Ukrajina vs Belgie kurzy a preview: EURO 2024


V zamotané skupině E na EURO 2024 se hraje o hodně, postoupit mohou totiž ještě všechny týmy. Kromě utkání Slovenska nás čeká také duel Ukrajina vs Belgie. Kurzy jasně favorizují Belgii, ale zápas může dopadnout jakkoliv. Utkání se odehraje v úterý 26.6. od 18:00 a živě jej odvysílá ČT2.

Ukrajina vs Belgie kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Oba týmy se utkávají poprvé v historii
  • Belgii stačí k postupu na EURO 2024 remíza, Ukrajina potřebuje k jistotě výhru
  • Na Ukrajinu je vypsán u Tipsportu kurz 5.10, na remízu 4.16 a na vítězství Belgie 1.68

Ukrajina vs Belgie kurzy

Skupina E je nesmírně zamotaná. Poprvé v historii mistrovství Evropy se stalo, že všechny čtyři týmy mají po dvou kolech tři body a mohou postoupit ještě úplně všichni. Zároveň všichni mohou skončit na posledním místě a jet domů. V zápase je podle kurzů na EURO jasně favorizovaná Belgie a to v kurzu 1.68. Na Ukrajinu je vypsán velmi vysoký kurz 5.10. Na remízu si poté vsadíte v kurzu 4.16.

Ukrajina
Belgie

TIP NA SÁZENÍ – OVER 2.5 GÓLU

Belgii by sice stačila remíza k postupu, Ukrajině ale ne, pokud duel Slovenska s Rumunskem skončí také remízou. Proto bude muset jít za vítězstvím a mohly by tak padat góly. V obou zápasech Ukrajiny navíc 3 branky padly a mohlo by se to tak opakovat i tentokrát. Přidáváme ještě další tipy na sázení na EURO.
Over 2.5 gólu
1. poločas over 1.0
Oba dají gól

Nikdy se nevzdávat, to je Ukrajina

Nikdy se nevzdávat. To je hlavní heslo Ukrajiny v posledních letech, nejen na frontě, ale i na fotbalovém hřišti. Tým kapitána Zinchenka nezvládl první zápas s Rumunskem, který prohrál 0:3, následně se Slovenskem opět prohrával o poločase 0:1. Nesmírně těžká situace, kterou ale Ukrajina dokázala zvládnout, duel otočit a zůstat ve hře o postup. Všichni hráči cítí obrovskou hrdost při hraní za svou zem a to se odráží na jejich ohromné bojovnosti. Před posledním kolem má Ukrajina ze všech čtyř týmů asi nejmenší šanci na postup kvůli zápornému skóre a navíc ji čeká Belgie. Ale Ukrajina se nikdy nevzdává a může se stát cokoliv. Kurzy ale v tomto zápase věří spíše Belgii.

Rozpačitost Belgie

Na posledním MS v Kataru Belgie úplně vyhořela a vypadla už ve skupině. To teď chtěla napravit, jenže hned v prvním zápase senzačně prohrála se Slovenskem a opět probudila v zemi rozpaky. Porážku Belgičané alespoň napravili výhrou 2:0 nad Rumunskem, čímž se dostali do plusového skóre, což může být na konci klíčové. Velkým smolařem je zatím Romelu Lukaku, který už vstřelil tři branky, ale všechny mu odvolal VAR. Kurz na to že skóruje je tentokrát zhruba 2.00. Rudým ďáblům stačí v posledním zápase k postupu remíza. Pokud budou chtít postoupit, musí však získat více bodů než Rumunsko, které zatím drží první příčku. Belgický tým může stále být ten, kdo vyhraje EURO 2024.

Kde sledovat zápas Ukrajina vs Belgie

Napínavý duel Ukrajina vs Belgie o postup ze skupiny E na EURO 2024 se odehraje v MHP Aréně ve Stuttgartu 26.6 od 18:00. Utkání odvysílá ČT2. Favorit je podle kurzů Belgie, ale Ukrajina potřebuje nutně vyhrát. Teprve se tak uvidí, jestli ji uvidíme v pavouce EURO 2024.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
26.6. 2024, 18:00
Místo zápasu:
MHP Aréna, Stuttgart
Kurzy Tipsport:
5.10 vs 1.68
Kde sledovat:
ČT sport