Polsko vs Rakousko kurzy a preview: EURO 2024


Utkání Polsko vs Rakousko s velkou pravděpodobností napoví o tom, který z týmů bude mít šanci na postup do osmifinále EURO 2024, a který se s turnajem rozloučí už po základní skupině. Ani jedno z mužstev nezvládlo svůj úvodní zápas, a mají tak na svém kontě 0 bodů. Zápas o všechno se odehraje v pátek 21. června v 18:00. Kurzovým favoritem je Rakousko.

Polsko vs Rakousko kurzy a preview EURO 2024

Nejlepší bonusy k EURO 2024

1000Kč + 3.000Kč
Získej bonus

200Kč + 2.000Kč
Získej bonus

500Kč + 50.000Kč
Získej bonus
300Kč + 6.000Kč
Získej bonus

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost.


  • Polsko s Rakouskem nikdy vzájemný zápas neprohrálo. Naděje na bodový zisk na EURO 2024 se odvíjejí od zdravotního stavu Roberta Lewandowského.
  • Rakousko proti Francii sahalo do samého závěru po vyrovnání, se stejným způsobem hry mají svěřenci Ralfa Ragnicka naději na bodový zisk.
  • Tipsport vypisuje na vítězství Polska kurz 3.54, na remízu kurz 3.45 a na výhru Rakouska 2.19.

Polsko vs Rakousko kurzy

Sázková kancelář Tipsport vypisuje na vítězství Polska kurz 3.54. Tento kurz na EURO je ovlivněn především otazníkem v přizpůsobivosti Lewandowského na tento duel. V momentě, kdy by polský kapitán byl připraven od úvodní minuty, kurz může rapidně klesnout. Na remízu je poté kurz 3.45 přičemž hned 2 z posledních 3 vzájemných zápasů tímto způsobem skončilo. Na vítězství Rakouska je vypsán kurz 2.19. Hlavně díky skvělému výkonu proti Francii.

Polsko
Rakousko

TIP NA SÁZENÍ – OBA TÝMY DAJÍ GÓL

Historicky se tyto 2 země střetly 5x, z toho hned 3x vstřelily branku oba týmy. Tentokrát by tomu nemělo být jinak, jelikož soupisky jsou směrem dopředu nabité na obou stranách. Pokud bychom hledali silnou stránku Polska, je jí střílení úvodní branky v zápase. Z posledních 5 zápasů se to polskému týmu povedlo hned 4x (5. zápas skončil 0:0). Michael Gregoritsch je útočníkem Rakouska číslo 1, v sezoně vstřelil celkem 13 branek za Freiburg, střelecky by se mohl prosadit i proti Polsku. To jsou naše tipy na sázení na EURO.
Oba týmy dají gól
Polsko vstřelí 1. gól
M. Gregoritsch dá gól

Polsko doufá v návrat kapitána

Ačkoliv Lewandowski nezažil vydařenou sezonu v Barceloně, tak je to stále lídr a hráč od kterého celé Polsko očekává branky. Bilance 82 gólů ve 152 zápasech za svou zemi mluví sama za vše. Náhradou za zraněnou hvězdu byl v zápase s Nizozemskem Adam Buksa, kterému se podařilo skórovat. Vstřelený gól dokonce znamenal polské vedení. Barcelonský kanonýr není jediným hráčem, který je schopný vstřelit branku, což je pro Poláky důležité. Na gól Buksy v zápase jsou kurzy kolem 3.65.

Rakousko by mělo mít větší kvalitu na všech postech

Podíváme-li se na soupisku Rakouska a porovnáme-li ji se soupiskou Polska, tak by jižní sousedi České republiky měli mít na vrch. Většina hráčů působí v německé nejvyšší soutěži, někteří hrají nejvyšší soutěž v Itálii. Tudíž alespoň na papíře mají Rakušani lepší tým, což hned neznamená, že zápas zvládnou lépe nebo snad že to budou oni, kdo vyhraje EURO 2024. Na posledním EURO jejich cesta skončila už v osmifinále. Pokud letos chtějí dosáhnout minimálně na stejnou metu potřebují v zápase s Polskem získat minimálně bod. Kurzy na remízu se pohybují kolem hodnoty 3.45.

Kde sledovat zápas Polsko vs Rakousko

Zápas Polsko vs Rakousko o postupové naděje na EURO se odehraje na berlínském Olympiastadionu v pátek 21. června. Úvodní výkop je plánovaný na 18:00. Zápas odvysílá ČT sport. Mírný favorit je Rakousko.

Informace k zápasu
Soutěž:
EURO 2024
Termín zápasu:
21.6. 2024, 18:00
Místo zápasu:
Olympiastadion, Berlín
Kurzy Tipsport:
3.54 vs 2.19
Kde sledovat:
ČT sport