Španělsko vs Gruzie kurzy a preview: EURO 2024


V neděli se ve vyřazovací fázi EURO 2024 představí také nejlepší tým základních skupin, uvidíme totiž duel Španělsko vs Gruzie. Kurzy samozřejmě favorizují jasně Španělsko. Utkání se odehraje v neděli 30.6. od 21:00 a živě jej odvysílá ČT sport.

Španělsko vs Gruzie kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Španělsko ještě na Euru nedostalo ani gól
  • Gruzie si na svém prvním ME zajistila senzační postup
  • Na Španělsko je vypsán u Tipsportu kurz 1.20, na remízu 6.80 a na vítězství Gruzie 14.50

Španělsko vs Gruzie kurzy

Nejvíc nevyrovnaný duel ze všech osmifinálových střetnutí, to je souboj Španělska s Gruzií. La Roja prošla skupinou bez ztráty bodu a ani jednou neinkasovala, Gruzie postoupila tak trochu zázrakem. Logicky tak je Španělsko podle kurzů na EURO považováno za obřího favorita, a to v kurzu 1.20. Remízu si můžete vsadit v kurzu 6.80 a senzační výhru Gruzie v obřím kurzu 14.50.

Španělsko Náš tip
Gruzie

TIP NA SÁZENÍ – ŠPANĚLSKO VYHRAJE S ČISTÝM KONTEM

Španělsko ukazuje na Euru famózní formu. Ve skupině smrti vyhrálo všechny tři zápasy, od Chorvatska, Itálie ani Albánie navíc nedostalo ani gól. A tato sázka by mohla vyjít i tentokrát, když se Španělé utkají s papírově ještě slabší Gruzií. Ta sice vstřelila gól ve všech zápasech ve skupině, ale defenziva La Rojy je na vysokém levelu. V tabulce jsou ještě další tipy na sázení na EURO k zápasu Španělsko vs Gruzie.
Španělsko vyhraje s čistým kontem
1. poločas - Španělsko
Španělsko [HCP] -1.5

Zopakuje Španělsko zlaté tažení?

Základní skupina Španělska hodně připomíná skupinu z roku 2012, kdy La Roja naposledy ovládla nějaký šampionát a dovršila čtyřletou dominanci nad světem. I tenkrát v Polsku narazila na Itálii a Chorvatsko, jen místo Albánie přibylo do party Severní Irsko. A i před 12 lety Španělé dokázali skupinu vyhrát. Následně La Roju čekala nesmírně těžká vyřazovací část, když si musela poradit s Francií, Portugalskem a Itálií. Kvůli novému systému teď musí přejít o jedno kolo navíc, ale Gruzie by neměla být žádný oříšek. Na druhou stranu je tu strašák z MS 2022, kdy Španělé prošli sebevědomě skupinou a v osmifinále je vyřadilo Maroko. Tentokrát ale působí jako nejlepší tým na turnaji, jako jediní prošli skupinou bez ztráty bodu a navíc ani jednou neinkasovali. Spolu s Anglií, která má lepší los, jsou tak podle kurzů největší kandidáti na to, kdo vyhraje EURO 2024.

Senzace bez tlaku na straně Gruzie

Gruzie zažívá úžasné časy. Už postup na EURO přes Řecko byl malou senzací, nečekalo se poté, že by ve skupině dokázala něco uhrát. Jenže Kvaratskhelia a jeho tým dokázali navzdory kurzům sebrat bod Česku a hlavně porazit Portugalsko a zajistit si tak historický postup do osmifinále. Teď už může hrát Gruzie absolutně bez tlaku. Nikdo od ní nic neočekává, i když vypadne v osmifinále se Španělskem, fanoušci přivítají hráče doma jako hrdiny. Právě tahle role by mohla Gruzíjcům velice sedět. A kdo ví, třeba se absolutnímu outsiderovi podaří postarat o další zázrak. Jejich šance jsou vyčísleny sázkovými kanceláři na 6 %, ale v tom je fotbal krásný, že dokud je šance byť jednoprocentní, stát se může cokoliv.

Kde sledovat zápas Španělsko vs Gruzie

Osmifinále Eura Španělsko vs Gruzie se odehraje 30.6. od 21:00 na RheinEnergieStadionu v Kolíně nad Rýnem. Utkání bude vysílat ČT sport. Zápas rozhodne o tom, kdo postoupí do čtvrtfinále v pavouce EURO 2024. Velký favorit je podle kurzů Španělsko.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
30.6, 21:00
Místo zápasu:
RheinEnergieStadion, Kolín nad Rýnem
Kurzy Tipsport:
1.20 vs 14.50
Kde sledovat:
ČT sport