Vémola vs Pirát: Oktagon 51 preview a tip na sázení


Oktagon 51 nabídne divákům nejenom finále Tipsport Gamechangeru, ale také souboj mezi Karlosem Terminátorem Vémolou a Samuelem Pirátem Krištofičem. Půjde pravděpodobně o poslední Vémolův fight v O2 Areně, a rozhodně se bude na co dívat. Zápas Vémola vs Pirát bude na programu 29.12. od 21:00. V této analýze se lépe podíváme na formu obou fighterů, vypsané kurzy a přidáme i odhad výsledku zápasu.

Vémola vs Pirát: Oktagon 51 preview a tip na sázení

  • Karlos Terminátor Vémola naposledy ukončil při obhajobě titulu Langera a nyní se chystá na velký zápas proti Véghovi. Pirát tak představuje jistou formu tréninku.
  • Pirátovi se v posledních zápasech příliš nedařilo a potřebuje proto pořádně zvučné vítězství, aby restartoval svoji kariéru.
  • Na tento souboj jsou vypsány jasné kurzy. Na prosté vítězství Vémoly je kurz 1.11, na Piráta potom 5.61.
Náš tip Live přenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Betano
Karlos Vémola vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím Spustit live stream zdarma 2.50 2.00
  • Zápas: Karlos Vémola vs Samuel Krištofič
  • Soutěž: Oktagon 51
  • Čas zápasu: 29. 12. 2023
  • Živý přenos: TV Tipsport, Oktagon TV

Kde sledovat Vémola vs Pirát livestream?

Vémola vs Pirát live stream můžete sledovat na více místech. Zápas můžete samozřejmě vidět naživo, vstupenky do O2 Arény jsou stále k dispozici. Pro většinu českých diváků je ale mnohem přístupnější Oktagon live stream, který mohou sledovat z pohodlí domova. Všechny zápasy Oktagonu si můžete pustit zdarma přes TV Tipsport, pokud máte aktivní účet u této sázkové kanceláře. Případně si můžete zakoupit PPV stream Oktagon TV za 319 Kč.

Zápas turnaje Oktagon 51 Čas Kde sledovat
Bojan Veličkovic (RS) vs Andreas Michailidis (GR) 22:30 Začít sledovat
Čepo Vlastislav (SK) – Wawrzyniak Piotr (PL) 21:30 Začít sledovat
Vémola Karlos (CZ) – Krištofič Samuel (SK) 21:00 Začít sledovat
Škvor Daniel (CZ) – Zawada Martin (DE) 20:30 Začít sledovat
Surdu Ion (MO) – Paterno Stefano (IT) 20:00 Začít sledovat
Ryšavý Karol (CZ) – Henrique Madureira (IT) 19:30 Začít sledovat
Penco Chiara (IT) – Dourthe Eva (FR) 19:10 Začít sledovat
Roušal Radek (CZ) – Parker Kallum (UK) 18:50 Začít sledovat
Šormová Magdalena (CZ) – Martin Mallory (US) 18:30 Začít sledovat
Fiala Tomáš (CZ) – Shaaban Hassan (DE) 18:10 Začít sledovat

Vémola naposledy v O2 Aréně a trénink na Végha

Oktagon program už mnohokrát hostil zápasy Karlose Vémoly. Terminátor je ale na konci své úspěšné kariéry a čeká ho už jenom několik zápasů. V O2 Aréně se tak pravděpodobně představí naposledy. Souboj s Pirátem tak lze považovat za pomyslný trénink na odvetu s Véghem, které se diváci dočkají příští rok. Karlos Terminátor Vémola ani tentokrát nebude měnit svůj zavedený styl, půjde tvrdě po submisi. V předchozím zápase s Langerem sice doručil zajímavé a rychlé KO, ale na to tentokrát asi nedojde. Pirát je tvrdý oponent, který KO údery už mnohokrát vydržel. Celý zápas tak bude pravděpodobně rozhodnut na zemi nebo skrz body. Ve prospěch Vémoly hraje i podobná výška obou zápasníků a dohodnutá váha 88,5 Kg. Sám Vémola se nechal slyšet, že se na zápas těší. Pirát je dle něj oponent, který se nenechá rozhodit psychicky a jde do zápasu naplno.

Vémola naposledy v O2 Aréně a trénink na Végha

Zdroj: oktagon

Pirát chce restartovat kariéru ve velkém stylu

Pirát by si přál restartovat svou kariéru. V posledních zápasech se mu příliš nedařilo, naposledy dostal TKO od Roberta Bryczeka. I proto kývnul na zápas s Vémolou, do kterého nastupuje jako jasný outsider. Jejich duel je naplánovaný před hlavní zápas večera, který je finále Tipsport Gamechangeru Bojan Veličkovic vs Andreas Michailidis.

Pirát chce restartovat kariéru ve velkém stylu

Zdroj: oktagon

Vémola vs Pirát porovnání zápasníků

Níže najdete tabulku se základními údaji a porovnáním obou zápasníků. Údaje o jejich kondici a dosavadní kariéře se mohou hodit zejména při rozhodování o tom, na jakou příležitost v zápase budete sázet.

Statistiky Karlos Terminátor Vémola Samuel Pirát Krištofič
Bilance MMA 36-7 16-6
KO/TKO 9-1 4-1
Submissions 19-3 5-0
Decisions 8-3 7-5
Věk 38 rokov 34 rokov
Výška 183 cm 185 cm
Background Greco-Roman wrestling Muay Thai
Váha Middleweight Middleweight
Klub Reinders MMA Spartakus Fight Gym

Vémola vs Pirát kurzy

Vémola vs Pirát kurzy jsou vypsány jednoznačně. Na prosté vítězství Vémoly je u Tipsportu vypsán kurz 1.11, na Piráta pak 5.61. Většina sázkařů u Tipsportu tipuje vítězství Vémoly, na jeho výhru jich vsadilo přes 80 %. Dohromady bylo na prostá vítězství obou zápasníků vsazeno přes 1,3 milionu Kč. Oktagon kurzy jsou samozřejmě vypsány i na další příležitosti z tohoto zápasu. Pokud opravdu důvěřujete Terminátorovi, může být velmi dobrá sázka na jeho vítězství skrz submisi. Na tuto příležitost je kurz 2.60. Naopak u Piráta je velmi zajímavá sázka na ukončení zápasu skrz KO, TKO. To by mu mohlo zaručit překvapivé vítězství. Na tuto příležitost je kurz 3.68.

TIP REDAKCE: ZÁPAS BUDE UKONČEN NA BODY NEBO TECHNICKÝM ROZHODNUTÍM

V tomto zápase je jasným favoritem Terminátor. O vítězství by ho mohla připravit pouze nečekaná chyba a Pirát připravený ji využít. Není ale jasné, zda se mu podaří zajistit si vítězství tradiční submisí. Pirát se na tento styl boje připravoval a je tedy pravděpodobnější, že zápas skončí na body. Sázíme proto na jeho vítězství skrz bodové rozhodnutí s kurzem 2.50.

Náš tip Live přenos zdarma Kurz Tipsport Kurz Betano
Karlos Vémola vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím Spustit live stream zdarma 2.50 2.00

Zdroje článku: Oktagon, Tipsport