Kincl vs Vémola livestream kurzy – nejsledovanější odveta na české MMA scéně


Zápas století je tady, Kincl vs Vémola livestream kurzy už jsou samozřejmě připraveny, abyste mohli být přímo u toho. Největší rivalita na české MMA scéně se z internetu, soudních síní a tiskovek přesouvá do MMA klece. Můžete se tak těšit o zápas o titul šampiona střední váhy na 5 kol. Na krev dojde 20.5. 2023 v pražské O2 Areně. Oktagon livestream bude k dispozici na více místech, případně můžete vyrazit přímo na místo. Kincl vs Vémola lístky jsou stále k dostání.

Kincl vs Vémola livestream kurzy

  • Kincl vs Vémola odveta byla plánovaná téměř pět let, fanoušci se konečně dostali.
  • Dle bookmakerů jsou oba soupeři vyrovnaní, skalní fanoušci obou borců ale přísahají na vítězství svého favorita.
  • Kincl vs Vémola kurzy jsou 1.90 na prosté vítězství obou bojovníků.
  • Vyplatit se může spíše sázka na další příležitosti v zápase. Například kurz 1.65 je vypsán na to, že zápas bude trvat více než 3 kola.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Karlos Vémola 1.90 1.90

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Kincl vs Vémola
  • Soutěž: Oktagon 43
  • Čas zápasu: 20. 5. po 18:00
  • Kde sledovat: Tipsport TV, Oktagon PPV
Oktagon live stream přenos zdarma

Kde sledovat Kincl vs Vémola 2?

Pojďme zodpovědět otázku, kde sledovat Kincl vs Vémola 2, protože takový zápas si nemůžete nechat ujít. Celý zápas proběhne v pražské O2 Aréně 20.5.2023. Dostupný bude samozřejmě Kincl vs Vémola livestream, a to hned na více zdrojích. Můžete si předplatit PPV stream přímo na Oktagon TV nebo můžete sledovat bitvu století na TV Tipsport zdarma. Stačí se zaregistrovat a dokončit ověření účtu.

Kde sledovat zápas Kincl vs Vémola Datum a čas Začít sledovat
TV Tipsport 20.5.2023 po 18:00 Sledovat zde
Oktagon TV za 10.99€ 20.5.2023 po 18:00 Sledovat zde

Kincl vs Vémola lístky

Kincl vs Vémola lístky jsou stále dostupné, ale velmi rychle mizí. Zápas se odehraje v pražské O2 Aréně 20.5.2023. Lístky je možné zakoupit na webu Ticketportal, cena se samozřejmě liší podle kvality místa. Ty nejlevnější můžete koupit za 990 Kč, naopak ty nejlepší momentálně dostupná místa stojí až 2.990 Kč. Pokud na vás nezbydou lístky na místech s dobrým výhledem, vždy můžete využít Kincl vs Vémola livestream, který je dostupný například na Tipsport TV.

Kincl vs Vémola lístky

Zdroj: oktagon

Vémola livestream – Terminátor může přijít o všechno

Pro oba soky zápas hodně znamená, jejich několikaletá rivalita je skutečná, žádné klasické kočkování dvou zápasníků. Útoky mezi ním a Kinclem se dostaly i do osobní roviny, nakonec se potkají i u soudu. Prohra by zároveň pro Vémolu představovala kaňku na jeho dosavadní bojové reputaci, kterou by už těžko smýval. V jaké je tedy Terminátor kondici? Vémola byl na tom relativně dlouho špatně zdravotně, což se mu podařilo překonat. Vémola livestream z Oktagonu 41 ukázal, že Terminátor je zpátky a dokáže ukončit i dobrého postojáře v prvním kole. Vémola udělal i několik chyb, které ho v zápase otřásly, ale má alespoň materiál ke zlepšení před zápasem s Kinclem.

Vémola livestream – Terminátor může přijít o všechno

Zdroj: youtube

Vémola má velmi jednoduchý styl, na který bude sázet i tentokrát. Po krátkém souboji v postoji jde Terminátor po takedownu a ukončení na submisi. Pouze několik zápasníkům s ním vydrželo tak dlouho, že se rozhodovalo na body. Vémola svědomitě trénoval v ČR i v zahraničí, například pod vedením Jakuzy a Roberta Soldiče, který před 2 lety vyřídil Kincla. Problémem pro něj může být pouze nutnost zhubnout do střední váhy.

Zápasník Bilance Věk a výška Domovský gym
Karlos Terminátor Vémola 34 výher, 6 porážek 37 let, 183 cm Reinders MMA

Kincl livestream – má opravdu proti Vémolovi šanci?

Pro Patrika Kincla má tento zápas opět obrovský význam, rozhoduje se zde o tom, jak se uzavře jedna jeho životní kapitola. Buď se stane přemožitelem Terminátora, nebo se zařadí do dlouhého seznamu fighterů, kteří Vémolovi podlehli. Úřadující šampion střední váhy je mnohem dál, než byl při posledním zápasu s Vémolou. Pás drží od února 2022, kdy porazil Piráta, následně si expertně poradil s Alexem Lohorém, kterého ukončil po 2 minutách. Tím si titul úspěšně obhájil. Působil v Rusku i Polsku a dnes je rozhodně na vrcholu kariéry. Proto se opravdu snažil, aby se zápas Kincl vs Vémola 2 opravdu uskutečnil. Dokonce se vzdal i účasti na turnaji Tipsport Gamechanger. Jeho zápas s Vémolou tak bude probíhat ve stejný čas jako čtvrtfinále tohoto turnaje. Obě události bude hostit Oktagon 43.

Kincl livestream – má opravdu proti Vémolovi šanci

Zdroj: Youtube

Kincl trénoval pod vedením Dušana Macáka a dojel i na sparing s Jackem Hermanssonem, který se Vémolu porazil v roce 2015. Vémolův zápas s Matavaaem byl pro něj inspirací. Nevíme, jestli Kincl livestream ze zápasu sledoval, ale do zápasu jde s jasnou představou o soupeřových slabinách. Jeho šance je samozřejmě v postoji, na zemi bude spíše Vémolovi odolávat. Jeho slabinou ale vždy byla mentální odolnost, otázka tedy zní, jak moc na ní zapracoval.

Zápasník Bilance Věk a výška Domovský gym
Patrik Inspektor Kincl 26 výher, 10 porážek, 1 NC 33 let, 180 cm All Sports Academy

Kincl vs Vémola kurzy

Bookmakeři vypsali na prosté vítězství obou zápasníků identický kurz 1:90. Oba soupeři mají opravdu podobnou šanci na výhru, bude hodně záležet na tom, jak se povedou první kola. Dle odpůrců i zastánců má Patrik Kincl šanci vyhrát skrz KO, Vémola pak spíše na body nebo dokonce na submisi. Sázkaři na Tipsportu lehce favorizují Vémolu, vsadilo si na něj 60 % z nich. Dohromady bylo vsazeno přes 3.5 milionů Kč. Podle toho, jestli věříte na KO od Kincla nebo rychlou submisi od Vémoly, se budou odvíjet i případné sázky na další příležitosti. Zápas je vypsán na 5 kol, oba tyto druhy ukončení by přišly v prvních kolech. Vsadit si tak můžete na menší počet zahájených kol, například na méně než 2.5 je kurz 2.73. Pokud na výše zmíněné způsoby ukončení nevěříte, vsadíte si na delší zápas.

Kincl vs Vémola video a rozbor zápasu

Nelze zapomínat, že velká rivalita začala už před 5 lety. Tehdy se ještě Kincl a Vémola přátelili. Vémola v roce 2018 prohlásil, že je na české scéně nejlepší ve všech váhových kategoriích, proti tomu se ovšem ohradil právě Patrik Kincl. Ten byl jedničkou ve welteru a vyzval Terminátora na souboj. Ten přijal a rivalita začal, Vémola totiž obvinil Kincla z toho, že se chce pouze přiživit na jeho popularitě. Kincl vs Vémola 1 byl vypsán na 3 kola pod patronátem tehdejší největší MMA organizace v ČR, XFN.Když se podíváme na Kincl vs Vémola 1 video a rozbor zápasu, uvidíme Vémolu úplně jinak. Žádný rychlý takedown a pokus o tvrdou submisi soupeře, díky které si získal své přízvisko. Terminátor boxoval, kopal a zkoušel i lokty z otočky. Přesto se nejvíce akce zápasu Kincl vs Vémola 1 odehrálo na zemi. Terminátor měl problémy pouze ve třetím kole, ale i v něm nakonec Kincla dostal na zem. Nakonec zvítězil na body, Kincl sám uznal, že na něj zatím nemá. Jestli se to změnilo si můžete ověřit už 20.5. 2023. Stačí si vybrat, jaký Kincl vs Vémola livestream využijete.

Tip redakce: VYHRAJE KARLOS VÉMOLA

Oba soupeři jsou ve velmi dobré formě, přes Vémolův dříve špatný zdravotní stav. Oba také ví, s čím ten druhý přichází do zápasu. Vémola se připraví na rychlé pokusy o KO, naopak Kincl bude vědět, že Terminátor bude chtít dostat zápas na zem a ukončit submisí. A právě proto pravděpodobně nevyjde ani jedna z těchto strategií. A na vítězství skrz bodové hodnocení je lépe vybavený Vémola, má tedy záložní plán. Poučil se také ze zápasu s Matavaaem, který po něm také šel s vidinou pořádného KO.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vítězství Keity na KO, TKO nebo diskvalifikací 1.45 1.50

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wikipedia, tipsport, fortuna, oktagonmma