Turecko vs Gruzie kurzy a preview: EURO 2024


Úterní fotbalový program nabídne utkání Turecko vs Gruzie v rámci skupinové fáze EURO 2024. Zatímco hosté se na turnaj dostali poprvé v historii, domácí jsou pravidelným účastníkem. Co od utkání očekávat a k jakým tipům nabádají kurzy? Zápas začíná v úterý 18. června v 18:00 a přímý přenos nabízí ČT sport.

Turecko vs Gruzie kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Turecko kvalifikací na EURO 2024 prošlo z prvního místa kvalifikace před Chorvatskem
  • Gruzie zvládla play-off o účast na turnaji s Lucemburskem a Řeckem
  • Ve skupině je doplní favorit turnaje Portugalsko a Česká republika

Turecko vs Gruzie kurzy

Turecko kvalifikací prošlo suverénně, nechalo za sebou i bronzový tým z mistrovství světa v Kataru, tedy Chorvatsko, a dalšího účastníka světového šampionátu Wales. I proto je proti Gruzii podle kurzů na EURO favorit za 1.74 u Tipsportu. Gruzii ale rozhodně nelze označit za jasného odpadlíka, její mladíci například na minulém mistrovství Evropy skončili až ve čtvrtfinále a navíc na penalty. Jejich výhra by na tiketu svítila v krásném poměru 5.1. Remízu můžete vsadit v kurzu 3.66, zároveň by ji asi nejvíce brali Češi, kteří by v následných dvou zápasech s Gruzií a Tureckem museli vyhrát asi jen jednou.

Turecko
Gruzie

TIP NA SÁZENÍ – NEPROHRA GRUZIE

Oba výběry si věří minimálně na třetí postupové místo ve skupině, ke kterému bude ale určitě potřeba neprohrát první zápas. Lze čekat opatrný první poločas a málo gólů, ani celková remíza v kurzu 3.66 by vyloženě nepřekvapila. S ohledem na horkokrevnost obou týmů lze ale čekat zápas nahoru dolů s gólem na obou stranách. Šampionát je zatím hodně gólový. Kurzy, že oba týmy skórují, lehce přehupují hodnotu 2.00. Přidáváme ještě jeden další tip, na sázení na EURO.
Oba týmy dají gól
Neprohra Gruzie

Gruzie může Turecko překvapit

Gruzie zároveň stále kádrem nemůže Turecku stoprocentně konkurovat. Formu má však nejspíš lepší. Bod a otevřené dveře do zápasů s Portugalci a Čechy, to by byl důstojný debut na mistrovství Evropy. Turci navíc na velkých turnajích často vybuchnou, stalo se jim to na minulých dvou mistrovství Evropy. Na obou skončili ve skupině. I aktuální forma obou výběrů hraje proti nim, což ale naprosto ignorují kurzy. Ani jeden z týmů nakonec nejspíš nebude ten, kdo vyhraje EURO 2024.

Kde sledovat zápas Turecko vs Gruzie

Úterní bitva Turecko vs Gruzie o první body ve skupině proti sobě postaví dva adepty na druhé až čtvrté místo. Zápas začne v úterý 18. června v 18:00, hostit ho bude Signal Iduna Park v Dortmundu. Utkání odvysílá ČT sport. Favorit je podle kurzů Turecko, jak už jsme ale psali, všechno může být nakonec jinak.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
18.6. 2024, 18:00
Místo zápasu:
Signal Iduna Park, Dortmund
Kurzy Tipsport:
1.74 vs 5.10
Kde sledovat:
ČT sport