Slovensko vs Ukrajina kurzy a preview: EURO 2024


EURO 2024 pokračuje v plném proudu, v pátek dojde v rámci skupiny E na velmi zajímavý souboj mezi Slovenskem a Ukrajinou. Kurzy sázkových kanceláří nahrávají mírně ve prospěch ukrajinského výběru, jenž nutně potřebuje naplno bodovat. Utkání Ukrajina vs Slovensko se odehraje v pátek 21. června a živě jej bude vysílat televizní stanice ČT sport.

Slovensko vs Ukrajina EURO

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Slovensko se postaralo doposud o největší překvapení na Euro, když si vyšláplo na favorizovanou Belgii
  • Ukrajina po špatném výkonu s Rumunskem nutně potřebuje naplno bodovat
  • Na Ukrajinu je u Tipsportu vypsán kurz 2.15, na remízu kurz 3.24 a na výhru Slovenska kurz 3.67

Slovensko vs Ukrajina kurzy

Jak již kurzy na EURO sázkových kanceláří napovídají, nemělo by se jednat o jednoznačné střetnutí. Čeká se naopak vyrovnaný souboj, o jehož výsledku rozhodnou drobné detaily. Přece jen v roli mírného favorita do zápasu nastoupí Ukrajina, jež nutně potřebuje získat tři body, pokud chce pomýšlet na postup do vyřazovací části.

Slovensko
Ukrajina Náš tip

TIP NA SÁZENÍ – VÍTĚZSTVÍ UKRAJINY

Očekáváme, že Ukrajina se z úvodního nevydařeného vystoupení poučí a ze souboje se Slovenskem si odnese plný bodový zisk. To má za sebou náročný duel s Belgií, svěřenci italského kouče Francesca Calzony navíc mají méně času na odpočinek. Ukrajina se může spolehnout na velké individuální hvězdy jako Mudryk či Dovbyk. To jsou naše tipy na sázení na EURO.
Vítězství Ukrajiny
Více než 1.5 gólu
Dovbyk dá gól

Obrovské překvapení v podání Slovenska

Slovensko se v dosavadním průběhu sedmnáctého evropského šampionátu ve fotbale postaralo o největší překvapení, a to když si v pondělí poradilo s Belgií. O jediný platný gól v utkání se postaral Ivan Schranz. Dvakrát se prosadil také Romelu Lukaku, jenže první trefě předcházelo ofsajdové postavení a před druhým gólem došlo k zásahu ruky. Po konzultaci s videorozhodčím tak pochopitelně góly nemohly být uznány. Pokud se podíváme na historii vzájemných zápasů, zjistíme, že k poslednímu střetnutí těchto dvou mužstev došlo v listopadu roku 2018. Náš východní soused tehdy vyhrál jednoznačně 4:1, oba kádry však od té doby doznaly obrovských změn s čímž počítají i kurzy.

Nevydařený vstup Ukrajiny

Očekávalo se, že Ukrajina úvodní duel ve skupině zvládne a přiblíží se k vyřazovací části. V souboji s Rumunskem však inkasovala dva velmi laciné góly a nakonec prohrála 3:0. Trenér Sergiy Rebrov by měl své svěřence dostatečně namotivovat, aby se podobný výkon již neopakoval. Ukrajina totiž za celý zápas prakticky nic nevytvořila, nedokázala naplno využít předností Mykhailo Mudryka či Artema Dovbyka. Jestli chtějí být těmi, kdo vyhraje EURO 2024, musí mnohé zlepšit.

Kde sledovat zápas Slovensko vs Ukrajina

Pro oba národní týmy půjde o druhé utkání na letošním Euru, zápas Slovensko vs Ukrajina se odehraje v pátek 21. června od 15:00 v Merkur Spiel-Areně v Düsseldorfu. Utkání bude možné sledovat na televizní stanici ČT sport. Mírný favorit je podle kurzů Ukrajina.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
21.6. 2024, 15:00
Místo zápasu:
Merkur Spiel-Arena, Düsseldorf
Kurzy Tipsport:
3.67 vs 2.15
Kde sledovat:
ČT sport