Slovensko vs Rumunsko kurzy a preview: EURO 2024


Pokud jste někdy hledali remízový zápas, tak je to právě tenhle. V duelu Slovensko vs Rumunsko na EURO 2024 totiž stačí oběma týmům k postupu remíza. Kurzy lehce favorizují Slovensko v kurzu 3.09. Utkání se odehraje v úterý 26.6. od 18:00 a živě jej odvysílá ČT sport.

Slovensko vs Rumunsko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Oběma týmům stačí k postupu do vyřazovací části EURO remíza
  • Slovensko může postoupit ze skupiny na EURO podruhé v historii
  • Na Slovensko je vypsán u Tipsportu kurz 3.09, na remízu 2.11 a na vítězství Rumunska 3.58

Slovensko vs Rumunsko kurzy

Skupina E se vyvinula nesmírně zajímavě. Před posledním zápasem mají všechny celky 3 body. Belgie hraje s Ukrajinou, Slovensko s Rumunskem, které je na prvním místě. Na Slovensko si můžete vsadit v kurzu 3.09, výhru Rumunska můžete zkusit v kurzu 3.58. Nejpravděpodobnější je však podle kurzů na EURO remíza za 2.11.

Slovensko
Rumunsko

TIP NA SÁZENÍ – REMÍZA

Počty a tipy na sázení na EURO jsou v tomto případě velice jednoduché. Remíza posune oba týmy k postupu. A to ať už z druhého či třetího místa. U Rumunska by to mohlo být dokonce z prvního. Je tak jasné, že se oba týmy nikam nepoženou. Na to už zareagovaly sázkové kanceláře a kurz na remízu spadl z kurzu 2.95 na 2.11. I tak je to ale velmi lákavý kurz, který se dá navíc spojit s nějakým underem. Kdo by si rád zariskoval, může zkusit i přesný výsledek 0:0.
Under 2.0 gólu
Přesný výsledek 0:0

Senzační výhra a smolná prohra Slovenska

Slovensko v této skupině odstartovalo senzační výhrou nad Belgií, kterou vystřelil Ivan Schranz. Útočník Slavie pokračoval ve skvělé formě, když otevřel skóre i proti Ukrajině. Jenže tady už to se šťastným koncem nebylo. Ukrajina od inkasovaného gólu přepla na vyšší obrátky, ve druhém poločase srovnala a těsně před koncem dokázala vstřelit vítězný gól. Slovensku teď však stačí k postupu uhrát remízu. Pokud dokáže vyhrát a Ukrajina neporazí Belgii, tak by šlo dokonce z prvního místa. A to by byla velká senzace. Kurzy se však přiklánějí k remíze.

Rumunsko má první místo na dosah

Rumunsko bylo před začátkem šampionátu odsuzováno na poslední místo ve skupině. Kdo by jim věřil v konkurenci Belgie, Ukrajiny a Slovenska. Parta kolem v Česku dobře známého kapitána Stancia si ale řekla o pozornost hned v prvním zápase, když přejeli černého koně turnaje z Ukrajiny 3:0. Ve druhém duelu sice Rumuni nestačili na Belgii, ale i tak jsou po dvou kolech na prvním místě tabulky. A počty jsou velice jednoduché. Pokud porazí Slovensko, půjdou do osmifinále z prvního místa. Remíza by je také poslala dál, klidně i z prvního místa, pokud by druhý duel skončil také dělbou bodů. Jediný způsob, jak by mohlo Rumunsko nepostoupit, je, že by muselo prohrát se Slovenskem a zároveň Ukrajina porazit Belgii. Pak by měli Red Devils lepší vzájemný zápas a odsunuli by Rumunsko na poslední místo ve skupině. Po senzačním úvodu však celé Rumunsko doufá, že to budou právě oni, kdo vyhraje EURO 2024.

Kde sledovat zápas Slovensko vs Rumunsko

Duel Slovensko vs Rumunsko o postup ze skupiny E na EURO 2024 se odehraje v Deutsche Bank Parku ve Frankfurtu 26.6. od 18:00. Utkání odvysílá ČT sport. Zdá se, že kurzy to s remízou myslí opravdu vážně, o čemž svědčí nebývale nízká hodnota lehce přes 2. Pokud tak zápas opravdu skončí, uvidíme oba týmy v pavouce EURO 2024.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
26.6. 2024, 18:00
Místo zápasu:
Deutsche Bank Parku, Frankfurt
Kurzy Tipsport:
3.09 vs 3.58
Kde sledovat:
ČT sport