Swiatek –⁠ Sorribes Tormo: Wimbledon 2023 preview a tip na sázení


Wimbledon 2023 vstupuje do 2. kola a uvidíme v něm souboj Igy Swiatek a Sary Sorribes Tormo. O favoritce utkání není pochyb, světové jedničce z Polska mnozí předpovídají i celkový triumf na travnatém grandslamu. Potvrdí se papírové předpoklady, nebo Španělka dokáže překvapit? Sledujte ve středu 5. července od 16:00.

Swiatek –⁠ Sorribes Tormo: Wimbledon 2023 preview a tip na sázení

  • Světová jednička Iga Swiatek zatím na Wimbledonu došla nejdále do 4. kola.
  • Španělce se nejvíce daří na antuce a do zápasu vstoupí jako jasná outsiderka.
  • Utkání bude k vidění 5. července od 16:00.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Swiatek vyhraje méně než 12.5 gamů 1.31 1.35

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Swiatek –⁠ Sorribes Tormo
  • Soutěž: Wimbledon
  • Čas zápasu: 5. července 2023, 16:00
  • Kde sledovat: Eurosport 2

Kde sledovat zápas Swiatek – Sorribes Tormo?

Pokud si nechcete nechat počínání světové jedničky na Wimbledonu ujít, určitě vás zajímá, kde sledovat zápas Swiatek – Sorribes Tormo. Práva na celý turnaj má kanál Eurosport, zápasy vysílá na programu Eurosport 2. Alternativou jsou livestreamy zdarma, které nabízejí třeba sázkové kanceláře. Jestliže chcete vidět to nejzajímavější z hracích dní nebo sestřihy zápasů, nepřehlédněte oficiální Youtube kanál Wimbledon.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Wimbledon 2023 5. července 2023, 16:00 All England Club (Londýn) 1.04 vs 12.5 Eurosport 2, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV

Vylepší Iga svou bilanci na Wimbledonu?

Tráva zatím nepatří mezi oblíbené povrchy dvaadvacetileté Polky. Trojnásobná vítězka z Paříže, která dokázala triumfovat i na US Open, se na Wimbledonu zatím nejdále podívala do osmifinále a z toho pohledu jde o její nejméně oblíbený grandslam. Kariérní bilanci na trávě má 13/6, výrazně ji však vylepšily čtyři výhry z letošního roku. Mohlo by se tak zdát, že se s trávou pomalu sžívá, nicméně na turnaji v Bad Homburgu jí dokázala vzít set Tatiana Maria, 62. hráčka světa.

Vylepší Iga svou bilanci na Wimbledonu

Zdroj: tvn24

První kolo bez komplikací

Iga Swiatek patří k hlavním jménům, která padají při otázce, kdo vyhraje Wimbledon 2023. A v prvním kole pozici jedné z největších favoritek potvrdila. Číňance Lin Zhu povolila jen čtyři gamy. Ačkoliv jednou ztratila svůj servis, a navíc se musely hráčky potýkat i s pauzou způsobenou deštěm, nic z toho nevyhodilo Polku z rytmu a zápas s přehledem zvládla. A podle předpokladů by neměla mít problémy ani v kole dalším.

Antukářská specialistka Sorribes

Sara Sorribes Tormo je šestadvacetiletá Španělka, která se nachází na 84. místě žebříčku. Nejvíce jí sedí antuka, na které má kariérní bilanci 239/116. Na nedávném French Open dokráčela až do osmifinále. Na trávě téměř nehraje, první kolo Wimbledonu 2023 pro ni bylo vůbec prvním utkáním na tomto povrchu v aktuální sezóně. Na tomto turnaji startuje počtvrté, maximem je pro ni 2. kolo.

Antukářská specialistka Sorribes

Zdroj: val.superdeporte

Rychlý postup Španělky

Stejně jako Iga Swiatek povolila i Sorribes Tormo své soupeřce v prvním kole jen čtyři hry. Narazila v něm na další antukářku Martinu Trevisan z Itálie a za hodinu a čtyřicet minut bylo hotovo. Určitě se ale nedá říct, že by ji právě tato soupeřka nějak prověřila. Vylepšení maxima na Wimbledonu bude pro Sorribes Tormo velmi těžké a na zbraně fungující na antuce tu příliš spoléhat nemůže.

Swiatek – Sorribes Tormo kurzy

O tom, že Iga Swiatek zápas se Sorribes Tormo zvládne, nikdo nepochybuje. Sázkové kanceláře na výhru Polky vypsaly hodnotu 1.04 a věří jí i drtivá většina tipérů. Na překvapení v podobě vítězství Sorribes Tormo si můžete vsadit v kurzu 12.50. Kurz na to, že světová jednička vyhraje ve dvou setech, je 1.12.

Tip redakce: Swiatek vyhraje méně než 12.5 gamů

Hledat kurz s alespoň nějakou hodnotou je v tomto zápase oříšek. Nakonec tak volíme sázku na to, že Swiatek bude stačit k vítězství 12 gamů. To by odpovídalo výhře ve dvou setech bez tiebreaku. V kurzu 1.31 jde o poměrně zajímavou příležitost.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Swiatek vyhraje méně než 12.5 gamů 1.31 1.35

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie