Thompson –⁠ Djokovič: Wimbledon 2023 preview a tip na sázení


Nejslavnější z grandslamů, Wimbledon 2023, pokračuje druhým kolem, v němž změří síly Australan Thompson a obhájce titulu Novak Djokovič. Zatímco fenomenální Srb s přehledem zvládl vstup do turnaje a postup zpečetil ve třech setech, jeho příští soupeř má v nohách pět setů. Dokáže Australan největšího favorita na celkové vítězství zaskočit? Sledujte ve středu 5. července 2023 o 17:30 na kanálu Eurosport 2.

Thompson –⁠ Djokovič: Wimbledon 2023 preview a tip na sázení

  • Novak Djokovič se z titulu na Wimbledonu radoval už sedmkrát.
  • Pro Jordana Thompsona je na tomto turnaji zatím maximem 3. kolo.
  • Zápas je naplánován na středu 5. července 2023 od 17:30.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Thompson vyhraje více než 9.5 gamů 1.44 1.49

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Thompson –⁠ Djokovič
  • Soutěž: Wimbledon
  • Čas zápasu: 5. července 2023, 17:30
  • Kde sledovat: Eurosport 2

Kde sledovat zápas Thompson – Djokovič?

Pokud patříte k tenisovým fanouškům a nechcete si nechat travnatou část sezóny ujít, určitě vás zajímá, kde sledovat zápas Thompson – Djokovič. Wimbledon 2023 vysílá kanál Eurosport 2. Jedná se ale o kanál placený. Pokud byste chtěli slavný turnaj vidět zdarma, zapnout můžete livestream sázkových kanceláří, jako je například TV Tipsport. Průběh celého turnaje je také k vidění na oficiálním kanálu Wimbledonu na Youtube, kde si můžete připomínat nejzajímavější momenty z jednotlivých dní.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Wimbledon 2023 5. července 2023, 17:30 All England Club (Londýn) 17.8 vs 1.02 Eurosport 2, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV

Vyrovná Djokovič rekord Federera?

Jméno Novaka Djokoviče padá u otázky na to, kdo vyhraje Wimbledon 2023, nejčastěji. A není se co divit. Srb nenašel přemožitele na letošním Australian Open ani na pařížské antuce. A moc dobře ví i to, jaké je to vyhrát právě slavný Wimbledon. Triumfoval zde už sedmkrát a od roku 2018 neexistuje v mužské dvouhře jiný vítěz. Pokud by se radoval i letos, dorovnal by rekord Rogera Federera, který má doma 8 titulů z tohoto podniku.

Vyrovná Djokovič rekord Federera

Zdroj: tanjug

První kolo bez problémů

Vstup do velkých turnajů bývá někdy pro největší favority nelehký. Novak Djokovič však žádné drama nepřipustil a Argentince Pedra Cachína smetl ve třech setech. V posledním z nich sice musel do tiebreaku, ale zkušeně jej ovládl poměrem 7:4. Srba nerozhodila ani přeháňka, která hráče na hodinu a půl vyhnala z kurtu. Během utkání jen jednou ztratil servis a dotáhl tak do vítězství svůj 66. první zápas na grandslamech v řadě. A velkým favoritem bude i v následujícím utkání s Thompsonem.

Má Thompson čím překvapit?

Jordan Thompson je devětadvacetiletý australský tenista, který se aktuálně nachází na 70. místě žebříčku ATP. Nejvýše byl ve dvouhře na 43. místě. Letos má na kontě 2 tituly z turnajů nižší kategorie a nejvíce se mu daří na tvrdých površích. Ale ani na trávě si nevede špatně. Letos má na ní bilanci 10/4, loni 12/5. Na Wimbledonu startuje počtvrté, nejdále to dotáhl do 3. kola.

Má Thompson čím překvapit

Zdroj: tennis

Dramatický vstup do turnaje

Nechybělo moc a Australan se s Wimbledonem mohl loučit hned po úvodním utkání. Narazil v něm na Brandona Nakashimu z USA, 55. hráče světa, a prohrával už 2:0 na sety. Potřetí v kariéře však i z tohoto nepříznivého stavu dokázal zápas otočit a po třech a půl hodinách se radoval z postupu. Ve druhém kole tak narazí na největšího favorita turnaje, s nímž si zahraje vůbec poprvé.

Thompson – Djokovič kurzy

O favoritovi utkání není pochyb, o čemž vypovídá kurz 1.02 na Novaka Djokoviče více než jasně. A stejně to vidí i sázkaři, Thompsonovi věří jen minimum tipérů. Pokud byste si chtěli zkusit zahrát překvapení, můžete si vsadit na triumf Australana v kurzu 17.80. Jestliže neočekáváte úplně hladký průběh, nabízí se sázka na počet odehraných gamů v zápasu. Že jich uvidíme alespoň 30, můžete hrát v kurzu 1.79.

Tip redakce: Thompson vyhraje více než 9.5 gamů

Neočekáváme, že Novak Djokovič dopustí překvapení, ale pokud se Thompsonovi bude dařit na servisu, měl by si určitě několik gamů uhrát. V minulém zápase si pomohl 16 esy. V minimálně třísetové bitvě by 10 gamů měl uhrát bez problémů, i antukář Cachín jich proti Djokovičovi v prvním kole zvládl více. V kurzu 1.44 tak podle nás tato příležitost stojí za to.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Thompson vyhraje více než 9.5 gamů 1.44 1.49

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie