) vs Marco Novák (SK) sobota po 18:00
  Niko Samsonidse (DE) vs Nicolae Hantea (ML) sobota po 18:00
  František Fodor (SK) vs Vlado Šikic (HR) sobota po 18:00
  Endrit Brajshori (DE) vs Tayo Odunjo (UK) sobota po 18:00
  Zoran Solaja (DE) vs Daniel Hromek (SK) sobota po 18:00

  Semifinálový duel Růžový panter Kozma vs Prometheus Veličkovic

  Oba zápasníci se naposledy setkali v kleci na Oktagonu 29. Tehdy si ve čtvrtém kole odnesl vítězství David Kozma, který ukončil Promethea na TKO. Tentokrát bude ale zápas jiný. Půjde pouze o 3 kola, a David Kozma už nechodí tak agresivně po ukončeních skrz KO, TKO. A v sázce je finále Tipsport Gamechangeru a vysoká odměna pro vítěze. Z jeho strany půjde spíše o technický duel na body, pokusí se Veličkovice unavit. Prometheus půjde pravděpodobně po submisi, případně zkusí využít chybu Kozmy pro rychlejší ukončení. Ale to není příliš pravděpodobné.

  Semifinálový duel Růžový panter Kozma vs Prometheus Veličkovic

  Zdroj: Facebook organizace Oktagon

  Náš tip: David Kozma vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím.

  V tomto zápase tipujeme, že převáží výdrž a technika Davida Kozmy. Ten se pravděpodobně ubráním pokusům o submisi ze strany Veličkovice a v zápasu tak dojde na bodové rozhodnutí. Nečekané ukončení na KO, TKO není příliš pravděpodobné.

  David Kozma vyhraje na body nebo technickým ukončením.
  2.30

  Zápas semifinále Tipsport Gamechangeru Glissman vs Michailidis

  V druhé semifinále Tipsport Gamechangeru můžeme očekávat velmi vyrovnaný zápas. Oba soupeři toho mají za sebou opravdu hodně, jde o tvrdé fightery s vytříbeným stylem. Spartakus Glissman je výborný na zemi, ale Michailidis nebyl na zemi nikdy ukončen. Spartan má velmi tvrdé údery, ale Glissman nebyl nikdy ukončen na KO či TKO. Jak je vidět, půjde o velmi dlouhý zápas, ve kterém se může štěstí přiklonit na obě strany. Pravděpodobnější je ale ukončení až po třech kolech a rozhodnutí na body.

  Zápas semifinále Tipsport Gamechangeru Glissman vs Michailidis

  Zdroj: Facebook organizace Oktagon

  Náš tip: Zápas bude ukončen na body nebo technickým rozhodnutím.

  Oba soupeři jsou velmi zkušení bojovníci, jejich styly jsou zároveň velmi komplexní. Oba dva dokáží bojovat v postoji i na zemi, půjde tedy o velmi vyrovnaný a dlouhý zápas. Tipujeme ukončení na body nebo technické rozhodnutí. Na tuto příležitost je u Tipsportu kurz 2.41.

  Zápas bude ukončen na body nebo technickým rozhodnutím.
  2.41

  Oktagon další zápasy

  Mimo zápasy spadající do semifinále Tipsport Gamechangeru bude velmi zajímavý titulový fight o pás slámové váhy mezi dvěma ženami. Představí se velmi kvalitní německá bojovnice Katharina Dalaside a její zámořská protivnice, Jacinta Austin. Ta je také velmi výrazná na australské MMA scéně. Kvalitní podívanou nabídne také zápas Grabinski vs Leandro. Jde o záložní zápas Tipsport Gamechangeru, v podání dvou zkušených a odolných borců. Můžeme tak očekávat dlouhý a poziční zápas, který pravděpodobně skončí na body či technickým rozhodnutím. Také fight Tayo Odunjo vs Endrit Brajshori by měl stát za to. I zde můžeme čekat utkání na několik kol, oba zápasníci jsou velmi odolní, zároveň nemají příliš v oblibě zápasy na zemi.

  Oktagon další zápasy

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  Zápas Kelt Jungwirth vs Řecký císař Palaiologos

  Dalším záložním zápasem Tipsport Gamechangeru je ten mezi Keltem Jungwirthem a jeho oponentem Řeckým císařem Palaiologem. Jungwirth na předminulém Oktagonu 44 podlehl Prometheovi, nyní má šanci zůstat alespoň jako záloha pro finálový zápas. Jeho řecký oponent se na Gamechangeru ještě nepředstavil, ale rozhodně si nenechá tuto šanci ujít. Dle předchozích zápasů Kelta půjde o velmi brutální podívanou. Jungwirth půjde po rozhodnutí v postoji, pokusí se o pěkné KO či TKO. Palaiologos je také v postoji silný, ale nejlépe se mu daří na zemi. Je tedy otázka, zda se mu podaří zápas na zem dostat, nebo se pustí do tvrdého souboje v postoji.

  Zápas Kelt Jungwirth vs Řecký císař Palaiologos

  Zdroj: Facebook organizace Oktagon

  Oktagon prize money

  Výše Oktagon prize money pro zápasníky je přísně střeženým tajemstvím. Ondřej Novotný i Pavol Neruda jsou velmi zdrženliví ohledně toho, kolik si zápasníci mohou za souboj vydělat. Platí ale, že pokud si zápasník teprve buduje jméno, musí počítat s nižší odměnou. Ta může mít na Oktagonu velikost okolo 25.000 Kč. Poněkud známější bojovníci si mohou přijít na mnohem vyšší sumu, ta se obvykle pohybuje v rozmezí od 100.000 do 200.000 Kč. Hvězdy české MMA scény pak mohou za účast na turnaji inkasovat až 400.000 Kč. V případě zahraničních špičkových zápasníků jsou sumy ještě vyšší.

  Tipsport Oktagon akční bonus

  Nezmeškejte Oktagon. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupný bonus 300 Kč zdarma.

  Oktagon historie

  Pokud se počítají i speciální vydání Oktagonů, pak Oktagon historie už zahrnuje více než 50 turnajů. Poslední Oktagon 45 se konal na pražské Štvanici. Oktagon 46 znamená návrat do Frankfurtu. Oktagon je nejstarší nejkvalitnější organizací MMA v Česku a na Slovensku. Zakladateli Oktagon live jsou Pavol Neruda a Ondřej Novotný. Tito dva vizionáři rozpoznali už v roce 2016, že MMA je celosvětově na vzestupu a že to bude chtít i v Česku založit projekt podobný UFC. Oktagon MMA se chytil, organizace pod svá křídla dostala velká jména, jako jsou Vémola, Kozma nebo Végh. Brzy byl otevřen také Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde fanoušci najdou kvalitní oblečení, doplňky a také výživu a přípravky k posílení imunity.

  Oktagon historie

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  Často kladené otázky

  Kde je možné sledovat Oktagon livestream zdarma?

  Jediná možnost, jak sledovat Oktagon livestream zdarma, je skrz Tipsport TV. Pokud máte účet u Tipsportu, můžete Oktagon 46 sledovat zdarma. Samotná organizace Oktagon zprostředkovává svůj vlastní Oktagon živý přenos. Ten je ale třeba předplatit na Oktagon TV.

  Kde koupit Oktagon lístky?

  Vstupenky na tento event pořídíte v síti online prodejen Ticketportal. Ale doporučujeme jednat rychle. Oktagon 46 vstupenky jsou už z velké části prodané, proto je třeba si rychle zajistit tu vaši.

  Jaký je Oktagon program?

  Na Oktagonu 46 v německém Frankfurtu se proti sobě postaví 22 zápasníků a zápasnic. Na programu je titulový zápas slámové váhy, semifinále i záložní zápasy Tipsport Gamechangeru a mnoho dalších zajímavých soubojů.

  Jaká je výše prize money na Oktagonu?

  Odpověď na tuto otázku je velmi dobře střežena. Přesné částky tedy neznáme, ale může jít o jakoukoliv částku mezi 25.000 Kč a 400.000 Kč. Záleží na úrovni zápasníka.

  Kdo je největší hvězdou Oktagonu 46?

  Mezi nejlepší zápasníky na Oktagonu 46 patří určitě David Kozma, případně jeho soupeř Prometheus Veličkovic. Také další bojovníci v Tipsport Gamechangeru patří mezi to nejlepší, co můžeme na evropské MMA scéně najít.

  Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna

  Oktagon vyráží opět za hranice, tentokrát opět do Frankfurtu. Oktagon MMA live stream živý přenos zdarma bude samozřejmě k dispozici u Tipsportu v sobotu 16.9. 2023 od 18:00. Oktagon 46 fightcard nabídne semifinálové zápasy Tipsport Gamechangeru, zápas o titul ve slámové váze i souboj domácího Kelta Jungwirtha a Řeckého císaře Palaiologa. V tomto článku se podíváme na Oktagon program, poradíme i kde sledovat Oktagon MMA živý přenos a přidáme i tipy na zápasy.

  Mohlo by Vás zajímat

  Oktagon 46 kurzy

  Už 16.9. 2023 se odehraje Oktagon 46 ve Frankfurtu. Podívejte se na nejzajmavější vypsané kurzy Oktagon 46. Využijte ty nejlepší kurzové příležitosti u sázkových kanceláří…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…