Švýcarsko vs Itálie kurzy a preview: EURO 2024


Základní skupiny EURO 2024 jsou za námi, čekají nás osmifinále. Vyřazovací souboje otevře duel Švýcarsko vs Itálie. Kurzy favorizují Itálii, na kterou je vypsaný kurz 2.51. Utkání se odehraje v sobotu 29.6. od 18:00 a živě jej odvysílá ČT sport.

Švýcarsko vs Itálie kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Itálie obhajuje titul mistra Evropy
  • Švýcaři postoupili do čtvrtfinále ME jen jednou v historii
  • Na Švýcarsko je vypsán u Tipsportu kurz 3.31, na remízu 2.90 a na vítězství Itálie 2.51

Švýcarsko vs Itálie kurzy

Ve vyřazovací části už se rozdíly víceméně mažou a žádný tým už nebude tak velký favorit. Itálie ve skupině úplně nepřesvědčila, Švýcaři zase neprohráli a to ani s domácím Německem. Itálie však podle kurzů na EURO zůstává favoritem na vítězství a to v kuru 2.51. Na výhru Švýcarska si můžete vsadit v kurzu 3.31, na remízu poté v kurzu 2.90.

Švýcarsko
Itálie Náš tip

TIP NA SÁZENÍ – ITÁLIE DO ROZHODNUTÍ

Itálie se ve skupině moc nepředvedla, proti Albánii odehrála dobrý poločas, se Španělskem tahala za kratší konec a s Chorvatskem zachránila remízu až v nastavení. Play-off je ale úplně něco jiného a Squadra Azzura přeřadí na vyšší level. Postup by si obhájci trofeje měli pohlídat, Švýcaři ale budou kousat a zápas klidně může dojít do prodloužení, proto se více vyplatí zahrát výhru Itálie do rozhodnutí. V tabulce jsou i další tipy na sázení na EURO k zápasu Švýcarsko vs Itálie.
Itálie do rozhodnutí
Oba týmy dají gól
Over 1.5 gólu

Švýcarsko chce zopakovat poslední EURO

Švýcarsku se na posledním EURO povedlo něco nevídaného. V osmifinále totiž narazilo na čerstvého mistra světa a největšího favorita turnaje z Francie, jenže v napínavém duelu dokázalo dovést zápas do penalt a postoupit. Rádo by to zopakovalo i tentokrát, když narazí na obhájce trofeje Itálii. Ve skupině předvádělo docela solidní výkony, nejprve porazilo Maďarsko 3:1, následně remizovalo se Skotskem i Německem. Čtvrtfinále z posledního Eura je dosavadním maximem švýcarské reprezentace. Zároveň to bylo poprvé, co se Švýcarům povedlo dostat mezi 8 nejlepších v Evropě.

Obhajoba Itálie skřípe

V létě 2021 Itálie šokovalo celou Evropu, když ovládla mistrovství Evropy, s čímž se vůbec nepočítalo. Bylo to však naprosto zasloužené, Squadra Azzura hrála pod Robertem Mancinim vynikající fotbal. Od té doby to však šlo s Italy z kopce. V baráži na MS 2022 vyhořeli se Severní Makedonií a ani na současném Euru zrovna nezáří. Hned v prvním duelu inkasovali od Albánie nejrychlejší gól turnaje, poté sice otočili, jenže to bylo prakticky vše. Se Španělskem byli jasně horším týmem a porážka 0:1 byla ještě milosrdná, s Chorvatskem zachraňovali Italové remízu a postup až v osmé minutě nastavení. Mohou být vůbec těmi, kdo vyhraje EURO 2024?

Kde sledovat zápas Švýcarsko vs Itálie

První osmifinále Eura Švýcarsko vs Itálie se odehraje 29.6 od 18:00 na Olympiastadionu v Berlíně. Utkání bude vysílat ČT sport. Zápas rozhodne o tom, kdo postoupí do čtvrtfinále v pavouce EURO 2024. Mírný favorit je podle kurzů Itálie.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
29.6, 18:00
Místo zápasu:
Olympiastadion, Berlín
Kurzy Tipsport:
3.31 vs 2.51
Kde sledovat:
ČT sport