Sinner vs Djoković: Wimbledon, preview a tip na výsledek


Kdo je Jannik Sinner, to už Novak Djoković velmi dobře ví. Loni na Wimbledonu slavný Srb jen zíral, protože ho italský zrzek ve čtvrtfinále mlel. 5:7 a 2:6 z pohledu Djokoviće po dvou setech už vypadalo, že je favorit turnaje blízko vyřazení. Ale Djoković přesto otočil. Těžší chvíle pak až do konce turnaje nezažil, Norrieho a Kyrgiose celkem pohodlně porazil a zvedl nad hlavu další trofej. Letos by mohl triumfovat znovu, ale v cestě stojí znovu Sinner. Tito dva rozehrají partii 13. 7. od 12:00.

Sinner vs Djoković: Wimbledon, preview a tip na výsledek

  • Sinner zatím na cestě turnajem ztratil jen dva sety: proti Halysovi a Safiullinovi
  • Djoković na Wimbledonu hrál 5 tiebreaků a všechny vyhrál
  • Na Sinnera je vypsán kurz 5.28, zatímco jeho slavnějšímu soupeři bookmakeři Tipsportu určili 1.19
Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Jannik Sinner vyhraje více než 12.5 gamů 1.35 1.47

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Sinner vs⁠ Djokovič
  • Soutěž: Wimbledon
  • Čas zápasu: 13. července 2023, 12:00
  • Kde sledovat: TV Tipsport

Kde sledovat zápas Thompson – Djokovič?

Představujeme highlighty osmifinálového duelu favorita turnaje. Djoković se proti Hurkaczovi zapotil, šel přes dva tiebreaky a třetí set polský tenista urval v „normální hrací době“. To už měl Srb snadnější práci i proti světové sedmičce Rubljovovi ve čtvrtfinále. Nyní se ale nacházíme v semifinálové fázi. Duel Jannik Sinner vs Novak Djoković sledujte na TV Tipsport. Přímý přenos zdarma začíná ve čtvrtek 13. července od 12:00.

Soutěž Termín zápasu Místo zápasu Kurzy Tipsport Kde sledovat
Wimbledon 2023 13. července 2023, 12:00 All England Club (Londýn) 5.28 vs 1.19 TV Tipsport

Jannik Sinner nevypadá jako typický Ital

Jannik Sinner nevypadá jako typický Ital a nemá ani stereotypní italské jméno. To je ale dáno tím, že pochází z Jižního Tyrolska, regionu, kde se mluví převážně německy. Také 21letý tenista Goethův jazyk plynně ovládá. Ze stejného kraje pochází i legendární horolezec Reinhold Messner. Sinner může slávu muže, který pokořil všechny osmitisícovky, napodobit. V mladém věku má už 7 titulů z turnajů ATP. A také na Grandslamech už vystrkuje drápky. Loni se dostal do čtvrtfinále všech turnajů s výjimkou French Open. Letos už vylepšil své maximum právě na Wimbledonu. Cestou do semifinále ztratil jen dva sety.

Jannik Sinner nevypadá jako typický Ital

Zdroj: btu.org.ua

Djoković je po French Open nejlepším mužským tenistou historie

Novak Djoković je po French Open nejlepším mužským tenistou historie. To už mu nikdo neodpáře. Má 23 grandslamových titulů. A teď si brousí zuby na 24. Wimbledon je po Australian Open jeho druhý nejoblíbenější turnaj, získal zde 7 vítězství. Od roku 2017, kdy v Londýně triumfoval Roger Federer, nebylo na trofej vyryto jiné jméno než Novak Djoković. Poté, co Federer a Nadal vyklidili pozice, jsou Grand Slamy už v podstatě jen o měření sil Novaka Djokoviće s nastupující generací. Příchuť retra však mělo letošní třetí kolo, kdy Srb sehrál zápas s 38letým Wawrinkou. Ani ten ale favorita moc nepotrápil.

Djoković je po French Open nejlepším mužským tenistou historie

Zdroj: hum.uss.edu.bo

Kurzy Sinner vs Djoković

Kurz 5.28 na Jannika Sinnera znamená, že vítězství Itala není podle sázkových kanceláří realistické. Přesto se našlo 15 % tipérů na Tipsportu, kteří na výhru Sinnera vsadili. Většina pak vkládá peníze na úspěch Novaka Djokoviće, kde kurz je 1.19. Z dalších sázkových příležitostí můžeme zmínit počet setů vyšší 3.5 (kurz je 1.72) a to, že Djoković vyhraje více než 20.5 gamů (kurz je 1.90).

Tip redakce: Jannik Sinner vyhraje více než 12.5 gamů

Tušíme, že Sinner semifinále Wimbledonu zdramatizuje. Už loni v Londýně dával Djokovićovi zabrat. Málokdy vidíte legendárního tenistu prohrát set 2:6. Letos je navíc Sinner ještě o kousek lepší. Je pravda, že oproti loňsku měl lehčí los. Místo Wawrinky, Isnera či Alcaraze narazil na Schwartzmanna, Galána či Halyse. Všechny souboje ale zvládl s přehledem. K přednostem Itala patří dělové podání. Safiulina vymazal 14 esy. Ve svém podání tedy Sinner jistě nějaké ty gamy sbírat bude.

Náš tip Kurz Tipsport Kurz Betano
Jannik Sinner vyhraje více než 12.5 gamů 1.35 1.47

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie