Portugalsko vs Slovinsko kurzy a preview: EURO 2024


Další pondělní osmifinálový duel bude na EURO 2024 souboj Portugalsko vs Slovinsko. Sázkové kanceláře se svými kurzy jasně favorizují Portugalsko, ale tak jednoduché to nebude. Utkání se odehraje v pondělí 1.7. od 21:00 a živě jej odvysílá ČT sport.

Portugalsko vs Slovinsko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Portugalci z posledních třech turnajů přešli přes osmifinále jen jednou
  • Slovinci postoupili ze skupiny na některém ze šampionátů poprvé v historii
  • Na Portugalsko je vypsán u Tipsportu kurz 1.38, na remízu 4.75 a na vítězství Slovinska 8.86

Portugalsko vs Slovinsko kurzy

Podle kurzů na EURO 2024 je v zápase na první pohled jasný favorit a jasný outsider, ale tak snadné to rozhodně nebude. Sázkové kanceláře ohromně věří Portugalsku a na jeho výhru vypsali kurz pouhých 1.38. Vítězství Slovinska si můžete zahrát v kurzu 8.86, remízu poté v kurzu 4.75. Portugalci však mají své problémy, Slovinci navíc ukázali, že na turnaji nejsou do počtu, když v těžké skupině s Anglií, Dánskem a Srbskem ani jednou neprohráli.

Portugalsko
Slovinsko

TIP NA SÁZENÍ – NEPROHRA SLOVINSKA

Na každém turnaji se ve vyřazovací části zrodí nějaké velké překvapení, a to by mohlo přijít zde. Portugalsko je tým plný hvězd a obří individuální kvality, týmově to ale tak nešlape. Bez problémů porazili jen Turky, s Českem se trápili až do poslední minuty a nestačili na Gruzii, i když s béčkovou sestavou. Slovinsko naopak ukazuje ohromnou obětavost, týmovost a fungující systém opřený o skvělého Oblaka v bráně. Ve vysokém kurzu se tak nabízí zkusit zahrát neprohru Slovinska v základní hrací době. Přidáváme ještě další tipy na sázení na EURO k zápasu Portugalsko vs Slovinsko.
Neprohra Slovinska
1. poločas - neprohra Slovinska
Oba dají gól - ANO

Hvězdy bez systému, to je současné Portugalsko

Když se podíváte na tým Portugalska, dle počtu hvězd byste jasně řekli, že to budou oni, kdo vyhraje EURO 2024 a souhlasí i kurzy. Ronaldo, Fernandes, Silva, Leao, Cancelo, Dias, Félix a další… Jenže na papíře se fotbal nehraje a hvězdy nikdy nejsou víc než tým. Portugalsko v roce 2016 ještě bez všech hvězd kromě Ronalda ovládlo EURO, kde ale nemělo žádné velké hráče a sázelo více na týmové pojetí. Jenže od té doby co dorostla zlatá generace, hned dvakrát na velkých šampionátech Portugalci vypadli v osmifinále a jednou ve čtvrtfinále. Ve skupině úplně nepřesvědčili, na druhou stranu ani nezklamali. Proti Česku hráli velmi dobře, ovšem neproduktivně a zápas otáčeli až v nastavení. Skvělý zápas předvedli proti Turecku, s velmi proházenou sestavou pak podlehli Gruzii.

Velké překvapení Slovinsko

Se Slovinskem se vůbec nepočítalo, předpokládalo se, že Anglie uzme ve skupině první místo a Dánsko se Srbskem se popere o druhé. Jenže Slovinci navzdory kurzům šokovali, ani jednou neprohráli a velmi dobrými výkony si řekli o pozornost. Pokud se má v osmifinále udát nějaké překvapení, pak by to mohli být právě Slovinci. Tým drží brankář Atétika Madrid Jan Oblak, který ve skupině inkasoval jen dvakrát. V útoku zase zlobí duo Šeško – Šporar a ačkoliv se ještě neprosadili, odvedou velké penzum práce. Už teď je to pro Slovinsko historický úspěch, postoupit ze skupiny na EURO či MS se mu ještě ani jednou nepovedlo. A pokud by se podařilo vyřadit hvězdné Portugalsko, byl by z toho obrovský svátek a odvážní sázkaři by měli žně.

Kde sledovat zápas Portugalsko vs Slovinsko

Osmifinále EURO 2024 Portugalsko vs Slovinsko se odehraje v pondělí 1.7. od 21:00 v Deutsche Bank Parku ve Frankfurtu. Utkání bude vysílat ČT sport. Zápas rozhodne o tom, kdo postoupí do čtvrtfinále v pavouce EURO 2024. Velký favorit je podle kurzů Portugalsko.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
1.7., 21:00
Místo zápasu:
Deutsche Bank Park, Frankfurt nad Mohanem
Kurzy Tipsport:
1.38 vs 8.86
Kde sledovat:
ČT sport