Stevanovič vs Kvitová⁠ Wimbledon 2023 preview a tip na sázení


Wimbledon 2023 vstupuje do třetího kola, v němž se proti sobě postaví Natalija Stevanovič a Petra Kvitová. Srbka se v hlavní soutěži představuje vůbec poprvé v kariéře, hned však získala cenný skalp v podobě Karolíny Plíškové. Petra Kvitová právě v Londýně zažila své největší úspěchy, když zde dvakrát dokázala turnaj ovládnout. Zvládne česká lvice pozici favoritky? Sledujte v sobotu 8. července na kanálu Eurosport.

Stevanovič – Kvitová⁠: Wimbledon 2023 preview a tip na sázení

  • Natalija Stevanovič se do hlavní soutěže Wimbledonu probojovala z kvalifikace.
  • Petra Kvitová letos drží na trávě skvělou bilanci 7/0.
  • Utkání mezi Stevanovič a Kvitovou je plánováno na 8. července 2023 od 12:00.
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Stevanovič vyhraje více než 5.5 gamu 1.51 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Stevanovič – Kvitová⁠
  • Soutěž: Wimbledon
  • Čas zápasu: 8. července 2023, 19:00
  • Kde sledovat: Eurosport 2

Kde sledovat zápas Stevanovič – Kvitová?

Každého českého fanouška bezpochyby zajímá, kde sledovat zápas Stevanovič – Kvitová. Stejně jako ostatní zápasy Wimbledonu 2023 bude k vidění na kanálu Eurosport 2, případně na některé z jeho platforem. A to v sobotu 8. července od 12:00. Jedná se ale o kanál placený. Přenos zdarma nabízí livestreamy sázkových kanceláří, které lze také využít. Pokud zápas nestihnete sledovat živě, můžete si pustit jeho sestřihy nebo nejdůležitější události hracích dní prostřednictvím Youtube kanálu Wimbledon.Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Wimbledon 2023 8. července 2023, 19:00 All England Club (Londýn) 9.08 vs 1.07 Eurosport 2, TV Tipsport, Fortuna TV, Chance TV

První wimbledonské vystoupení pro Srbku

Natalija Stevanovič je šestadvacetiletá srbská tenistka, které patří v žebříčku WTA až 225. místo. Jejím maximem je 162. pozice. Většinou se tato hráčka pohybuje na turnajích nižší kategorie, kde posbírala i čtrnáct svých titulů. Do slavného Wimbledonu se dříve dvakrát neúspěšně pokoušela prodrat z kvalifikace, povedlo se jí to však až letos.

První wimbledonské vystoupení pro Srbku

Zdroj: danas

Šokující výhra nad Plíškovou

Ve wimbledonské kvalifikaci si Stevanovič počínala suverénně a všechny tři soupeřky vyprovodila z kurtu výsledkem 2:0. V prvním kole hlavní soutěže na ni však čekala velká výzva v podobě české ranařky Karolíny Plíškové. Tu však Stevanovič šokovala svou hrou, Plíšková nedokázala získat ani jeden brejk soupeřky a po hodině a šesti minutách mohla Srbka slavit. Ve druhém kole si opět ve dvou setech poradila i s Němkou Korpatsch. Ta už však Stevanovič potrápila více a utkání se protáhlo na více než dvě a půl hodiny.

Vzpomínky na dva tituly

Petra Kvitová se na londýnských trávnících letos představila už popatnácté. A má na ně ty nejlepší vzpomínky. Právě na nich totiž získala své dva wimbledonské tituly, a to v roce 2011 a 2014. V posledních letech se jí však v All England Clubu až tolik nedařilo. Letos však má formu na to opět zaútočit na zajímavý výsledek. Svou úspěšnost právě na tomto povrchu před startem grandslamu totiž potvrdila titulem z Berlína a její letošní bilance na pažitu čítá sedm výher a žádnou porážku.

Vzpomínky na dva tituly

Zdroj: 20minutes

Čekání na první kolo

Déšť výrazně narušil program Wimbledonu 2023. Petra Kvitová byla jedním z těch hráčů, kteří si na své první vystoupení museli počkat. Nakonec se k prvnímu kolu dostala v pozdních hodinách až ve středu večer a bylo znát, že Petru čekání trochu rozhodilo. Zápas proti Italce Paolini sice začala výhrou v prvním setu, ten druhý však v tiebreaku prohrála. Ve třetí sadě však nenechala nic náhodě a půl hodina jí stačila k jejímu ovládnutí. Ve druhém kole proti Bělorusce Sasnovich si počínala česká lvice suverénněji a soupeřce povolila jen 4 gamy.

Stevanovič – Kvitová kurzy

O favoritce utkání není pochyb. Vždyť Petra Kvitová se může považovat i za jednu z adeptek na to, kdo vyhraje Wimbledon 2023. Kurzy tak vyznívají v její prospěch, na výhru české hráčky je vypsaná hodnota 1.07. Na další překvapivou výhru Stevanovič je kurz 9.08. Že si Srbka zvládne uhrát alespoň set, lze zkusit za 2.83.

Tip redakce: Stevanovič vyhraje více než 5.5 gamu

Věříme, že Petra Kvitová zápas zvládne, ale vzhledem k letošním úspěchům Srbky na londýnských trávnících tušíme, že to nebude úplně jednoduché. Proto volíme sázku na to, že Stevanovič zvládne uhrát alespoň 6 gamů v kurzu 1.51.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Stevanovič vyhraje více než 5.5 gamu 1.51 1.52

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie