Skotsko vs Švýcarsko kurzy a preview: EURO 2024


Duel dvou celků, které do mistrovství Evropy ve fotbale vstoupily diametrálně odlišně, to je střet Skotsko vs Švýcarsko. Kurzy favorizují Švýcary, na které si vsadíte v kurzu 1.85. Utkání začne ve středu 19.6. ve 21:00 a živě jej odvysílá ČT sport.

Skotsko vs Švýcarsko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Skotsko na úvod EURO 2024 dostalo výprask od Německa 1:5
  • Švýcaři mají na dosah třetí postup ze skupiny na EURO v řadě
  • Na Skotsko je u Tipsportu vypsán kurz 4.44, na Švýcarsko 1.85, ne remízu je kurz 3.60

Skotsko vs Švýcarsko kurzy

Skupina A má poměrně jasné obrysy. Německo by mělo skupinu vyhrát, Skotsko se nejspíš z posledního místa nevymaní. Švýcarsko a Maďarsko by si to poté měli rozdat o druhé místo. Z toho jasně vyplývají i kurzy na EURO na tento zápas, kdy je Švýcarsko favoritem v kurzu 1.85, Skotsko pak outsiderem v kurzu 4.44. Na remízu si vsadíte v kurzu 3.60.

Skotsko
Švýcarsko Náš tip

TIP NA SÁZENÍ – ŠVÝCARSKO

Švýcaři ukázali svou sílu v prvním zápase, kdy porazili Maďarsko 3:1. Naopak Skotové se nepředvedli v nejlepším světle. Nejen že dostali 5 gólů od Německa, ale hlavně hráli velice pasivně. Švýcarsko by si tak v tomto zápase mělo se Skotskem poradit a definitivně si zajistit postup do osmifinále minimálně z druhého místa. Přidáváme i další tipy na sázení na EURO.
Švýcarsko vyhraje
1. poločas - Švýcarsko
Over 2.5 gólu

Skotsko musí zabojovat

Skotsko asi ani nečekalo, že by v prvním zápase dokázalo obrat domácí Německo o body. Zároveň ale zřejmě netušilo, že dostane pět branek, což mu zkomplikuje případný postup ze třetího místa. Pokud bude chtít Skotsko postoupit, musí ve zbylých dvou utkáních se Švýcarskem a Maďarskem získat alespoň 4 body. Na první pohled to vypadá jako velice těžký úkol, ale nic není nemožné. Skotové by však museli výrazně zlepšit jak svou defenzivu, tak také ofenzivu. Bídu ve skotském táboře potvrzují taktéž kurzy.

Snový začátek Švýcarů

Očekávalo se, že Švýcarsko si to s Maďarskem rozdá o druhé místo, někteří dokonce favorizovali tým okolo Szoboszlaie, který je na vzestupu. Švýcaři však do zápasu vletěli skvěle a už v poločase vedli 2:0. Ve druhé půli sice inkasovali kontaktní branku, ale Embolo pečetil na konečných 3:1. Momentálně jsou tak velice blízko postupu a pokud porazí Skoty, budou mít jistotu osmifinále z prvních dvou míst, což by jim dalo lepší pozici do vyřazovacích bojů. Motivace tak bude jistě velká, kurzy jsou s nimi, ale to nemusí nic znamenat. Mohou to být oni, kdo vyhraje EURO 2024?

Kde sledovat zápas Skotsko vs Švýcarsko

Čtvrtý zápas ve skupině A na EURO 2024 Skotsko vs Švýcarsko se odehraje ve středu 19.6. od 21:00 hodin na RheinEnergieStadionu v Kolíně nad Rýnem. Duel vysílá živě ČT sport. Podle kurzů jsou na tom lépe Švýcaři.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
19.6. 2024, 21:00
Místo zápasu:
RheinEnergieStadion, Kolín nad Rýnem
Kurzy Tipsport:
4.44 vs 1.85
Kde sledovat:
ČT sport