Jungwirth vs Denilson Neves de Oliveira – Oktagon 39 preview a tip na sázení


Oktagon 39 je za dveřmi, v mnichovské Audi Dome aréně se to bude bít hlava nehlava. Kvalitních duelů bude k vidění spoustu, ale tentokrát se zastavíme jen u hlavního souboje večera. Ve welterweight změří síly domácí borec Christian Jungwirth a Denilson Neves de Oliveira z Brazílie. Bude to zápas na 3 kola a utkají se borci, kteří rádi bojují v divokém tempu. 11. 2. 2023 zhruba od 22:30 proto čekejme atraktivní Oktagon MMA podívanou.

Jungwirth vs de Oliveira Neves Denilson - Oktagon 39 preview a tip na sázení

  • Christian Jungiwrth dokáže držet vysokou frekvenci úderů od začátku do konce
  • Denilson Oliveira je o 8 let mladší než jeho soupeř, preferuje boj v postoji
  • Tipsport už přijal sázky v celkové výši přes čtvrt milionu, nejvíce tipéři sází na výhru Němce
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Jungwirth 1.27 1.27

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Jungwirth vs Denilson Neves de Oliveira
  • Soutěž: Oktagon 39
  • Čas zápasu: 11. 2. od 22:30
  • Kde sledovat: Tipsport TV, Oktagon PPV

Kde sledovat Christian Jungwirth vs Neves Denilson de Oliveira

Kde sledovat Christian Jungwirth vs Neves Denilson de Oliveira? Milovník MMA by si měl pustit celý turnaj Oktagon 39. Ten začne v sobotu 11. 2. 2023 už po šesté večerní. Lze si předplatit oficiální stream na Oktagon TV. Divák k němu získá mnoho bonusových materiálů. Live stream zdarma ale zprostředkuje svým klientům také TV Tipsport. Samotné titulové utkání ve welterweight začíná cca ve 22:30.

Zápas Datum a čas Kde sledovat
Christian Jungwirth vs Neves Denilson de Oliveira 11. 2. 2023, 22:30 Oktagon TV, TV Tipsport

Christian Jungwirth je rodinné stříbro Oktagonu

Christian Jungwirth je rodinné stříbro Oktagonu. Pro MMA svět jej objevila právě česká MMA organizace. Debutoval zde poměrně nedávno, před 2 a čtvrt rokem. Od té doby alestihl odbojovat 8 zápasů, v nichž ukázal své kvality. I když v roce 2021 natáhl sérii porážek, nadále se těšil velké popularitě u českých fanoušků, u nichž si Jungwirth získal respekt za svou bojovnost a živelná projev. Tohoto chlapa sledovat v kleci, to je zkrátka zábava. A tak měli organizátoři Novotný a Neruda důvod jej nasazovat více a více. Jungwirth se otrkal a poslední rok patřil jemu. Porazil Pukače, Strzelczyka a Trusceka a jeho kredit ve welterové váze šel nahoru. Teď je rodákovi ze Stuttgartu bezmála 36 let, ale vrchol kariéry se blíží. Představí se před svými krajany v zaplněné Audi Dome aréně v Mnichově. A to dokonce v titulové bitvě.

Christian Jungwirth je rodinné stříbro Oktagonu

Zdroj: Facebook organizace Oktagon

De Oliveira je typický produkt brazilské MMA školy

27letý de Oliveira je typický produkt brazilské MMA školy. Stejně jako Rivaldo nebo Ronaldinho i on vyrůstal ve slumu. Na rozdíl od slavnějších krajanů ale upřednostnil bojové sporty před fotbalem. Začal u kickboxu a postupně se pokusil obsáhnout co nejvíce stylů. V Evropě ale bojuje relativně nedlouho. Rozdíl mezi evropským a brazilským přístupem je obrovský. De Oliveira je zvyklý na dynamický styl boje, ale přece jen vyznává více techniku. Když se do něj někdo pustí stylem všechno nebo nic, má velký problém. Proto skončil neslavně zápas s Eckerlinem. De Oliveira si nyní chce vylepšit pověst proti jinému Němci.

De Oliveira je typický produkt brazilské MMA školy

Zdroj: Facebook organizace Oktagon

Oktagon kurzy

Oktagon kurzy favorizují Christiana Jungwirtha. Bookmakeři Tipsportu i Fortuny vypočítali kurz na jeho výhru 1.27. O trochu více věří soupeři Tipsport, jenž nabízí kurz na výhru de Oliveiry 3.40. Fortuna zveřejnila kurz 3.47. Z dalších typů sázek zmiňme, že zápas bude ukončen na body nebo technickým rozhodnutím – kurze je 1.65. Že bude zahájeno více než 2.5 kol, tomu odpovídá kurz 1.45.

Tip redakce: Vyhraje Jungwirth

Jungwirth má sice ve svých 35 letech pomalejší vstupy do zápasu. Jakmile se ale trochu rozkouká na kolbišti, jeho výkon stoupá jako u kvalitního dieselového motoru. Pak už nevadí, že nedokáže svou pěstí poslat soupeře instantně do nemocnice, nemá schopnost vygenerovat KO úder. Jungwirth to dohání vytrvalým intenzivním tlakem a dobrou fyzickou kondicí. De Oliveira jako soupeř mu bude vyhovovat. Zápas se totiž bude odehrávat zřejmě v postoji, což má Jungwirth rád. V prvních minutách to bude vyrovnané, ale postupně de Oliveira převezme roli boxovacího pytle. Sázkaři, kteří by chtěli vsadit na Brazilce, by se měli nejdříve podívat na záznam jeho zápasu s Eckerlinem. A uvědomit si, že Eckerlin je výkonnostně o třídu níž než Jungwirth.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Fortuna
Vyhraje Jungwirth 1.27 1.27

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: wikipedia, tipsport, fortuna, oktagonmma